תעודדו אותי...

תעודדו אותי...

בטא ביום ראשון (אחרי הזרעה בשישי לפני כמעט שבועיים). לוקחת תמיכה אוטרוגסטן.

כבר כמה ימים ממש מרגישה כאבי מחזור..וממש מתבאסת :( אני יודעת שרוב הסיכויים שלא יהיה דימום עם התמיכה ולכן זה שאין דימום עד עכשיו זו לא אינדיקציה לכלום.

מה דעתכן? להספיד או לחכות לבטא? לא רוצה לפתח ציפיות יותר מידי ומנסה להיות ריאלית...

עוד לא להספיד

השבועיים האלו הם באמת תקופה בלתי נסבלת, מצד אחד לא רוצים לפתח תקוות שווא ולהתאכזב ומצד שני כן רוצים לשמור על אופטימיות. וכל סימן הופך להיות רגע סימן שזה הצליח ורגע סימן שזה לא. אבל באמת אי אפשר לדעת עד הבטא. ההשפעות של התמיכה, הסממנים של מחזור והסממנים של הריון פשוט דומים מדי. קשה כל-כך לחכות בלי לדעת ובלי שיש מה לעשות, אבל אין ברירה אלא להמשיך לחכות. מחזיקה אצבעות לבטא חיובית

תודה רכבת הרים

תיארת במדויק! כל סימן הכי קטן אני מנסה לנתח....כמובן שלשלילה...מקווה לבשר בשורות טובות בקרוב <3

Caitriona

New member
למה להספיד? תמיד לחכות לבטא

סימנים של הריון וסימנים של מחזור הם בדיוק אותו דבר. אם את שואלת אותי,
זה העונש האמיתי של נשים (ולא "בצער תלדי בנים")
ההמתנה בשבועיים האלו היא מאוד מייאשת, ואז גם כל תסמיני המחזור שלא ברור על מה מסמנים... זה מורט עצבים, בחיי.

אל תתייאשי. מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות ובטא גבוהה שלא תשאיר מקום לספק :)

אז עשיתי בדיקה הבוקר יום אחד לפני איחור וכמובן שלילי...

מניחה שאפשר להגיד ביי ביי לחודש הזה...אוף :(

PAND76

New member
תהיי עצובה כמה שצריך, אבל אל לך להתייאש חמודתי.

אם זה באמת שלילי (מאחלת לך שהבדיקה טעתה), תזכירי לעצמך שאת בת 27. ב"ה יש עם מה לעבוד. עובדה שהתחלתם קודם עם הזרעות ולא חלילה ישר עם IVF. סימן שהרופא שלך חושב שהזרעה יכולה לעבוד פה. תלכי לעשות עבור עצמך משהו כיפי היום. מניקור, שופינג, קפה. התעמלות עושה יופי גם.

תראי שעוד יום יומיים כבר תהיי בשוונג להמשיך הלאה. שיהיה בהצלחה ובידיים מלאות במהרה, בע"ה.

Caitriona

New member
מסכימה עם כל מילה. זה באמת מאוד מאכזב אבל אל תתייאשי

תודה לכן

נראה לי שאני יוצאת להפסקה מכל הדבר הזה לחודש חודשיים
זה פשוט שואב כוחות נפש בצורה בלתי רגילה&#55357;&#56849;

PAND76

New member
קחי חודש. לדעתי מיד אחריו יבוא לך להתחיל שוב.

אבל כן, חופש זה בהחלט רעיון טוב.

למעלה