יש מה להילחץ מקפיצות בטא גבוהות מדי?

וונדל28

New member
יש מה להילחץ מקפיצות בטא גבוהות מדי?

אני אחרי 2 אובדנים והתמימות כבר אבדה לה מזמן, אבל לפחות שיתחיל תקין, יש עוד זמן עד הבדיקות הבאות המלחיצות

בגדול זאת המגמה של הבטא, מקריאה בגוגל התחלתי להילחץ ממולה חלקית -
יוא"ב 12 - 63
יוא"ב 15 - 433
יוא"ב 19 - 4112
לפי חישוב הבטא מכפילה את עצמה קצת יותר מפי 3 ביומיים.
אין כמעט סיכוי ליותר מעובר אחד כי במעקב זקיקים היה זקיק אחד מוביל וכל השאר היו קטנים.
הרופא אמר שאבוא אליו עוד שבוע לאולטרסאונד ואמר שבינתיים לא כדאי להיכנס לסרטים. בכל זאת קצת לחוצה, יש לי מקום לדאגה לדעתכם? יש לכם נסיון עם מולה חלקית והכפלות בטא?
אוף למה זה תמיד חייב להיות כזה מסובך?!
אה, והערה נוספת, אני על תמיכת פרוגסטרון חודש ראשון בעקבות שלב לוטאלי קצר, יכול להיות שכמות גבוהה של פרוגסטרון מעבר למה שההריון צריך מוביל לבעיות או שינויים בערכי הבטא? אשמח לכל תובנה שלכן בנושא.
תודה ומאחלת לכולן פה שנה של התחלה חדשה מלאה בבשורות טובות.

הריון מולרי זה מאודדד נדיר

פרוגרסטרון לא משפיע.
&nbsp
אם זה מרגיע אותך, אצלי הייתה בטא של כמעט 2000 בבדיקה 12 יום אחרי החזרת עוברים. בדיקה אכ 4-5 ימים אכ (כשכבר ראו שק, אבל ריק) כבר הייתה 22 אלף.
ראו שק, שנראה לא תקין אבל לא היה כל סימן חלילה להריון מולארי. נאמר לנו שסיכוי אפסי להמשך תקין ולחכות שיפול לבד. למזלי הרופא טעה, ותודה לאל אותו הריון הפך אותי לאמא, אחרי 5 שנים ארוכות..
&nbsp
המון הצלחה!

אגב, הערך גבוה אך ההכפלה לחלוטין תקינה

הכפלה לא חייבת להיות בדיוק פי 2.. יש לכאן ולכאן..
אצלך הבטא מכפילה כל 30 שעות פי 2 (ולא 48 שעות). שזה עדיין מאוד נפוץ.. תראי למשל בקישור המצורף...
http://www.betabase.info/chart/doublingByBeta/10/Single
&nbsp
בהצלחה
&nbsp
&nbsp

וונדל28

New member
את כזאת מהממת ותמיד יודעת להרגיע

עוקבת אחרי הפורום הזה די הרבה זמן ותמיד רואה איך את מגיבה לכולם ויודעת להגיד מילים טובות ומרגיעות, תודה!
בהחלט קצת נרגעתי :)

אין מה להילחץ

דוקא הפעם ממש לא מסובך, הבטא עולה יפה. זה שעולה יותר מפי 2 זה טוב, אין ערך עליון להכפלה, רק תחתון. מולה ממש לא קשור, במולה הערכים הם במאות אלפים ויותר. כמו כן אין ערך מקסימלי לפרוגסטרון.

כבר עניתי ונעלמה התגובה

מוזר...
קטנצ'יק שלנו יצא לדרך אומנם בשניים אבל עם בטא של פי 6 בהתחלה ואז פי 4 כמדומני. הוא נשאר סולו אבל so far so good איתו. אני מבינה את הפחד שלך אבל נראה לי חוששים כאשר הבטא נמוכה מדי. בהצלחה!

זה נראה דיי תקין

גם אצלי היו קפיצות בסגנון גם בהריון הנוכחי וגם בקודם הקפיצות תמיד היו יותר ממה שציפיתי המשך תקין ובשורות טובות!

למעלה