שיתוף בעבודה- פורקת..

בראון10

New member
שיתוף בעבודה- פורקת..

משתפת אולי אתן תבינו. המנהל מתעקש לשבת איתי בפגישה משוב דחוף ביום שבו אני חושבת שתהיה השאיבה. "יש לי פרוצדורה רפואית". אז תזיזי. את צריכה להיות. את לא יכולה ביום אחר?
טוב, "יש לי טיפולים". אה הריון?. בערך..
"אה הבנתי. וכל היום?"
יואו סף העצבים מההורמונים עולה....
חשבתי ששיתוף בעבודה מועיל/ מקל וחא נראה ככה....

היה צריך לפטר אותו על דבר כזה

אולי אני מושפעת מזה שאני לא גרה בארץ כרגע, כאן היו בקלות מפטרים מישהו על התנהגות כזו, אבלו זו ממש חוצפה. מבאס מאד

בראון10

New member
לבסוף

הוא קבע איתי ליום אחר לפני, למרות שממש מלחיץ.. כי מדובר ביום עמוס שזה ממש לא נוח לי, וגם הימים שלפני השאיבה יותר רגישים גם ככה..

מאד קשה ומלחיץ

מאד קשה שיש לנו דברים שאי אפשר להזיז ושאי אפשר לדעת מראש מתי יהיו. אני גם מאד מתקשה לתת הסברים לאנשים שלא יודעים. כל הזמן קובעת עם אנשים דברים טנטטיביים ואומרת נראה, אולי יזוז. לא יודעת מה הם חושבים עלי...

מבינה אותך

אני עובדת בשתי מקומות טען הרבה אנשים שצריך תיאום. קרה לי מקרה ממש דומה שהרגשתי שאיו מנוס מלהגיד את הדבריו כמו שהם ואז דווקא היה קל יותר כי הבינו.. אולי תנסי פשוט להגיד בלי להתבייש או לפחד.. בהצלחה ����

PAND76

New member
הבוס שלי יחסית הבין

היה לי אצלו קרדיט מתקופת הרווקות, שטחנתי במקום כולם. הייתה תקופה בה הוא עבר משבר, שעזרתי בלי שביקש וממש גרתי במשרד. אבל עדיין, הוא לא אהב את היציאות שלי בכל סבב לקופ"ח, כדי לאסוף תרופות/התחייבויות, או לערוך מעקבים. השתדלתי לפצות על כך בהגעה מוקדם בבוקר ואפילו כשעשיתי מעקבים מחוץ לעיר, קמתי ממש מוקדם והגעתי לעבודה לפניו ככה שכלל לא הרגיש.

לא אהבתי שהשאיבות/החזרות שלי נופלות על שבתות, כי אני קצת מסורתית. אבל עשיתי בכל זאת, כדי שלהיעדר מהעבודה במינימום.

תזכירי לעצמך כל הזמן, שהוא חייב לך על פי חוק את ההקלות הללו. וכן תשתפי, כמה שעדיין קשה לך. מגיע שלב שגם ככה אין ברירה.

בראון10

New member
זהו שגם כשסיפרתי

שאל אם זה לוקח יום שלם, והבנה ממש לא הייתה. ולא ממש אפרט לו מה עושים ומה הפרוצדורה..
ואני עוד עובדת מדינה, עם כל הזכויות. אבל בתקופה לא משהו בעבודה.

שחר רו1

New member
גם אני עובדת מדינה

אצלנו יש אפילו אפשרות של היעדרות לצורך טיפולי פוריות. אני לא דיווחתי שאני בטיפולים אז אני לא מנצלת את האפשרות הזאת.

PAND76

New member
זה גבר. הם לא מבינים עד שממש מפרטים.

אז להיכנס לפרטים לא צריך, אבל להסביר שזו פרוצדורה כמו מיני ניתוח, זה לדעתי די כדי שיירד ממך.

ויש תקופות לא משהו בעבודה גם בטיפולים, זה ברור. אבל לא תדחי אותם בגלל הפרצופים שלו. הוא יודע שזו זכותך. גם אין בעיה עבורו לברר. בהצלחה XOXO

שחר רו1

New member
חצוף וחטטן

מכירה את זה שהטיפולים והמעקבים לא מסתדרים עם הלו"ז ואני נאלצת לג'נגל ולתמרן כך שהכל יסתדר, בעיקר מאז שעברתי לצפון ואני צריכה לנסוע עד חיפה כדי לעשות מעקבים והן מתחילות לעבוד רק בתשע בבוקר.
אני לא סיפרתי לאף אחד במקום עבודה שלי, אבל למזלי אני יכולה לתכנן את הזמן איך שאני רוצה ועדיין זה מורכב וקשה. כ"כ שמחתי שההחזרה יצאה הפעם בשבת כי בשבילי זה יום שלם, בגלל הנסיעה לאסותא בת"א.
מקווה שהשיתוף שלך יגרום לו להיות יותר סובלני ומבין.

haych

New member
מן הסתם צריך להיות חלק מהשיחה ולשמוע את הטונציה

אבל מלקרוא את זה התגובה נשמעת לי די הגיונית, חוץ מהשאלה שלו אם זה הריון...
לא ברור מה הלחץ שלו דווקא ליום הזה, אבל הגיוני שירצה לדעת אם זה כל היום או לא, הוא לא יודע במה מדובר ובמה זה כרוך. כשהבין - שינה את המועד.

בראון10

New member
כן היה לחץ דווקא על ימים בעיתיים..

אבל כן צודקת, בסהכ שינה ויש גברים שבאמת לא יודעים במה זה כרוך.
אולי לוקחת קשה מידיי..
כי איכשהו ציפיתי שאם אספר תהיה עוד יותר רגישות, וזה לא ממש.

a morph

New member
מסכימה

מן הסתם כל הנושא רגיש אז אני מבינה למה השאלות יכולות לעצבן, אבל לא קראתי משהו בדברים שלו שהייתי מפרשת כחוצפה או חטטנות... פגישות משוב הן "תיק" למנהלים, צריך לקבוע עם כל עובד וכל אחד עם האילוצים שלו... הוא פשוט ניסה להבין האם זה משהו שניתן להזיז או לא, אולי לא בדרך הכי עדינה, אבל בואי, אנחנו בישראל...

שחר רו1

New member
זה אמור לספק אותו אם היא אומרת שיש לה פרוצדורה רפואית

והוא לא אמור להמשיך וללחוץ ולהציב אותה במבוכה, זה במקרה שהוא אנושי ומתחשב.

בראון10

New member
צודקת!

ואכן יש אובר חטטנות וחקרנות..
כל זה ובסוף השאיבה נדחתה ביום...

פגישת משוב דחופה שלך?

כלומר הוא רוצה לשבת איתך כמשוב על העבודה שלך?
מקווה שלא עולה בדעתו להגיד משהו על ההעדרויות/ איחורים בגין הטיפול.

אני קבעתי לבוסית מעליי עובדה. היה שלב שבו היא הביעה מורת רוח בצורה מאד ברורה... כתבתי למנכ"ל.
מצד שני יש לי כבר שני מיילים למנכ"ל בנוגע להתנהגות שלה אליי אז ממש לא מזיזה לי התגובה שלה.

a morph

New member
יש מנהלים שבאופן קבוע מקיימים שיחות משוב

משוב זה לא שימוע ולא נזיפה, זה נטו משוב, שאם הוא מתקיים בצורה נכונה יכול רק לתרום לעבודה וליחסי עבודה.

למעלה