סיפור ותודה

דנדי74

New member
סיפור ותודה

קודם כל ולפני הכל אני רוצה לומר תודה למנהלות ולכולכן, בזכות הפורום הזה והמידע הרב, בזכות הקריאה פה במשך יותר משנתיים, למדתי הרבה, הרגשתי קירבה לסיפורים ושאבתי הרבה כוח.
ילד ראשון הגיע בקלות בהזרעה ראשונה ונולד כשהייתי בת 40. עוד לא ממש הכרתי את עולם הפוריות. כשחזרתי לטיפולים כעבור שנתיים, לא חשבתי שהמסע ייארך וכל סבב הייתי בטוחה שהנה זה מגיע, אך זה לא. לאחר שלוש הזרעות עם הורמונים, אחרי הכל זה עבד בפעם הראשונה אז יש סיכוי שיעבוד שוב, עברתי ל ivf, היה בדרך הריון כימי ולאחר שנה הגיע הריון תאומים, התרגשתי וגם חששתי בגילי מהריון כזה בסיכון, בשבוע 10 עברתי הפלה בעקבות הפסקת דופק. לאחר שנתיים של טיפולים דרך רופא הקופה ופרוטוקלים דומים זה לזה, החלטתי לקבוע תור לבר חוה, החלטה שנעשתה בזכות הפורום. המפגש אתו היה מאד מעודד, הוא אמר שהרזרבה שלי צעירה מגילי והנתונים טובים. בסבב הראשון הגיע פיפל, היסטרוסקופיה, הורמון גדילה ועוד, היו שלוש הפריות, הוחזר עובר טרי יום שלוש ושניים הוקפאו. הטרי לא נקלט. לפני הסבב השני בר חוה ביקש אישור לשאיבה נוספת לפני החזרה כדי לייצר בנק עוברים (הגיל דוחק אחרי הכל). סבב שכלל מינון גבוה יותר של הורמונים ושילוב של הורמון שלא היה לי לפני: ארבע הפריות, שני עוברי יום שלוש הוחזרו ושניים הוקפאו. אחד מהם נולד לפני שבוע, כמה חודשים לפני גיל 45. תמשיכו להיות חזקות, מאחלת לכן שהדרך לא תתארך.

mevugeret1975

New member
מזל טוב
ותודה על השיתוף.

קצת תיקווה למבוגרות לא תזיק פה
.

אצלי בר חוה כל פרוטוקול רושם אותו דבר, ובלי החידושים ״שלו״- רק גונאל, גונל ועוד קצת גונל מטובל במנופור.

איזה יופי, מזל טוב

אם מותר לשאול.. למרות שלא קשור ישירות לקבוצה.. הרגשת הבדל משמעותי בקושי בלסחוב הריון בגיל 44 ביחס להריון 5 שנים לפני?
&nbsp
שיהיה המון נחת !!

מעין686

New member
מזל טוב!

אני נכנסת לפורום בעיקר לקבל מידע אבל כיף לקבל עידוד ולשמוע סיפורי הצלחה! המון מזל טוב!!!

למעלה