עצוב לי

אינדי88

New member
עצוב לי

אני יודעת שלא עברתי הרבה... אני כרגע אחרי הזרעה רביעית, ולאחר מכן סוכם שנעבור לivf.
כרגע בהמתנה לבטא, הבוקר קמתי עם תחושה של כאבי מחזור, הכאב בחזה נעלם לגמרי... בקיצור נפלה עלי ההבנה שלא הלך גם החודש..
מרגישה עצובה, מרגישה תקועה במקום בזמן שהסביבה מתקדמת.. חברות רבוץ בהריון סביבי...

חוסר הוודאות בטיפולים מקשה עלי מאוד וגם אני מרגישה מאוד לבד בסיפור הזה, אפילו שבעלי תומך...

מרגישה שרק כאן נוח לי לפרוק ושאף אחת שלא חוותה קושי להרות לא באמת תבין..

חלק גדול מהנשים לא חשות בכלל

תסמיני הריון לפנו שבוע 6 (6 שבועות מהווסת).
והרבה אחרות- מרגישוץ תסמינים שדומים מאוד לווסת.
&nbsp
גם אישה שהרגישה סימנים מסויימים בהריון אחד יכולה לחוש סימנים אחרים לגמרי בהריון אחר.
&nbsp
ואגב, דווקא חלק מהסימנים של השרשה כביכול, הם לא תקינים. למשל אני הרגשתי כאבים חזקים בעת השרשה, ותמיד ידעתי כשהבטא חיובית (לקח לנו 5 שנים להפוך להורים, ובדרך היו מספר בטאות חיוביות שלא הסתיימו בחיובי, ועשרות בטאות שליליות..) והסתבר לי בשלב מסויים שזה לא תקין. ולמעשה הרופא חשד שהכאבים הנל וההתכבצויות זה מה שגרם להריונות כימיים.. אז קיבלתי תרופות נגד "צירים" סביב החזרת עוברים..

נועה312

New member
אצלי

בהריון עם העובר הטרי שהפך לבן שלי החזה הפסיק לכאוב לי יומיים לפני הבטא ובהחזרת מוקפאים דווקא הייתי בלחץ מזה שהחזה עדיין כאב ונרגעתי כשהוא הפסיק לכאוב.. בקיצור, התסמינים האלה משגעים אותנו ואף תסמין לא אומר שום דבר בוודאות חוץ מהבטא והלוואי שהיא תהיה חיובית

למעלה