פיפל- בית חולים כרמל

איימי7744

New member
פיפל- בית חולים כרמל

שלום לכולן.. קצת רקע עליי.. בת 31 כבר בסיבות שנתיים וחצי בטיפולים. הופננו ישר לIVF בגלל בעיית זרע. בתחילה עברתי 2 שאיבות ו-3 החזרות באלישע. והיה שלילי (הייתי מרוצה מהצוות אבל החלטתי להחליף מקום).
עברנו לכרמל.. (פחות מרוצה מהצוות ) כרגע לאחר שאיבה שהייתי בגירוי יתר ונאלצתי לחכות חודשיים הוחזרו 2 מוקפאים מצטיינים אבל אתמול התבשרתי לתשובה שלילית. חזרו אליי ואמרו לי לבוא לעשות פיפל ביום ה21 למחזור.
האם מישהי עברה את הפיפל בכרמל? איך היה מבחינת הכאב? (חייבת לציין שצילום רחם כאב בצורה מטורפת).
מרגישה קצת מיואשת.. וקצת עצובה.. חשבתי שהפעם זה עבד..
נשארו לנו 2 מוקפאים אחרונים שם.
אשמח לעצה.. או מישהי שעברה זאת בכרמל.
תודה לעונות

היא321

New member
אני, לפני 3 וחצי שנים

מרגיש כמו כאבי מחזור.. לא משהו נוראי.
אחרי 5 סבבים כושלים הם המיעו לי לעשות פיפל, היתה שם רופאה שעשתה מיקר על זה בזמנו אם זכור לי נכון, ובסבב השישי ממוקפאים לאחר פיפל נקלטתי. הילדה בת כמעט 3

איימי7744

New member
ועוד שאלה

תודה על המענה... בטלפון נאמר לי להגיע ביום ה21 למחזור.. אך היום שנקבע זה היום ה20 למחזור האם זה קריטי באיזה יום זה נעשה ? כי זה יוצא יום חמישי ושישי הם לא עובדים.

נועה312

New member
הלוואי שהחזרת המוקפאים תצליח

אבל אם לא, הייתי שוקלת לעבור לטיפולים במרכז ולמיון זרע.
אישית עברתי 2 שאיבות ו4 החזרות באלישע בהן לא מצאו לנו אפילו זרעון אחד תקין מורפולוגית. 3 ההחזרות הראשונות הסתיימו בשלילי והרביעית הסתיימה בהריון שנפל. אז עברנו לשאיבה באסותא ראשון עם מיון זרע, ההחזרה הראשונה שם הסתיימה בילד ומההחזרה השנייה שם יש הריון מתקדם..

איימי7744

New member
איזה כיף לשמוע

תודה על השיתוף, כיף לשמוע
.. מאחלת לך לידה קלה .. אכן אמרתי לעצמי לאחר היסתיימו המוקפאים במידה ולא יצליח אעבור למרכז

למעלה