העוברים הופרו אבל...

העוברים הופרו אבל...

לא התפתחו כמו שצריך.
אחד- עם שברים רבים
השני- לא התפתח מעבר ל4 תאים.
מנסיונכם, מה יעשו בסבב הבא כדי שיתפתחו?

תבקשי את הדוח מעבדה

לראות אם הביציות היו בשלות (יתכן ופיספסו במעט את תזמון מועד השאיבה), וכן מה היה המצב של הזרע.
הרבה פעמים שאיבה ראשונה לא מצליחה. אל תקחי מזה רמז חלילה להמשך. מאחלת לך המון הצלחה!

londi81

New member
יכול להיות שהגיע הזמן לבירור יותר רציני

אם אני זוכרת נכון אין לך ממש בעיות פוריות ברורות, אבל יש לך מיעוט ביציות/הפריות/עוברים איכותיים - יכול להיות שבירור והתאמת פרוטוקול יובילו לתוצאות מיטביות יותר

נועה312

New member
כבר רשמתי לך את זה לפני

לדעתי את לא מטופלת במקום הנכון וכדאי לעבור לרפואה פרטית (אני ממליצה על בר-חווה) לפני שקופת החולים שלך תתחיל להערים קשיים על אישורים לשאיבות נוספות.. רפואה פרטית עולה יותר, נכון, אבל גם לאכזבות מכל שאיבה יש מחיר

היי. מצטערת לשמוע... :(

מנסיוני בדרכ משנים תרופות/ מינון או את יום ההחזרה.. (במקום לגדל לבלוציסט מחזירים ביום 3 נניח..)
איפה את מטופלת?

הצלחה רבה לסבב הבא והלוואי שיהיה הסבב המנצח שלך!

שקלת מעבר לרפואה הפרטית?

אני עשיתי 3 טיפולים בביח ציבורי,
הרגשתי שלא קיבלתי שם את מה שאני צריכה ובתחושותיי הפרוטוקול טיפול בכל פעם מחדש היה די קבוע ולא הותאם במיוחד עבורי, מבלי לנסות ולשנות יותר מדי.
לאחר 3 טיפולים הרופא המקסים שטיפל בי ייעץ לי בעדינות להמשיך הלאה..
עברתי לפרופסור מקסים שבזכותו אני בהריון.
אולי תשקלי..? לפעמים זה חוסך זמן מיותר והרבה כאב.

אחרי שמחת תורה תהיה הפגישה שלי עם רופא כלשהו מאיכילוב

יש הרבה מקומות שסגורים בחגים, והמחזור מגיע ממש בסביבות יום זה, אז אני לא רוצה לפספס...
אבל הסבב האחרון היה שונה לגמרי.
אולי אם זה יהיה רופא שונה מהרופאה שלי- אפילו אם זה באותה המרפאה, זה ישנה את המזל

תודה

מפעם

New member
בגלל הבעיה עם הפורום אולי כדאי שתכתבי מה היה עד עכשיו

ויש מצב שלמשהי תהיה המלצה..
תנסי לפרט קצת מה היה בכל פרוטוקול

או.קיי. עד עכשיו...

3 סבבי הזרעות עם גונאל F
לא זוכרת מינונים
ה-1- ריבוי זקיקים
2. ללא הפריה
3. פוספס הביוץ

IVF:
סבב 1.
גונאל F 187.5- ללא שאיבה
2.מנופור 400+אורגלוטרן- הפריה עם עובר עם שברים. ביקשתי החזרה-אך לא היההריון.
3. דקפפטיל+מנופור 450-עובר אחד עם שברים ועובר שני לא המשיל להתחלק בתאים מעל 4 תאים

אשמח להשגות מנסיונכן

מפעם

New member
אז באמת קבלת כבר תשובות מצוינות

האם הבעיה היא ביציות לא בשלות? היו יותר זקיקים במעקב מאשר ביציות בשאיבה? או שיש ביציות אבל אין הרבה הפריות?
יש עניני זרע?
לא מכירה אישית את הצוות של איכילוב, מהכרות עם מטופלת אצלהם נראה שמקצועיים אבל המקרה שלכם כנראה יותר מאתגר..
בהחלט יש ענין לשנות חומרים מינונים ותזמונים אבל צריך מומחיות ותשומת לב מקווה שהרופא החדש יספק את הסחורה
בכל מקרה כשיש מעט, תמיד להחזיר כמה שיותר מוקדם ומצטרפת להמלצה להחליף מקום

למעלה