אסטרופם הנורא מכל- התייעצות

hoolahoopa

New member
אסטרופם הנורא מכל- התייעצות

מתחילה לבנות רירית (שוב) לקראת החסרת מוקפאים (שוב).
האסטרופם עושה לי תופעות לוואי נוראיות- נדודי שינה, חרדות, דפיקות לב ונפיחות בבטן. ביקשתי מהרופא שימצא תחליף- הוא אומר שיש רק פריגנובה ואי אפשר להשיג אותה יותר.
אתן מכירות את זה?
מכירות תחליף אחר?

hoolahoopa

New member
כן

שניים וגינליים ביום. אבל זה ממש תלוי, קראתי פה על בנות שזה לא עשה להן כלום...

אולי עדיף לעבור לטיפול של זריקות?

אני רגישה ללקטוז, ובטעות לקחתי אסטרופם תקופה, אז מעבר לכאבי ראש
היו לי גם כאבי בטן איומים.
לגבי פרוגינובה באחד הטיפולים הקודמים קניתי, הפסיקו את השימוש בה?
אני לא מוצאת את האריזה ,אם אמצא אכתוב לך, אני חושבת שהחזרתי למרפאה
עם כל התרופות שעבר להן התוקף.
&nbsp
&nbsp

hoolahoopa

New member
איזה זריקות?

מנופור ושות'? אני לקראת החזרת מוקפאים, לא רוצים שאבייץ...

ענבלית16

New member
היי

אני השתמשתי פעמיים בהחזרת מוקפאים במנופור + אורגלוטרן (כדי למנוע ביוץ עצמוני) +אוביטרל לתזמון מדויק של הביוץ והחזרה לפי בדיקת ארהם, בעיקר כי נקלטתי רק במחזורי שאיבות (שכוללים הקפצת ההורמונים לשמיים לרוב, בטח לעומת מצב הנורמה)/החזרות מוקפאים שהיה בהם חיזוק הורמונלי לרירית - שבהם השתמשתי במנופור + אורגלוטרן. אין שום סיבה שלא תבייצי, האוביטרל יתזמן את הביוץ במדויק ויידעו לתאם את ההחזרה בהתאם לגיל העוברים. אצלי לפחות האסטרופם לא השפיע לחיוב על הרירית, ובמחזורים טבעיים + מחזורי מנופור היא הייתה טובה. השאלה היא אם העניין הזה מתאים לך בגלל שכתבת בהתחלה שאת לא מבייצת...

malina83

New member
אפשר פירוט בבקשה

יש לי עוברים מוקפאים ( מלפני שנתיים) אבל אין לי ביוץ טבעי. בטיפולים הקודמים כל הניסיונות להחזרת קפואים לא צלחו וההצלחה הייתה רק בסבב טרי עם שאיבה. לכן אני לא יודעת האם ניתן לתת גירוי לקראת ביוץ אבל לא לעשות שאיבה ורק להחזיר. גם אצלי ההורמונים היו בשמיים כדי שהריריות תהייה נורמלית. בסבבי אסטרופיזיקה למיניהם לא עברה את ה 5.5

ענבלית16

New member
היי

אני לא בטוחה איך זה יכול להתבצע ללא ביוץ טבעי, אבל לפי מה שידוע לי אפשר ליצור גירוי הורמונלי רציני עם מנופור, שישפיע לטובה על הרירית, ולהחזיר - ככה אני עשיתי לפחות. מאוד ממליצה על בר חווה.

שחר רו1

New member
גם אני בסבב של החזרת מוקפאים, כתבתי קודם שהפסקתי

כי הרירית לא גדלה מספיק ולקחתי כבר די הרבה זמן אסטרופם. הרופא אכן בדק איתי אם יש לי בבית שאריות של גונאל/מונפור כי זאת גם שיטה יעילה לתרום לעיבוי של הרירית. לצערי לא נשאר לי, אני תמיד מוסרת מה שנשאר אחרי שאיבה ובסבב של החזרת מוקפאים אין אישור לרכוש את ההורמונים האלה. אז כנראה זה בהחלט תחליף ראוי. את הפרוגינובה כבר לא מייצרים.

תמי164

New member
יש מדבקות, שזה יותר עדיין. לא זוכרת את השם, אני אבדוק בבית.

תמי164

New member
מדבקות EVOREL

אני לקחתי בעבר אסטרופם, אחר כך עברתי לפרוגניבה, אבל אין יותר פרוגניבה בקופה אז הרופא נתן לי מדבקות של EVOREL , וזה נחשב הרבה יותר עדין מבחינת התופעות לוואי.

malina83

New member
פעם נתנו לי מדבקות

מדבקות לטוסיק evorel . לי לא עזר אבל זה כבר סיפור אחר. הספיגה היא דרך העור והפעולה ללא דרך הקיבה כנו עם כדורים, יכול להיות שיעזור לך

למעלה