שאלה למי שמטופלת אצל בר חווה

לא בטוחה שהבנתי - הבאת ט' 17 לאסותא ועדיין שילמת 21K?

אם הקופה לא תאשר לי המשך טיפול, חשבתי להמשיך באופן פרטי. אני מבינה שהמחיר למעקבים + שאיבה זהה למחיר לשאיבה בלבד? וזה עולה 20,000 ש"ח?

mevugeret1975

New member
כשעשיתי סבב ראשון

עוד לא עברה תקופת הכשרה של ביטוח משלים בקופה (עשיתי ביטוח משלים רק במרץ). אז לא היה לי עדיין טופס 17. מעקבים ושאיבה+ החזרה באותו סבב~15100+ 5600₪ אם עושים הפריה באיקסי (לנו עשו לחלק מביציות כי בסבב ראשון לא יודעים האם צריך, הסתבר בסוף שלא צריך). החזרה בסבב אחר (מוקפאים)- 6500 או משהוא כזה. אם את מטופלת פרטי-בנוסף תשלמי גם לרופא פרטי על שאיבה/החזרה. זה סדר גודל של מחירים, לא זוכרת בדיוק, יכולה לבדוק כשאחזור.
למה שלא יאשרו? הרי מילד 3 יש כמה נסיונות. ללאומית זהב יש 7, רק שבחזרת מוקפאים גם נחשבת לנסיון למרות שזה פי 3 יותר זול משאיבה

אם יש התחייבות לאסותא - מעקב הזקיקים ובדיקות הדם הם בחינם?

גם לי יהיה יותר נוח להגיע לשם מאשר לסוע למרפאת הנשים של מאוחדת באמצע ת"א.

mevugeret1975

New member
כן

בקופת חולים שלי יש התחייבות שלב א (הכנה ומעקבים) ושלב ב (שאיבה). ואסותא מחייבים להביא את שניהם למרות שאני מגיעה רק לשאיבה, כי אני מבאר-שבע. שלב א 500₪ שלב ב סביבות 1000₪. חוצפנים.

בכלל לא ידעתי, כל פעם שאני חושבת שהשתלטתי על הבירוקרטיה

אני מופתעת במקרה הטוב, או מרגישה חסרת אונים ואבודה במקרה הרע

mevugeret1975

New member
ברוכה הבאה למועדון

אני, הכל פעם שנופלת על ביורוקרטיה, זמרגישה בדיוק כמוך, ונראה לי שאנחנו לא לבד בזה

שחר רו1

New member
את יכולה לבצע מעקב זקיקים

בכל סניף של מאוחדת שהשירות הזה קיים. במרכז יש די הרבה. באיזה עיר את גרה? יש בגבעתיים, בני ברק, פתח תקווה

בראון10

New member
תחכי בסבלנות..

אצלי לקח איזה שבועיים או אולי קצת פחות מאז בדיקות הבטא.
במקביל כבר התחלתי לקבל הנחיות, ובהמשך הגיע המייל.
אח"כ לשאלות לגבי המייל יש פקידה מיוחדת שעונה.
תאמינו לי מזמן לא ראיתי כמות כזאת של פקידות / מזכירות..

למעלה