חייבת התייעצות דחופה מבעלות הנסיון..

חייבת התייעצות דחופה מבעלות הנסיון..

בטיפולי IUI..
הזרעה ראשונה לא צלחה בחודש שעבר וגם נהייתה ציסטה מהטיפולים שירדה אבל בעקבות כך הרופא המעיט בהורמונים החודש..
היום נמצאת יום ה18 למחזור (מחזור היה ב 4/2/19). מלפני יומיים התחלתי לקחת מונפור 150 וכביכול מחר תכננו שאקח אוביטרל+דקקפטיל ואגיע להזרעה אחת..
בבדיקות היום נצפו שני זקיקים בגודל 15, 20.
בדיקות דם יצאו:
Est1110
Progesterone-0.8
LH 7.6 השאלה שלי היא האם יש סיכוי שאני מבייצת כבר עכשיו ומחר כבר יהיה מאוחר מדי לקחת זריקות והזרעה? יש לי הרגשה שתסמני אותי במרפאה מאוחר מדי. ובכלל- האם רק הזרעה אחת מספיקה ולא כדאי יום אחרי יום כפי שהיה בחודש קודם( אני מבינה שבגלל שבת אי אפשר..)אני כל כך לא רוצה לפספס... אשמח לעזרה ממי שמבינה��������

מישהי?... ועוד שאלה קטנה

הLH שלי נמוך וגם בהזרעה קודמת היה נמוך אך לא ראיתי שהרופא ייחס לזה יותר מדי חשיבות.. האם זה תקין?

londi81

New member
את עוד לא מבייצת...

הlh נמוך הפרוגסטרון נמוך... ןהביוץ ייקרה רק אחרי שיעלו באופן טבעי או לאחר אוביטרל

HoneyHoney

New member
פרוגסטרון עולה זה סימן לביוץ

אצלך הוא נמוך, ולכן כנראה שיש עוד כמה ימים.

לא מתחילה להבין אז למה כן נקבעה הזרעה לאתמול

יום ו(יום אחרי השאלה).
בערב (יום ה) היקשו שאקח אוביטרל+ דקפפטיל ושאגיע להזרעה בשישי (אתמול) בצהריים. האם הדקפפטיל ו אוביטרל היו אמורים להעלות לי פרוגסטרון? , הרופא אמר שיש לי תנאים מעולים להצלחה(זה כבר אמרו שפעם הקודמת שלא הצליחה)- רירית 9, שני זקיקים 21 , 19 והפעם להבדיל מפעם קודמת הרופא ביקש שאקח תמיכת פרוגסטרון ממחר יום א (נרות). אני מקווה שיצליח כבר כל כך רוצה!...רק לא מבינה איך כן מחליטים על הזרעה חמרות פרוגסטרון כל כך נמוך...

haych

New member
הפרוגסטרון עולה אחרי הביוץ.

האוביטרל (ונראה לי שגם הדקפפטיל) אמור לתזמן את הביוץ-שצפוי לקרות כ 36 שעות לאחר מכן.
את ההזרעה עושים לפני הביוץ, כי הזרע יכול לחכות לביצית.
הפרוגסטרון נוצר מהגופיץ הצהוב, שנוצר מהזקיק המבייץ-כך שהוא אמור לעלות רק אחרי הביוץ.

למעלה