הזרעה בביוץ טבעי

secondtime82

New member
הזרעה בביוץ טבעי

שאלה למומחיות הפוריות כאן רופא הפוריות דיבר איתי כשהייתי אצלו על אפשרות לעשות הזרעה בלי להזריק אוביטרל זו פעם ראשונה שלי ואני ממש מעדיפה לנסות הכי טבעי שאפשר כרגע. אז היום עשיתי מעקב זקיקים זקיק 17 רירית 11 יש לי הפנייה לבדיקות דם מחר בבוקר ואז מה? התכתבתי איתו וכרגע התשובה היא - לפי בדיקות הדם, קשה לתאם הזרעה בלי אוביטרל. יש פה מישהי שהתנסתה בזה?

secondtime82

New member
שאלה נוספת

ואם כן אקח את האוביטרל, מתי צריך להגיע עם הזרע למעבדה?

haych

New member
עונה על החלק השני

ביוץ מתרחש כ-36 שעות אחרי האוביטרל. ההזרעה כנראה תקרה תוך פחות מ-36 שעות, כדי שהזרע יחכה ולא יהיו פספוסים.
את הזרע מביאים בבוקר ההזרעה. הוא עושה סיבוב של משהו כמו 45 דקת במעבדה ואת הזרע המשובח את מקבלת בבקבוקון ונוסעת איתו ישר למרפאה.

secondtime82

New member
מה שהרופא אמר לי

זה בגדול יום כשיש זקיק 17 להזריק אוביטרל ואז יום למחרת + יומיים (הזרעה כפולה). אז זקיק 17 היה הבוקר, זה אומר שפספסתי את החלון לאוביטרל?

מפעם

New member
את עדין יכולה להזריק בזמנך החופשי

עכשיו או מחר אם מסתדר לך יותר עם הלוז.
אפשר, אם כי כמו שהרופא אמר, יותר קשה להעריך מתי יהיה הביוץ לפי המעקב.
אם יש לך את הזריקה זמינה, לכי על זה.
בהצלחה גדולה

אפשר לתזמן לפי בדיקת ביוץ

זה פחות מדוייק, אבל אפשר לתזמן את ההזרעה לפי בדיקת ביוץ. לי יצא לעשות שתי הזרעות כאלו, גם רציתי להתחיל הכי טבעי שאפשר, והן לא הצליחו אבל גם עם אוביטרל לא הצליח. יצא לך להשתמש בבדיקות ביוץ? נראה לי שיותר קל לסמוך על האמינות אחרי תקופה שבה משתמשים בהן, ואז לומדים איזו נכונה לך ומתי לבדוק

למעלה