לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2721927,219 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'האם יתכן הריון טבעי לאחר הסרת חצוצרות?'
האם יתכן הריון טבעי לאחר הסרת חצוצרות?
06/01/2019 | 18:13
6
ביום 19.12 הזרקתי פרגניל אחד ואוביטרל אחד, לקראת שאיבה עח בסיס טבעי שהתקיימה ביום 21.12.

בשאיבה לא נמצאו ביציות.

מאחר שמאז עד היום לא קיבלתי ווסת, עשיתי היום בדיקות דם באסותא, ובדקו לי גם בטא משום מה.

התוצאות הן:

אסטרדיול 1940

פרוגסטרון 3.1

בטא 94.5

מה פשר הבטא שהתקבלה? האם שאריות פרגניל/אוביטרל? עכול להיות פינוי כל כך איטי של הבטא הסינטטית?

אמנם קיימנו יחסים ביום הזרקת האוביטרל, אבל החצוצרות שלי הוסרו בניתוח בשנת 2013.

ככה שהסיכוי שזה משהו הינו אפסי. לא?

פוריות >>
לצפיה ב-'שזה מעניין...'
שזה מעניין...
06/01/2019 | 19:38
אין לי מספיק מידע אבל נשמע שיש פה משהו...
את בטח צריכה לחזור על הבדיקות האלה...
הפרוגסטרון שלך ברצפה כך שאם יש פה הריון צעיר יש צורך בתגבור !!
אשמח לקרוא מה קרה איתך
פוריות >>
לצפיה ב-'פרגניל זה הורמון של בטא, יכול להיות שהוא עדיין נמצא בדם?'
פרגניל זה הורמון של בטא, יכול להיות שהוא עדיין נמצא בדם?
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2019 | 15:26
אבל, אני לא רופאה, יכול להיות שאני לא מבינה משהו.
פוריות >>
לצפיה ב-'ממש מוזר'
ממש מוזר
07/01/2019 | 19:32
3
לא מכירה פרגניל אבל מניחה שהוא מתפנה בערך כמו האוביטרל, ועבר המון זמן מהזריקה ועד הבטא. מסקרן ממש. מה הרופא אמר?
בגוגל כתוב שיש סיכוי של 1-3% להכנס להריון אחרי כריתת חצוצרות.
פוריות >>
לצפיה ב-'הרופא ביקש שאתחיל תמיכה'
הרופא ביקש שאתחיל תמיכה
07/01/2019 | 20:49
2
הרופא ביקש אתמול שאתחיל להזריק פרונטוגסט + קלקסן ולחזור על הבדיקות מחר.

בתור אחת שמקבלת בד"כ אחרי החזרה פרגנילים לתמיכה כל שלושה ימים, אני חושדת כבר מזה זמן שהבטא של הפרגנילים מתפנה לי מהגוף ממש לאט.

בד"כ במהלך הטיפולים שלושה ימים לאחר הזרקת הפרגניל האחרון (ו12 יום לאחר החזרה) מתקבלת לי בטא של בין 300-400, אשר לא מכפילה בבדיקה שנעשית אחרי יומיים אלא נשארת פחות או יותר על אותו ערך.

חלק מהרופאים סברו שמדובר בכימיים וחלק סברו שזה פינוי איטי של הפרגניל.

מכיוון שזה קרה לי כ-6 פעמים ברצף קשה לי להאמין שהיו לי שישה כימיים ברצף, ולכן אני מניחה שזה פינוי איטי של הבטא.

מצד שני בכל מקום שאני קוראת באינטרנט לא אמורות להישאר כלל שאריות פרגניל או אוביטרל 17 יום לאחר ההזרקה כפי שהיה הפעם, הזרקתי ב19.12 ונבדקתי ב 7.1.

ובכל זאת מה הסיכוי שקרה לי נס ונכנסתי להריון בלי חצוצרות (בתוך הרחם?), ככה שסביר להניח שמדובר עדיין בשאריות של הפרגניל והאוביטרל שהזרקתי לפני 17 יום.

אציין שאני במשקל תקין...

פוריות >>
לצפיה ב-' הבטא ירדה'
הבטא ירדה
08/01/2019 | 19:57
1
אז הבטא ירדה ביומיים מ94.5 ל88.

ממש מעניין אותי אם זה באמת היה סוג של הריון או שאריות פרגניל.

לפחות זה ינחם אותי לדעת שכן היה ביוץ.

אחרי שבשאיבה הזו לראשונה לא היתה אפילו ביצית אחת.... אני בחששות שלא יהיו לי יותר ביציות אף פעם

פוריות >>
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע '
מצטערת לשמוע
08/01/2019 | 22:58
למרות שהנחת שזה תמיכה, עדיין ברגע שיש שביב תקווה זה מרסק.

נראה שיש יותר סיכוי לשאריות תמיכה מאשר להריון, אבל כנראה שלעולם לא נדע.
אל תסיקי מסבב אחד על העתיד. בדיוק מישהי מהעבודה סיפרה לי שבחמש שנים היא עשתה 5 החזרות, כי היו לה חודשים בלי ביציות בכלל, או חודשים שהעוברים לא שרדו. 5 שנים של כמעט כל חודש שאיבה וחמש החזרות בלבד!! מההחזרה החמישית נולדו לה תאומים.

מאחלת לך סבב מוצלח כפיצוי, ובלי תעתועי בטא.
פוריות >>

הודעות אחרונות

16:27 | 26.04.19 מקרונית2
16:40 | 25.04.19 שחר רו1
15:24 | 25.04.19 מזי39
11:17 | 24.04.19 מזי39
18:04 | 22.04.19 מאי292
17:08 | 22.04.19 חיוכי אהבה
17:02 | 22.04.19 בראון10
18:46 | 21.04.19 מצפה בקרוב22

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ