מבואסת ככ

שחר רו1

New member
מבואסת ככ

אתמול היתה שאיבה של 9 ביציות, היום הרופא התקשר להגיד שרק 2 הופרו. אני ממש בהלם, לא מבינה, איך בסבב הקודם שאבו 15 וכולם הופרו. זה הגיל? זה המעבדה? עברתי מאסותא תל אביב לאלישע, או הפרוטוקול שהיה שונה ופחות התאים לי. מבואסת ממש, ביום רביעי ההחזרה. לא שאלתי לגבי הדירוג, הייתי די בהלם.

haych

New member

ממש מבאס

לצערי אין לי תובנות, יכולה רק לשלוח חיבוק מנחם.
נקווה שהעוברים מוצלחים ביותר.

איגי84

New member

מצטערת מאד לשמוע. באמת מבאס. אני מקווה שזה הפרוטוקול. אולי כדאי לבקש דו"ח עם פרטים לגבי איכות הביציות ששאבו.

אצלי בפעם היחידה שניסינו מנופור נשאבו 3 ביציות (אחרי שבסבבים קודמים היו מלא ביציות) ולא היו הפריות. בסבב הבא חזרנו לאובליפ (כמו גונאל) ונכנסתי להריון. כנראה שהשחלות שלי לא אוהבות מנופור.

מחזיקה לך אצבעות שאחד משני העוברים יקלט (או שניים! אם את רוצה) בסה"כ צריך עובר אחד מוצלח ומזל, ולפעמים דווקא סבב שנראה רע מתגלה כסבב המנצח.

שחר רו1

New member
תודה, לקחתי יום מנוחה

אחרי השאיבה ועכשיו נראה לי שעדיף היה לי לעבוד היום. אני אחזיר עובר אחד כי אני לא רוצה תאומים, למרות שהרופא שלי חושב שבגילי צריך להחזיר שניים.
היתה לי שיחה מוזרה עם האחות אתמול לפני השאיבה. שאלתי אם אפשר להחתים את בעלי על יפוי כוח שלא יצטרך להגיע להחזרות של המוקפאים, ככה עשינו באסותא. אז היא עונה לי מי אמר שיהיו מוקפאים. התשובה שלה נשמעה לי מוזרה, לא חשבתי לרגע שלא יהיו מוקפאים.
מבאס נורא.

haych

New member
איזו תשובה דוחה

אבל בטח לא מבוססת על כלום, מילא אם הרופא היה מגיב ככה... נשמע כמו סתם יציאה חסרת טאקט שלא בהכרח מבוססת על ידע.

עוד לא מאוחר, אולי בכ"ז תלכי לעבודה?

שחר רו1

New member
מניחה שאת צודקת

לעניין התשובה שלה, אבל הרגשתי תחושה מוזרה שהתחברה לי לסיפורים לא טובים ששמעתי על המעבדה באלישע מנועה ואחרות כאן בפורום. אני כבר אעבוד היום מהבית וככה אעסיק את עצמי במחשבות אחרות.
תודה שאתן כאן, ממש קשה לשתף בתחושות חברות שלא נמצאות באותו המקום.

איגי84

New member
גם אני בעד להחזיר אחד

תמיד התעקשתי על זה, חוץ מפעם אחת שאמרו לי שהעוברים לא יפים ואי אפשר יהיה להקפיא והחזרתי שניים.

כן הייתי שואלת במעמד ההחזרה אם אפשר להקפיא את זה שלא מחזירים או לא (אלא אם לא תרצי להחזיר שניים בשום מקרה).

אין לי באמת משהו מועיל לומר, עוד אין לי ניסיון בזה, אז יכולה רק לשלוח חיבוק וירטואלי. נשמע ממש קשה

mevugeret1975

New member
מבאס

אולי הפרוטוקול לא מתאים לך? אני לא רופא אבל קראתי בכמה מקומות שפרוטוקול ארוך פחות מתאים למבוגרות. וכפי שידוע לי -שימוש במנופור מתחילת הפרוטוקול גם פחות מתאים למבוגרות (בגלל שיש בו הרבה lh).. כמובן שכל מקרה לגופו, כותבת רק מה שאני יודעת (נראה לי שמרוב הקריאה בנושא אני כבר יכולה בעצמי לכתוב פרוטוקולים
).
ולעידוד- צריך רק עובר אחד שזה יצליח (כן, קלישה, אבל נכון).

שחר רו1

New member
צודקת, אבקש לחזור לגונאל

אם לא יצליח. אגב הרופא שלי טוען בדיוק הפוך, שפרוטוקול ארוך ומנופור טובים יותר למבוגרות

mevugeret1975

New member
אני לא רופא, הרופא יודע יותר טוב!

זה רק מה שקראתי בכמה מקורות בספרות/גוגל. תעשי חיפוש בגוגל ותקראי, יכול להיות שתמצאי מידע אחר. אני חס וחלילה לא אתווכח עם הרופא.
רק אוסיף שרופא שלי בקופה (שהוא רופא פורית) גם חושב שמנופור לא טוב למבוגרות.

mevugeret1975

New member
מחדדת, טעות

הרבה lh לא טוב למבוגרות. ובמנופור יחס fsh / lh הוא 1:1. עכשיו גם עשיתי חיפוש ומצאתי מקורות שאומרים שדווקא פרוטוקול ארוך במבוגרות מניב תוצאות יותר טובות. אז תשכחי ממה שכתבתי. מה שעבד באחת לא יעבוד באחרת. השביל זה יש רופאים, שהם יחליטו.

נועה312

New member
לדעתי זה המעבדה

כבר אמרתי את דעתי על אלישע וזה מבחינתי המקום שלעולם לא נחזור אליו לטיפולים.

שחר רו1

New member
היי נועה

לוקחת בחשבון את גילי המתקדם, אבל משהו מרגיש לי בבטן לא טוב בקשר למקום, כולל איך שהאחות הגיבה, כאילו זה לא שכיח שיש מוקפאים. אכלתי לעצמי את הראש בכפית היום, מחר יום חדש, מקווה להגיע ברביעי להחזרה ולא לשמוע שאין מה להחזיר. שוקלת לחזור לרופא במרכז ואסותא, למרות שזה הולך להיות סיוט.

מפעם

New member
גם לנו זה קרה

באחת השאיבות הופרו רק 3 מ-12 (אצלנו אמנם הכל באיקסי אבל 60% הפריות בד"כ ו90% עם מיון) ובדיעבד אני מבינה שזה קרה בגלל שחמי היה על ערש דווי באותו זמן..
גם אם הזרע מצוין יכולות להיות תנודות או שינויים בלתי צפויים.
כמובן שזה יכול להיות גם בגלל פרוטוקול לא מתאים, פספוס בתזמון השאיבה, הגיל, המעבדה ועוד שלא נדע!
אבל אין שום יאוש בעולם כלל ותלכי מחר להחזרה ולא ברביעי. אל תחכי. פשוט תודיעו להם שבגלל שיש רק 2 את רוצה להחזיר בהקדם האפשרי.
הקלטות מוצלחת שתהיה לך:)

שחר רו1

New member
לא נראה לי שאני יכולה להגיע

סתם ככה, הרופא שלי הוא זה שמבצע את החזרה והוא תיאם איתי שעה למחר בבוקר.
יכול להיות מצב שאגיע ולא יהיה מה להחזיר?

שחר רו1

New member
היי

הגעתי להחזרה היום, מכינה את עצמי שאולי לא יהיה מה להחזיר, שני העוברים לא התחלקו יפה. אם אני לא טועה הוא דיבר על 3 תאים ו-4 תאים. מה שהיה לי מוזר זה שהאיבריולוגית, אחרי שהיא מסרה את הנתונים שלהם קבעה מחזירים שניים. אני זוכרת שכשהייתי באסותא השיחה בכלל התנהלה ביני לבין הרופא, לפני שנכנסתי לחדר ההמתנה. האמת שהייתי כ"כ מבואסת שהסכמתי להחזיר 2,אחרי שהרופא גם הוסיף שבגילי אין טעם להחזיר פחות. אז עכשיו שוחים שניים לא מצטיינים ואין לי אף מוקפא. לא ציפיתי לסבב אכזרי כזה.
היי היום בדיקת הבטא שלך, אמן שהצליח לך, מחכה לשמוע.
&nbsp

למעלה