מעבר מרופא לרופא- כיצד מתבצע התהליך

מעבר מרופא לרופא- כיצד מתבצע התהליך

הי, אשמח לעזרתכן.
אני מעוניינת לעבור מרופא שמטפל באסותא לרופאה שמטפלת במדיקל.
איך אני מעבירה את התיק?
והאם בתיק יש את כל פירוט הפרוטוקולים?

טוליתי

New member
הכי קל יהיה,

אם המזכירה של הרופא במדיקל תבקש מאסותא את התיק. לא בטוח שזה יקרה, ולכן יכול להיות שאת זו שתצטרכי לבקש.
לא תמיד התיקים כוללים את הפרוטוקולים. בהנחה שלא עברת עשרות טיפולים (ואני מאוד מקווה שלא), אפשר לנסות לשחזר אותם יחד
.

תודה טוליתי

הגשתי בקשה "רשמית" לאסותא, אולם הם כותבים שצריך 14 ימי עבודה לצילום תיק, והתור שלי לרופאה החדשה יהיה לפני. (הכל מתעכב בגלל החגים)
אני מספר ימים מנסה להשיג אותם על מנת לבקש מהם אם יוכלו לצלם לי את התיק לפני, אבל אין מענה.

אובדת עיצות..

יש לי אגב את כל הפרוטוקלים אצלי מתועדים, אבל לא את איכות העוברים.

נועה312

New member
אצלי

אמנם עברנו מאלישע לאסותא ראשון, אבל אני ביקשתי צילום של התיק מאלישע והגעתי עם הצילום לרופא החדש. התיק באלישע כלל הכל, כל הפרוטוקולים, מידע על העוברים שלא היה ידוע לנו לפני כן (כמו שבשאיבה הראשונה לא היו 4 הפריות אלא 5 והחמישית נזרקה לפח כי העובר התחיל להתפצל ל2 במעבדה), עוד הערות על איכות הזרע וכו'. התיק המקורי נשאר באלישע עד היום.

שחר רו1

New member
מעבר מאסותא לאלישע

אני עוברת להיות מטופלת באלישע, יצרתי קשר עם אסותא רמת החייל ונאמר לי שיש לי אפשרות לבקש לצלם את התיק תמורת 100 ש"ח, או שיש אפשרות שהרופא שעברתי אליו ישלח להם בקשה והם יפקססו לו את החומר. הרופא שלי ביקש אתמול בערב והבוקר פקססו.
אגב נועה, איך בית חולים אלישע? הם עושים שאיבות בשישי שבת?

נועה312

New member
אני אנטי אלישע

לפני השאיבה השנייה הקפאנו זרע וביקשנו שיחפשו גם בו אם לא יימצאו זרעונים תקינים שוב ואמרו לנו "בסדר". אחרי השאיבה האימבריולוגית שטיפלה בזרע גם לא הסכימה לבדוק את הזרע הקפוא, גם לא הסכימה שבעלי ייתן עוד דגימה וגם פצחה בנאום הזוי על איך יכול לצאת ילד יפה ורזה לשני אנשים שמנים ומכוערים ושאולי גם מהזרע בדרגה המורפולוגית הכי שיש שהיא מצאה לנו אפשר לעשות ילדים.. לא נשכח אותה בקיצור.
הפכנו להורים ברגע שעזבנו את אלישע והתחושה שלי היא שאם היינו מתחילים באחת האסותות היינו מצליחים לפני השאיבה השלישית.
בזמנו הם עשו שאיבות בשישי ולא עבדו בשבת אבל אנחנו ברחנו משם בדצמבר 2014 ולא חזרנו לשם מאז.

שחר רו1

New member
וואו אני בהלם ממה שכתבת

עברתי לפרופסור בלומנפלד, הייתי אצלו בפגישה אחת, מאוד התרשמתי ממנו. אני מטופלת דרך הציבורי והוא מבצע שם את השאיבות וההחזרות אז אין ככ ברירה. מקווה שיהיה בסדר. אצלנו הבעיה גילי המתקדם, מקווה שלא אתקל באימבריולוגית שצרחה עלייך. קראתי איפושהו שהם לא נוהגים לגדל ליום חמש. האמת שבסבב הקודם החזירו לי רק יום חמש כי הרופא שטיפל בי חשב שזה הכי נכון. הפעם הייתי רוצה לנסות להחזיר גם יום 3.
מקווה שיצליח וסליחה שהשתלטתי על השרשור.
גמר חתימה טובה ובהצלחה לכולן

Musmus14

New member
יש לי ילד תוצרת אלישע

התמזל מזלי והצלחתי בהחזרה ראשונה, אבל החוויה שלי דווקא הייתה חיובית מאד. כל הצוות שם היה מאד נחמד ואדיב כלפינו.
תלכו בראש נקי והמון בהצלחה!

נועה312

New member
דווקא האימבריולוגית הזו היתה יעני נחמדה

היא רק לא רצתה לעבוד קשה.
בשאיבה הראשונה היתה אימבריולוגית אחרת שבעלי ביקש את הדו"ח זרע והיא יצאה החוצה עם הדו"ח והתחילה לצרוח שזרע כזה גרוע היא מזמן לא ראתה. בדיוק מה שכל בחורה צריכה לשמוע בivf ראשון.. יחסי אנוש זה לא הצד החזק שלהם שם.

למעלה