טיפול בעזרת טסטומקס

kiwi30

New member
טיפול בעזרת טסטומקס

הי,
במסגרת הטיפול, הרופאה הציעה לי פרוטוקול המשלב מריחות טסטומקס 25 (טסטוסטרון) בשבועיים שלפני הווסת בו נתחיל את הפרוטוקול לשאיבה הבאה.
האם מישהי ניסתה את הפרוטוקול הזה? האם באמת נצפה שינוי בכמות ובאיכות הביציות?
האם היו תופעות לוואי במריחת טסטומקס?
ושאלת השאלות, היכן ניתן לרכוש את המישחה? ניסיתי לקנות בבית מרקחת ולמרות שיש לי מרשם רופא, לא איפשרו לי כיוון שהתרופה רשומה לגברים בלבד...
איך אני מורה לקנות?
תודה מראש לעוזרות.

londi81

New member
אני מרחתי

זה היה חלק מהפרוטוקול המוצלח שלי (עם עוד כל מיני שינויים) - בפרוטקול הזה נשאבו אותו מספר ביציות כמו בשאיבות קודמות, אבל הופרו פי 2, הוקפאו לי עוברים לראשונה, ואחד מהם גדל אצלי עכשיו בבטן...
לי לא היו תופעות לוואי למעט אולי שיעור יתר באיזור המריחה..
כשנתנו לי את המרשם מהמרפאה נתנו לי שני מרשמים, אחד על שמי ואחד על שם גבר ( במקרה שלי בהעדר בן זוג, רשמתי את זה על שם של בן זוג של חברה) - אפילו לא ביקשו ממני תעודת זהות כשרכשתי את זה בסופר פארם...

kiwi30

New member
קודם כל, בשעה טובה ובהצלחה ��

תודה על התשובה.
תוכלי לומר לי מה שינית בנוסף? אולי יש עוד דברים שאני יכולה לנסות.
האם עברת לפני כן הרבה שאיבות שלא נשאו פרי (כמו אצלי)?
כמוך, ללא בן זוג והיה נראה לי מגוחך לבקש מרשם על שם מישהו אחר. אבל אם זה מה שנדרש, אבקש מהרופאה.

londi81

New member
זה היה הסבב IVF החמישי שלי

הוא היה עם רופא חדש, מעבדה חדשה, ופרוטוקול די שונה שכלל גם טסטומקס, גם פרוטקול ארוך וגם הזרקה של הורמון גדילה... זה בצד הרפואי
בצד הנפשי, הפסקתי את כל הדיקורים/תזונה/בלה בלה והתמסרתי לתרגול יוגה מאוד הרפייתי, בגדול שכבתי כל ערב לפחות חצי שעה על הגב (בתנוחות שונות, אבל העקרון אותו עקרון) לימדתי את עצמי לא לעשות כלום ולתת לגוף לעשות את שלו

kiwi30

New member
תודה

תודה על התשובה המפורטת.
מצחיק, אני בדיוק התחלתי דיקור. הפעם היחידה בה נקלטתי (הריון שלא שרד) היה בפעם הראשונה וכלל דיקור. מאז הפסקתי.
מקווה שהפרוטוקול הזה באמת יצליח איפה שהקודמים כשלו. ממש מייאש כל התהליך....
שוב, תודה על התשובות.

טסטומקס זה החיים עצמם
)

עוברצ'יק שלנו ששוחה לו באי השכן נמרח עוד בהיותו תא ביצית בטסטומקס . אני תרנגולת טובה דיה גם ככה אבל בסבב הזה היו 100 הפריות ועוברים מהממים. קניתי בקלות בסופר פארם. 100 ומשהו של הקופסא. בהצלחה!

mevugeret1975

New member
שאלה ברשותך

ניסית טסטומקס לבד או יחד עם אסטרדיול (אסטרופם/פרוגינובה)?

kiwi30

New member
לא מצליחה לקנות בסופר פארם

ביקרתי ב 2 סניפים שונים. בשניהם אמרו לי שלא ניתן לתת לי את המשחה כי היא מוגדרת לגברים בלבד... ��

שנקין תל אביב

קניתי שם . לא בכל סניף יש זמין.ביררתי הלכתי קניתי��

myDoron

New member
נכון, את צריכה שיוציאו לך את המרשם

על שם של גבר אם יש בן זוג זה קל...אם לא, מכר קרוב אחר...ואז את קונה על שמו

kiwi30

New member
הצלחתי ��

אין בן זוג ולכן אין למי לרשום את המרשם...
אבל מסתבר שלכללית יש איזה טופס 29 כלשהו שמאשר להם לספק לנשים את הטסטומקס במקרים מיוחדים ועם מרשם רופא. צריך פשוט להגיע לרוקח שמכיר את זה או לדעת מראש להגיד לרוקח...
עכשיו כל שנשאר זה להצליח בטיפול ��

Kapachka

New member
בהצלחה!

אני סיימתי עכשיו סבב עם טסטומקס. לא היה הבדל משמעותי, מצד שני שינו לי כל כך הרבה דברים בין הסבבים שאי אפשר לדעת מה עבד ומה פחות עבד...

kiwi30

New member
בהצלחה גם לך ��

בסבב עם הטסטומקס לא נשאבו יותר ביציות? האיכות של אלה שנשאבו לא היה יותר טובה?
מה שינו לך במקביל, אם אפשר לשאול?

Kapachka

New member
שינו הכל!

מקודם היה סבב קצר עם גונל, מינון 300. שאבו 2 ביציות, 2 הפריות, בלסטוציסט אחד, לא היתה החזרה כי הוא היה חולה (אני עושה גם אבחון גנטי בגלל בעיה גנטית מורשת)
עכשיו היה סבב ארוך עם דיכוי של סינרל, פריימינג של טסטומקס וגירוי עם מנופור 450. נשאבו 3 ביציות, 3 הפריות, אבל נכון לעכשיו יום 6 העוברים מתפתחים לאט. יתנו להם עוד יום לנסות להגיע לבלסטוציסטים.
&nbsp
אז שיפור קטן במספר ביציות והפריות, אבל נראה שפחות איכותיות. מצד שני זה יכל להגרם גם על ידי הגדלת המינון. אני גם חושבת שהגוף שלי מגיב פחות טוב למנופור. היה לי כבר בערב סבב עם מנופור שהביא להרבה זקיקים ריקים.

kiwi30

New member
מחזיקה לך אצבעות להמשך התפתחות

תודה על הפירוט ��
3 הפריות מתוך 3 זה כבר התחלה טובה...
מקווה מאד שהפעם תהיה החזרה בריאה.

מי אמר טפשת מולדת ולא קיבל? 100% הפריות הכוונה

נשאבו 14 הופרו 14
1 מהם עף על עצמו באי השכן

למעלה