לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2719427,194 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'אז מה אתן עושות עד הבטא?'
אז מה אתן עושות עד הבטא?
<< ההודעה הנוכחית
11/01/2019 | 21:00
8
דברים ש"עוזרים" או גורמים לכן לחשוב שעוזרים וככה לפחות מרגישות שעושות משהו ולא בהמתנה בלתי נגמרת... 
למשל תזונה? מדיטציה ? כל רעיון יתקבל בברכה
פוריות >>
לצפיה ב-'חוששת שאין כל-כך'
חוששת שאין כל-כך
12/01/2019 | 18:01
7
אני עושה הרבה דברים (תזונה, אמבטיות, ספורט) אבל באופן כללי - אין משהו ספציפי בתקופת ההמתנה (לא ידוע לי על משהו שאפשר לעשות ספציפית בתקופת ההמתנה שמגדיל את הסיכויים, מעבר לדברים כלליים שעוזרים). זו באמת תקופה נוראית, אז אני בעיקר מחפשת דרכים להעברת הזמן, או דברים מרגיעים, אבל לא מצאתי עדיין משהו שבאמת עוזר לה לעבור חוץ מהזמן עצמו שבסוף עובר.
פוריות >>
לצפיה ב-'איזה תזונה את עושה?'
איזה תזונה את עושה?
12/01/2019 | 18:56
6
אני מחפשת משהו שייתן לי להרגיש שאני עושה משהו אקטיבי למרות שברור לי שאין משו כזה שהוא מוכח.. זה יעזור לי להרגיש טוב יותר עם עצמי
פוריות >>
לצפיה ב-'אם היה משהו שאפשר לעשות...'
אם היה משהו שאפשר לעשות...
12/01/2019 | 19:09
2
ההשתרשות היא החור השחור של טיפולי הפוריות. לא ברור למה היא קוראת או לא קוראת.
אומרים שליבה של אננס תורמת להשתרשות.
לאכול בריא תמיד מומלץ, אבל זה לא מה שיגרום לעובר שלך להשתרש.
אולי תנסי מדיטציות, יש אפליקציות של מדיטציות שספציפית קשורות לפוריות ומתאימות לכל שלב - לשאיבה, החזרה, לשבועיים של ההמתנה...
יש כאלה שמנסות דיקור סביב ההחזרה.
פוריות >>
לצפיה ב-'אשמח לשם של האפליקציות'
אשמח לשם של האפליקציות
12/01/2019 | 23:05
1
לצפיה ב-'mindful IVF'
mindful IVF
13/01/2019 | 07:45
זאת ספציפית אחת שנתקלתי בה, אבל אני בטוחה שיש עוד.

אם אני זוכרת נכון, היא לא חינמית, אבל יש בה חלקים חינמים. השתמשתי בה פעם, יום לפני השאיבה נראה לי. לא המשכתי איתה כי אני פחות מתחברת לדברים כאלה אבל נראה לי שהיא אחלה.
פוריות >>
לצפיה ב-'אני קצת קיצונית'
אני קצת קיצונית
12/01/2019 | 19:30
2
כשגיליתי שהFSH גבוה, עוד די הרבה לפני שהתחלתי עם הניסיונות, עברתי לתזונה קצת קיצונית. זה לא מבוסס - זה שילוב של דברים שקראתי, היגיון ותחושת בטן. בנוסף לתזונה התחלתי יותר להקפיד על שעות שינה קבועות והלכתי לדיקור + עשבים.
מבחינת תזונה, בגדול - הורדתי דברים שמעלים סוכר (כולל אורז למשל והרבה מהפירות), בלי אלכוהול או קפה (כולל נטול), בלי מוצרי חלב, בשר/עוף/ביצים והרבה מהירקות - רק אורגניים, בלי מוצרים מעובדים מדי, בלי מוצרי סויה. ומשתדלת לשתות שייקים ירוקים ותה סרפד ופטל
גם התחלתי לקצת vitex (אבל רק אחרי שקראתי והגעתי למסקנה שזה מתאים לנתונים הספציפיים שלי) ומאקה ספציפית שהשתמשו בה במחקר (של חברת femessence)
זה היה חצי מהמקום שאת מתארת, זה נתן לי תחושה שאני עושה משהו אקטיבי, וחצי ממקום שהעדפתי להוריד כל דבר שלא מזיק להוריד אם יש סיבה לחשוש שהוא יפגע. אני לא יודעת לומר בודאות שזה עזר לפוריות, אבל יש מבחינתי עדויות חיוביות - השלב הלוטיאלי הקצר שלי התארך בהדרגה, עור הפנים נראה יותר טוב, המחזור נהיה יותר סדיר. וגם לא הייתי חולה, אפילו מצוננת, מאז שהתחלתי עם זה לפני יותר משנה.

אני לא אומרת שמה שאני עושה נכון לכל אחת - יש לכל אחת בעיה אחרת, ויש דברים שהיו ספציפיים לFSH גבוה או שלב לוטיאלי קצר (וגם חשוב לבחון את מאזן האסטרוגן/פרוגסטרון). ובנוסף, זו שאלה של המחיר הנפשי - אם יש משהו שקשה מדי לוותר עליו וזה גורם הרבה סטרס, אולי זה לא שווה (יש פעמים שאני מגזימה באדיקות וסתם מכניסה לחץ מיותר). אבל אם יש משהו מהדברים האלה שאת מתחברת אליו, אולי תרצי לאמץ
פוריות >>
לצפיה ב-'את חזקה!!!!'
את חזקה!!!!
12/01/2019 | 23:11
1
כל הכבוד על ההחלטיות ועל היכולת להתמיד.
אקח ממך השראה וגם אחזור לדיאטה של האנדומטריוזיס שלי.
מזה vitex?
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/01/2019 | 09:50
זה מצחיק, אבל היה משהו יותר פשוט בקיצוניות כי לא הייתי צריכה להתלבט. אם רק הייתי מפחיתה דברים, בכל יום הייתי מרגישה שהיום יום קשה במיוחד ומותר לחרוג :)
vitex זה שיח אברהם, זה צמח שיכול לעזור במצבים מסויימים אבל יכול גם לפגוע במצבים אחרים. בכל מקרה אני כבר לא לוקחת את זה כי לא נראה לי נכון לשלב את זה עם טיפול הורמונלי, אי אפשר לדעת איך זה ישפיע

כל הכבוד, ולפעמים כבר ההחלטה לעשות משהו אקטיבי עוזרת. כמו שאמרת, זה יוצר תחושה שעושים משהו

פוריות >>

הודעות אחרונות

19:26 | 24.03.19 מעין686
18:32 | 24.03.19 מאי292
18:15 | 24.03.19 רונה1210
17:42 | 24.03.19 אורחים בפורום
15:24 | 24.03.19 אורחים בפורום
14:03 | 24.03.19 ravity17
10:37 | 24.03.19 רחליקו5
21:00 | 23.03.19 מקרונית2
16:06 | 23.03.19 simba1231
07:51 | 23.03.19 רכבת הרים1
15:08 | 22.03.19 אורחים בפורום
10:33 | 22.03.19 שחר רו1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ