בטא 17 ואוביטרל שהוזרק קצת אחרת

Galiyy

New member
בטא 17 ואוביטרל שהוזרק קצת אחרת

היי בנות.
כתבתי פה לפני כמה ימים. אני לחוצה זו האמת. זו השאיבה ה 15 שלי..ואני לא מסוגלת יותר ולכן בודקת באובססיביות, אז אנא..בלי שיפוטיות:)
אז ככה.
היום זה היום ה 9 להחזרת עובר 1 דרגה א בנוכחות ארה..
הפעם הלכנו על מחזור חצי טבעי עם קצת מונופר לקראת סוף וכל הזמן צטרו (כי ה lh שלי נוטה לעלות מהר)
ערכי אסטרדיול לפני שאיבה היו בערך 600
3 ימים אחרי החזרה צנחו ל 350 וגם פרוגסטרון היה נמוך יחסית לתמיכה של 3 קרינון ביום- 49.
באותו יום של התוצאות הנל, הרופא הנחה להזריק חצי אמפולה של פרונטוגסט וביום השלישי להחזרה, התחלתי להזריק במשך 5 ימים, כל יום 5 לחיצות ממזרק אוביטרל.
ועכשיו הזמנים:
ביום ה 6 להחזרה ואחרי שהגברתי תמיכה עם פרונטוגסט והתחלתי 3 ימים כבר את האוביטרל. הערכים התחילו לעלות. אסטרדיול עלה ל 480 ופרןגסטרון ל 100.
היום שזה היום ה 9 להחזרה ו 3 ימים לאחר סיום מזרק אוביטל בחלקים (כאמור הוזרק תוכנו של האוביטרל ב 5 י מי ם סהכ, חמישית בכל יום) עשיתי בדיקות
כולל בטא (במקור הבטא שלי קבועה לראשון והיה ברור שגם שם נראה אוביטרל כנראה) ויצא כך
אסטרדיול עלה מעט ל 533 מיום ראשון (היום כבר חמישי)
פרוגסטרון ירד ל 59. וגם לא הזרקתי הבוקר פרונטוגסט כי הרגשתי שאני קודם רוצה לראות בתוצאות הבדיקות אם יש סיכוי כי קשה לי כבר עם כל התמיכה)
lh יצא קטן מ 0.17 (וידוע לי שבהריונות הוא נמוך אך זה לא אומר כלום לצערי..)
ובטא 17.
מה דעתכן? נראה שזה בעיקר שאריות אוביטרל נכון?
תוהה אם יש תקווה כלשהי. בעיקר כי מזרק האוביטרל לא הוזרק בבת אחת בשלמות אלא במשך 5 ימים ומסיומו עברו 3 ימים..אולי הוא מתנדף כך מהר..
תוהה אם יש לי עוד סיכוי.
אם למישהי היה מקרה דומה שיכול לעודד אותי.
אני יודעת שאלו שאלות בעייתיות, אך אחרי 15 שאיבות בערך, מרגישה שאני כבר לא סבלנית יותר.
תודה לעונות ולמעודדות;)

מפעם

New member
סבלנות יש, תשובה חד משמעית אין.

ולא יכולה להיות. בטא 17 זה מספר שמתאים גם לשאריות אוביטרל וגם ליום 9 אחרי החזרה באותה מידה לצערי. גם המעקב אחרי הפרוגסטרון והאסטרדיול לא יכול לתת אינדיקציה בנוכחות תמיכה וה-lh מתאים להריון אבל כבר תיקנו אותי פה בפורום בעבר כשמיהרתי להסיק מסקנות..
בגלל שאת עושה בטא בבוקר נשאר רק לקוות שהיא במגמת עליה יפה ושנותרו לך רק עוד 36 שבועות עד שתחזיקי אושר מתוק בידיים. אחרי 15 שאיבות כבר מזמן הגיע הזמן!
בשורות טובות.

Galiyy

New member
תודה על התשובה! לצערי

גם הפעם הטיפול לא הצליח..
נחשב מסלול מחדש..

למעלה