תחליף לאיקקלומין

רונה1210

New member
תחליף לאיקקלומין

היי,
יש מחסור באיקקלומין בכל הארץ... קיבלתי מאחד הרוקחים תחליף בשם clomifene, מישהי מכירה?
ואם יש למישהי טיפים של איך להזריק אוביטרל אשמח לשמוע.. לא יודעת אם אעמוד בלהזריק את זה בעצמי...
תודה ובשורות טובות ומשמחות לכולן

יוטיוב

חששתי מאד מעניין ההזרקות, גם לא ידעתי אם אצליח להזריק לעצמי, ומצאתי שמאד עוזר לצפות בסרטי יוטיוב שמדגימים את ההזרקה לפני. ואם את ממש חוששת ומעדיפה שאחות תעשה את זה - אני יודעת שבמכבי אפשר ללכת למוקד (לא לגמרי הצלחתי לגלות אם צריך הנחיה לאחות בשביל זה או לא), מאמינה שגם בקופות חולים אחרות

haych

New member
זריקות

אין ממש טיפים, צריך להתגבר על המחזור הרגשי. זו זריקה מאוד ידידותית. גם לי עזר לראות סרטוני יוטיוב (של נשים אמיתיות, לא שאחיות מדגימות. רציתי לראות משהו מוחשי). תופסים חתיכת שומן ומזריקים. אם יש בנזוג אמיץ את יכולה לבקש ממנו, אני מעדיפה שתיהיה לי שליטה ולכן אני עושה הכל בעצמי. את יכולה גם לבקש שאחות תזריק לך, אבל צריך להציג לה הוראות הזרקה מהמרפאה.
בהצלחה!

תו123456

New member
הזרקות

מסכימה עם ההמלצה ליוטיוב.
תוכלי לראות כמה סרטונים שונים כדי לראות כמה זה פשוט.
אפילו לפי ההוראות זה פשוט.
יכולה להגיד שבתחילת דרכי בעלי הזריק לי ומהיר מאוד עברתי להזרקה עצמית - הרבה יותר נוח ופחות תלות.
אוביטרל באופן כללי זריקה ממש ממש לא כואבת בכלל לא מרגישים אותה (את העט)

מפעם

New member
לא מכירה קלומיפן אבל מהשם של התרופה אני מסיקה שהיא

זהה לאיקקלומין ולכן אם כבר ניסית איקקלומין לא צריך להיות הבדל.
אני עברתי הזרעות עם איקקלומין לפני עשור בערך והיתה לי תגובה טובה. עם זאת, בשנה שעברה קיבלתי משהו אחר בשם לטרוזול, שאמור להיות הרבה יותר בריא למטופלת, וגם איתו היו לי תוצאות יפות. אז אני ממליצה לנסות לטרוזול.
בענין האוביטרל. בגלל שזו זריקה חד פעמית בדרך כלל (אפשר לקבל אותה גם כתמיכה) הייתי מבקשת מהאחות במרפאת הפוריות להזריק לי. זה מה שאני עשיתי בפעם הראשונה. אחרי שהבנתי את הענין ידעתי שאהיה מסוגלת לעשות את זה בפעם הבאה בעצמי וכשהגיעה הפעם הבאה באמת נעזרתי בסרטונים מהרשת כמו שהציעו לך מעלי וצלחתי את המשימה.
לך אני מאחלת שלא תצטרכי עוד הזרקות לצורך הענין ושזה לך הסבב המנצח. בשורות טובות ומשמחות גם לך:)
&nbsp

mevugeret1975

New member
שאלה

קיבלת לטרוזול בסבב שאיבה? למה הוא מיועד בסבב שאיבה? הרי איקקלומין הוא תרופה שלא משמשת לסבב שאיבה כפי שידוע לי.. תודה

מפעם

New member
קיבלתי לטרוזול בפרוטוקול החזרה

ד"ר שביט, מנהל היחידה באסותא רמת החיל, הציע לנסות להחזיר עם לטרוזול מכיוון שקרא במחקר (אולי אבקש אותו..) שהתרופה מעלה את הסיכוי להשתרשות ואכן זו היתה ההחזרה המנצחת שלי:)
בגדול זוהי תרופה לטיפול במחלה, לא עלינו ולא על אף אחת, היא אמורה לצמצם את רמות האסטרוגן בגוף ונותנת את אותה התוצאה כמו איקקלומין על ידי מנגנון פעולה שונה.
אני מן הסתם ממליצה..

mevugeret1975

New member
תודה רבה

בהחלט שווה לשקול. מקווה שלא אשכח את שם התרופה והפעולה שלה
.
אני רואה שהיות מטופלת צוות אולי יותר טוב מלהיות מטופלת של רופא פרטי...ובהרבה פחות כסף. אולי כדאי לי לעבור לאסותא במקום לנדוד בין רופאים פרטיים

למעלה