אסטרופם

בעיניי זה יעבוד כי העוברים יהיו חדשים בבטן שלך!

חוץ מזה שאננס טרי הוא טעים ברמות, ופינוק אמיתי כי זה יקר.
&nbsp
לגבי הריח - את יכולה לערבב את האבקה עם קצת מיץ תפוזים? או מיץ פטל?
לשתות את זה בשני שלוקים ולאכול את האוכל שלך בכיף...
&nbsp
&nbsp

שחר רו1

New member
היי, קיבלתי ממך מסר ריק , לא יודעת אם בטעות או שרצית לשאול

משהו

justanotherme82

New member
אני לוקחת אסטרדיול (אני חושבת שזה אותו דבר)

והתופעת לוואי העיקרית היא שבגלל שהגלולה כחולה התחתוניות שלי נראות כמו בפרסומת של אולוויז אולטרה
אישית לא הרגשתי תופעות לוואי חוץ מזה.

בראון10

New member
חחח תודה

רק מבאס, אצטרך לסוע לחול לכמה ימים עם ג'ל תמיכה, אסטורפם ופרוביוטיקה ווגינלית. נראה לי הרופא הגזים..

בראון10

New member
האמת- לא ממש יודעת...

אולי למנוע מצב של פטרייה?
אבל נראה לי קצת מוגזם לשים גם אסטרופם, גם אנדומנטין ועוד פרוביוטיקה..קצת מעיק.

ממה שהבנתי

ראו שאצל נשים שעוברות IVF יש לפעמים מאזן שונה של חיידקים וגינליים, ושיש חיידקים מסויימים (lactobacillus) שכשיש יותר מהם נראה שיש סיכויי הצלחה גבוהים יותר. אז נותנים לפעמים פרוביוטיקה ספציפית שאמורה לעזור. אם זה באמת למטרה הזו, נראה שאפשר לקחת את הפרוביוטיקה גם ככדורים (אבל מבחינת החיידקים שיש בהם, הם שונים מפרוביוטיקה שלוקחים לעיכול, אז לא כל פרוביוטיקה תעשה את העבודה).
נראה לי שהעדויות התומכות בינתיים עוד לא מאד חזקות, אבל גם לא ראיתי משהו נגד זה

haych

New member
מעניין!

הייתי תקופה ארוכה על פרוביוטיקה (אבל לא וגינלית וכן כזאת לעיכול) ומבחית הטיפולים זה לא השפיע.

יש כ"כ הרבה דברים ש"אולי" עוזרים... הדבר הזה זה מסחטת כסף אדירה. קראתי על ויטמין E... ויטמין די, אומגה 3...
לקחתי מולטיויטמין תקופה ארוכה שאני מניחה שכלל לפחות די ואי ולא עזר. פרוביטיקה לא עזרה. אומגה 3 קניתי אבל מתוך מחשבה שיהיה להריון (רציתי לנצל דמי משלוח של חבילה שגם ככה הזמנתי) ועכשי והזמנתי ויטמין די אחרי שהתגלה אצלי חוסר קל.

ממש קשה לדעת

באמת יש כל כך הרבה טענות על מה שאולי עוזר ומה שלא, וקשה לדעת. אני מאמינה שהדברים האלה בגדול כן עוזרים (חלקם), אבל הם בטח עוזרים כי הם משפרים את המצב אצל כאלו שבעיות הפוריות להן נובעות ממשהו ספציפי, ואז לרוב האחרות הם לא עוזרים. על חלק מהדברים יש מחקרים שמגבים אותם (אבל לרוב מראים שיפור סטטיסטי מאד קל) ועל חלק לא מצאתי. אם יש דברים ספציפיים שאת מתלבטת לגביהם אני יכולה לנסות לעזור בחיפושים.
אפילו חומצה פולית שהיא הדבר שכולם מסכימים עליו שחשוב בתחילת ההריון - כשניסיתי לחפש מחקרים ראיתי שהם בעיקר מעידים שזה עוזר אצל מי שיש לה מחסור בחומצה פולית. לא נראה שמישהו טרח לבדוק אם זה עוזר (או בכלל אולי מזיק) אצל מי שיש לה חומצה פולית גבוהה.

אויי אז אני קניתי פרוביוטיקה שאני יכולה לקחת והיא לא חלבית

ולא את הפרוביוטיקה שאמרו לי לקחת. נו טוב... זה מה יש.
&nbsp
&nbsp

לי אמרו לקחת פרוביוטיקה כל השבוע

אני לא יכולה ווגינלית כי היא מכילה לקטוז, אז אמרו לי לקחת בבליעה.
&nbsp
&nbsp

למעלה