אז חדשות טובות וחדשות פחות טובות...

אז חדשות טובות וחדשות פחות טובות...

החדשות הטובות הן שמצאתי עבודה בדיוק בתנאים שרציתי (פלוס עוד כמה פינוקים שראיתי בחתימת החוזה) ועושה רושם שהבוסים ממש ממש נחמדים.
מתחילה אחרי החג... הם מאד מצפים ואני מאד מתרגשת.

בצד הפחות טוב - אחרי החזרת 2 עוברים טובים וטריים קיבלתי שוב תשובה שלילית.
כבר פעם שניה ברציפות שהתשובה היא שלילית.. פעם ממוקפא ופעם מטרי.
בעברי 2 הריונות מהחזרת עוברים טריים.

אולי אחרי הניתוח הקיסרי קרה משהו?
עברתי היסטרוסקופיה שיצאה טובה מאד....

מה צריך לשאול את הרופא? יש בדיקות שעוד אמורים לעשות? (לא עשיתי צילום רחם מכיוון שהבעיה שלנו זכרית מובהקת ונקלטתי בפעמיים הראשונות... ממש מפחדת שיגידו לי הפעם כן לבצע).

מיון זרע עברנו כמובן בכל הפעמים.

אני מנסה לנחם את עצמי שנמנע ממני ה"תענוג" להתפתל מול הבוסים בעבודה החדשה ולהסביר להם מתי נקלטתי להריון.
יחד עם זה... מתי אפשר לחזור לטיפולים? אחרי כמה זמן שאתחיל את העבודה?
בגלל הגיל שלי (39) אני לא רוצה לעצור להרבה זמן.
נשארו לי 6 קפואים שהוקפאו בזוגות.

ובתוך כל זה אני בהודיה על הנסיך המהמם שיש לי בבית..
הוא רק בן שנה ותשעה חודשים אבל הלשונות כמובן כבר מפטפטות מסביבנו וכבר קיבלנו הערות על מתי נעשה לו אח.

מתלבטת בין המשפט: "אולי שכחנו לעשות סקס כמו שצריך" - לבין "למה נראה לכם שאנחנו צריכים להודיע לכולם אם אנחנו עושים סקס לילודה או לכיף"? - החיים בחברה החרדית זה משהו.
העיקר ש"לשון הרע לא מדבר אליי".

ואני רוצה להמם אותם. יש עוד רעיונות?

myDoron

New member
מזל טוב

על העבודה החדשה. זוכרת אותך עוד מהסבב טיפולים שהניב לך את הנסיך...את יודעת שהגוף שלך כבר עשה את זה פעם אחת...והוא יעשה זאת גם שוב :) יש לך מוקפאים ולא מעט שזה אחלה של דבר! זו גישה בריאה וזה באמת נכון שתתחילי את העבודה החדשה עכשיו בריכוז מלא בעבודה ותחזרי ממש בקרוב לטיפולים כשכבר תראי בעבודה מי את :) מאמינה שבקרוב (גם אם יקח עוד סבב, שניים, שלוש) תעשי זאת שוב! להודות על מה שיש זה חשוב וגם על מה שעתיד לבוא! בהצלחה רבה בהכל ומועדים לשמחה

תודה. וחייבת להגיד בשבח הדיקור

שהיה לי את הסבב הכי טוב עד כה.
בשניים הקודמים כל הביציות לא היו בשלות - שתיים בטיפול הראשון, ו 9 בשני.
הפעם 14 ביציות בשלות (!!), 12 הפריות, 12 עוברים.
מתוכם הוחזרו 2 טריים והוקפאו שישה.

הלכתי לאודי לוריא בהמלצת כמה מחברות הפורום.

מפעם

New member
פשוט עקבתי אחרי הסבב האחרון שלך אז יש לי תובנות

מצער שלא נקלטת אבל נראה שהחזרת המוקפאים הבאה עליך לטובה תהיה המנצחת. ולמה אני חושבת כך?
ראשית עם כל הכבוד לדיקור (עשיתי פעם אחת לפני שני עשורים והיה סיוט) נראה לי שמה שהניב את היבול הפורה שלך הפעם היה הפרגובריס ובאופן ממש מפתיע השאיבה האחרונה שלי אחרי פרגובריס הניבה את אותו היבול בדיוק 14 בשלות 12 הפריות יפיפיות (תוצרת ברטוב - פעם ראשונה שעשינו מיון) ו6 מוקפאים איכותיים.
כמוך, גם אני קיבלתי 3 דקא לביוץ מחשש לגירוי יתר אבל בהמלצת הרופא ויתרתי על החזרה של טריים וחיכיתי למחזור העוקב כדי להחזיר מוקפאים ועם כל הקושי שבהמתנה מפוצצת ההורמונים הזאת זה היה שווה כי נקלטתי מיד בהחזרה אחכ.
עד כאן בענין הזה.
חוץ מזה הגיל. מה לעשות. אני נקלטתי לראשונה (הייתי בגילך) אחרי שלוש החזרות עם טריים ובסבב הזה רק בהחזרה השביעית עם מוקפאים.
אז יש ענין שדוקא מוקפאים יקלטו בקלות ובנחת להריון מלא ותקין ושמח:)
בענין הלשונות, לא הייתי טורחת לענות בכלל, אולי משהו בסגנון אנחנו עובדים על זה ואת בטח יודעת שכל הבזיונות הם לך מתנות יקרות אם רק תזכרי לשנן: נפשי כעפר לכל תהיה ומהאדמה כידוע הכל צומח.
בשורות טובות ישועות ונחמות:)
&nbsp

תודה על העידוד

אמן.
חושבת לחכות את המחזור הזה, לחכות לבא ואז לנסות.
לגבי הפרגובריס, היה לי פרגובריס גם בטיפול הקודם... הניב 9 ביציות לא בשלות.
אין ספק שזה היה יותר טוב מגונל שהיה בטיפול הראשון.
והטיפול השני גם היה המנצח עד כה.

ד"ר אתי ממן עשתה לי את ההחזרה הפעם. היא אמרה שלדעתה במוקדם או במאוחר אקלט מהטיפול הזה.
אמן!

PAND76

New member
אני חושבת שזה פשוט סטטיסטיקה

תמשיכי לנסות וב"ה בקרוב, תיקלטי. הגוף הרי יודע איך. יש הוכחה ברורה בשטח
. טוב שהתחלת עבודה חדשה. יהיה לך משהו חדש להתמקד בו. לא רק בטיפולים.
ולגבי החרדים החטטנים, הייתי תוקעת מבט רב משמעות ומסננת: "קצת צניעס בבקשה". או טוב מזה: "מה ענייני מיטה לענייני שמיטה?"

למעלה