איך מתחילים שוב?

ilovenoam

New member
איך מתחילים שוב?

שלום לכולם.
אני בת 35, אמא ל 2 בנים. הראשון בן 6 מהזרעה של דר אריה ברקוביץ והשני בן 4 טבעי ספונטני.

אנחנו מנסים כבר 8 חודשים ללא הצלחה...

הבדיקות של שנינו תקינות

אני מאזור המרכז שייכת לקופח לאומית ויש לי גם ביטוח פרטי של הפניקס.

הבנתי שדר ברקוביץ אינו עוסק בתחום יותר. אני לא מוצאת רופא פוריות זמין.
כל רופאי הפוריות דרך הקופה מקבלים פעם בשבוע (איך אפשר לעשות מעקב זקיקים כך)?

האם יש גם רופאי נשים (שיש יותר מהם והם יותר זמינים) שעושים טיפולי פוריות?

כל עצה תתקבל בברכה

haych

New member
עונה

עד כמה שידוע לי - אריה ברקוביץ' בהחלט ממשיך לעסוק בתחום. אני לא יודעת אם בציבורי, ואני לא יודעת אם בלאומית, אבל כן עוסק.

למעקב זקיקים לא צריך להגיע לרופא שלך. מספיק טכנאי אולטרסאונד. את צריכה להגיע לרופא לקבלת פרוטוקול וזהו בערך. את ההנחיות בשותף מקבלים מהאחיות לאחר שהן מדווחות את תוצאות המעקבים שלך לרופא.

ilovenoam

New member
תודה על התגובה ושאלה

הייתי אצל רופא פוריות שהיה מאוד לא נחמד אבל ראיתי שיש עליו המלצות בפורום והוא הכי זמין...
הוא נתן לי הפניה לפרופיל הורמונלי שיש לבצע ביום 3-5 למחזור
מתי אני צריכה להגיע אליו? (באיזה יום של המחזור?)

הוא מקבל בימי שני ואני עדיין לא קיבלתי ווסת...כנראה אקבל ביומיים הקרובים ואז ביום שני זה יהיה מוקדם מדי להגיע אליו....השאלה האם אפשר להגיע שבוע אחרי? זה לא יהיה מאוחר מדי?

אני לא זוכרת באיזה יום של המחזור מתחילים את הפרוטוקול...עברו יותר מ 6 שנים מאז שהייתי בתוך העסק...

הפרופיל ההורמונלי הוא בדיקת דם, לא אצל הרופא

יש סידרת בדיקות שחייבים לעשות לפני שמתחילים טיפולים כך שלצערי לא נראה לי שתתחילו בוסת הקרובה.
עם התוצאות , תחזרי לרופא והוא יתן לך מרשם לתרופות עם הנחיות לגבי מתי לקחת אותן במהלך המחזור.

haych

New member
אכן נראה שהחודש הזה אבוד

כפי שאיזדרכת אמרה, מדובר בבדיקת דם. את לא צריכה להגיע פיזית לרופא בשבילה, זו בדיקת מעבדה רגילה. עם התוצאות את הולכת לרופא.
במידה ואת מתחילה עם הורמונים - יהיה מאוחר מדי לחודש הנוכחי, אם אני זוכרת נכון מתחילים גירוי ביום ה-5.
אם את מתכוונת לעשות רק מעקבי זקיקים ויחסים מתוזמנים, או הזרעות על בסיס טבעי ולכן לא צריכה גירוי - את יכולה להתחיל עוד החודש.
אם חשוב לך לא לבזבז זמן, אולי תנסו בלי הורמונים החודש הזה, ובמידת הצורך בחודש הבא תתחילי פרוטוקול עם הורמונים.

ilovenoam

New member
אני יודעת שזו בדיקת דם

החשש שלי הוא שאם רופא מקבל רק פעם בשבוע, אפשר בקלות לפספס מחזור טיפול אם יוצא שהוא לא מקבל בימים הראשונים של הווסת...או שאולי ניתן לעשות את התהליך בשלט רחוק?

אני פשוט זוכרת שכשטופלתי אצל ד"ר ברקוביץ, הגעתי למרפאה שלו מס' ימים בשבוע כדי לעשות את כל התהליך...

haych

New member
אין צורך להפגש עם הרופא תוך כדי הטיפול

נפגשים איתו כדי לקבל פרוטוקול, וברגע שמתחילה הוסת רצים על זה.
ההתנהלות שהייתה אצלי בקופה:
הייתי מגיעה לאולטרסאונד אצל טכנאי תורן+בדיקות דם אצל האחיות. בצהריים כשהיו מגיעות תוצאות בדיקות הדם, האחיות היו מדברות עם הרופאה שלי ומתקשרות אלי עם ההנחיות שלה - להגיע בעוד X ימים ובינתיים להזריק כמות כזאת וכזאת.
אני לא חושבת שהייתי מגיעה אליה בין פרוטוקולים אלא מקבלת את הפרוטוקול החדש בטלפון.

בראון10

New member
הי

יכולה להגיד שגם אני בנסיונות לילד שלישי, ומבוגרת ממך, בת 41. ולאחר גם הריונות טבעיים בעבר.
אני אישית ממליצה לפנות לפרטי, במיוחד אם יש לך ביטוח הפניקס שכולל פוריות, ולא לבזבז את הזמן בקופת חולים.
ונשמע בנתונים שלך שרופא פרטי טוב ישיג את התוצאה מהר.

למעלה