טסטומקס - מישהי יכולה להגיד לי משהו על זה?

טסטומקס - מישהי יכולה להגיד לי משהו על זה?

DEHA
ומלוטונין מאייהרב, תוך כמה זמן יגיעו?

איך אני אמורה להתחיל כבר להשתמש במוצרים שאין לי בכלל בהישג יד?

השתמשתי בטסטומקס, באחרים לא

אני לא כ"כ יודעת להגיד - בגלל שלקחתי כ"כ הרבה דברים, אין לי מושג איזה מהם קשור לאיזו תופעת לוואי ואיזה מהם עזר (היה סבב מוצלח). אם יש לך שאלה ספציפית לגבי זה אולי אוכל לנסות לענות?
לגבי משלוחים מאייהרב - יש שונות מאד גדולה, לפעמים מגיע מאד מהר (לפני התאריך הכי קרוב שהם נותנים) ולפעמים מתעכב

המרשם על שם גבר

זה היה מביך מאד, הייתי צריכה לבקש מידיד שהמרשם יהיה על שמו
. אם יש לך בן זוג זה יותר פשוט.
אם את חושבת לקחת את זה בהמלצת רופא, הוא אמור היה לתת לך מרשם. ואז ברגע שיש מרשם אפשר לקנות בסופרפארם.

ממני הם ביקשו שם ותז של גבר

גם אצלי היה לא פשוט למצוא, גם אין אבא או אחים. לא הכי רציתי לשתף ידיד שלי בזה אבל לא הייתה ברירה

אין לי אפשרות לבקש מבן משפחה, ואין ידידים...

גם ממני ביקשו ת"ז ואמרתי שאין, ולא ענו לי על זה בכלל.
&nbsp
התנהלות הזויה, לבקש ממני לקחת מוצרים שאי אפשר להשיג בארץ - אתמול.
&nbsp

זה באמת הזוי

אבל אני מניחה שזו האופציה היחידה. אני לא יודעת למה בארץ אפשר לתת את זה רק לגברים.
בכל מקרה מבאס שהכל שם תמיד ברגע האחרון, לא אומרים מראש, שרק יום קודם אמרו לך להשיג דברים שאין לך איך להשיג בארץ.

טסטומקס הוא רק תוספת

זה מבאס, אני לא אומרת שלא, אבל תזכרי שהדברים האלה הם תוספת - משהו שלוקחים לפעמים כי יש עדויות כלשהן שאולי עוזרים, אבל ממש לא בטוח שזה משפיע. את הדברים החשובים את לוקחת

גם לא..

כי דאה לא מצאתי צמחוני, אני מחכה שיגיע מהמשלוח
מלנוטין גם מהמשלוח
בקיצור, אני בעיקר לוקחת אוויר

&nbsp
פעם אמרו לי שהכל לטובה,
אני כבר לא מאמינה בזה.
&nbsp
&nbsp

סבב טבעי יחסית, מקבלת הורמונים רק לקראת השאיבה

מסבבים קודמים מתברר שהגוף שלי כבר לא מגיב להורמונים,
כבר קיבלתי לאורך תקופות את המקסימום המותר וזה לא עזר.

זה הורמון שמווסת את מנגנון הערות/שינה

בד"כ לוקחים מלטונין בטיסות, כדי להלחם בג'ט לג - לא ידעתי עד עכשיו שהוא משמש גם בטיפולי פוריות

רק קראתי קצת

הסתקרנתי אחרי שראיתי את ההודעה של חיוכי אהבה, אז קראתי קצת. נראה שיש כמה מחקרים שמראים שאולי זה עוזר בטיפולי פוריות, יכול להיות שבמיוחד לפוליציסטיות, אבל נראה שבסה"כ העדויות עוד לא מאד חזקות. המאמר שסקר את המחקרים האחרים אמר שזה נראה כמו משהו מבטיח ששווה להמשיך לחקור אבל עוד אין עדויות מספקות להוסיף את זה באופן סטנדרטי לטיפול.מבחינת למה זה עוזר - נראה שמחקרים שונים בדקו מדדים שונים, אז קשה לומר.
כמובן שזה לא אומר שזה לא עוזר, גם על הרבה דברים אחרים העדויות עוד לא מאד משכנעות.

גם את זה אי אפשר להשיג בארץ מסתבר... אולי במרשם רופא

אבל אין לי מרשם רופא.
&nbsp
קניתי איזה תוסף מזון שאמור להתפרק בסופו של דבר לסוג של מלטונין.
&nbsp
&nbsp

למעלה