ברקוביץ, באמת אנטיפט

ברקוביץ, באמת אנטיפט

שלום!
אחרי הרבה זמן שקוראת פה, סוף סוף כותבת כי אני ממש בהתלבטות.
אחרי הרבה סבבים שלא הצליחו החלטתי להחליף רופא.
כמה חיכיתי לתור הזה הזה אצלו. שמעתי כ"כ הרבה המלצות.
הייתי מוכנה נפשית לזה שהוא לא נחמד, אבל לא תארתי לעצמי שעד כדי כך..
מעבר לזה שהיה איחור של כמעט שעתיים בתור, הוא באמת ממש ממש לא נעים.
קודם כל הוא התנה את הטיפול אצלו באבחון מורפולוגי של הזרע. כשניסיתי להבין למה צריך (בכ"ז אלפי שקלים) ולא ישר מיון, הוא אמר- אם לא תעשו לא אטפל בכם!
אמר שעושה את האולטראסאונד אצלו, אמרתי שיהיה לי בעייתי להגיע מהצפון כל פעם 5 שעות נסיעה בשביל אולטרסאונד- אמר אם לא תבואי לא אטפל בך!
בקשתי להתחיל במחזור הבא, הוא לא הסכים כי יש את שמחת תורה באמצע.. (אז מה?!) אז עוד חודש שסתם חולף לו..
הוא מאוד לא תקשורתי, סותם את הפה ולא נותן לשאול אף שאלה.

מכיוון שאני חדשה אצלו בעלת רקע עשיר, הגיוני שהתור שלי יהיה טיפה יותר ארוך מ10 דק שהוא מקציב למטופלת. תוך כדי שאני בפנים, נשים דופקות על הדלת וגם פותחות, ממש לא נעים..
והכי גרוע, כששאלתי בסוף אם יש מקום לאופטימיות ורק רציתי טיפה חיוך, קיבלתי משב רוח צונן ביותר.
בקיצור, לא יודעת. ממש מקווה שיהיה שווה את זה. קשה לי.

הנסיון שלי עם ברקוביץ..

פגשנו אותו, אני והאיש, פעם אחת בלבד. זה היה אחרי שברחתי מבלינסון וגיליתי שהוא מקבל בציבורי בבי״ח מאיר, התקוות הרימו ראש שוב.
נכנסנו לחדר, הוא בקושי הרים את עיניו אלינו.. שקע בניירת שהבאנו ותיק תק איך שראה fsh 38.4, אמר שאין לו מה לעשות איתי, רשם לי פרוגילוטון וביקש לחזור עוד חודשיים!!! (בגילי המתקדם זה היה ממש מבאס)
אחרי חודשיים, בדיוק ביום בו היינו אמורים לחזור אליו, התקשרו מבר חוה לומר שהתור שחיכינו לו חצי שנה הוקדם בחודש, אז הלכנו לבר חוה במקום לברקוביץ.
אגב, בר חוה בכלל לא התרגש מהנתון המטריד וניגש לבצע א.ס. ובישר לי שיוכל להוציא ממני 6 ביציות.. נשמע לי הזוי כי תמיד היו לי אחת או שתיים.
הצליח לנו על הטיפול השני- 6 ביציות, והיום המתוקי כבר בן שנה וחצי

&nbsp
בכל מה שתחליטי, תהיי שלמה והמון בהצלחה, אמן!

מדהים!

איזה תיזמון ואיזה מזל שהתקשרו מבר חוה
סיפור מדהים, שמחה לשמוע שהצליח לכם:)

אינדי88

New member
מתבאסת לשמוע שהחוויה אצלו הייתה לא נעימה

אני אישית לא מטופלת שלו, אבל שמעתי על ההצלחות הרבות שלו...

הייתי נותנת לזה צ'אנס ואם חס וחלילה לא מצליח אצלו, אני חושבת שכן הייתי עוברת רופא. אבל, בסופו של דבר, אנחנו לא רוצים עוד חברה או אוזן קשבת, תפקידו של הרופא להיות מקצועי, אם הוא נחמד ואמפטי זה בונוס אבל לא מאסט..

ודבר נוסף- אם היה חושב שאין לך סיכוי או שאין תקווה- היה כנראה אומר לך, ולכן אני בטוחה שהוא חושב שיש לך סיכוי להרות.
מאחלת בהצלחה רבה רבה

נכון אבל

אבל תקשורת עם רופא זה משהו כן הכרחי,
ואם הוא לא מוכן לשמוע כלום וישר אומר- או זה או כלום! זה מאוד מתסכל
ותודה רבה! :)

דילוגית

New member
אני לא הייתי נשארת אצלו בתנאים האלו, בפרט בגלל הלוגיסטיקה

נשמע לי הזוי לנסוע במיוחד מהצפון ל- US.
גם אני הייתי בהתחלה אצל רופא שהתעקש לעשות את ה- US בעצמו, ואפילו שהוא היה מאוד נעים ומאוד מקצועי עזבתי אותו כי זה היה סיוט עבורי לעשות גם בדיקת דם בבוקר וגם לנסוע ל- US בערב, וזהעוד היה רק עם חצי שעה נסיעה.
&nbsp
לדעתי יש מספיק רופאים טובים אחרים, שיוכלו לתת לך טיפול שגם מתחשב במיקום הגיאוגרפי שלך.

נועה312

New member
אני עונה בתור מטופלת אצלו

קודם כל ברוב התורים היינו חצי שעה אצלו ואף אחת לא דפקה תוך כדי על הדלת, אפילו ביום שהמזכירה לא היתה ולא היה לו את הדף תורים.
לגבי המעקבים אצלו, סורי, אבל גם אני מהצפון ונסעתי. הוא רושם הכל בכל מעקב, גדלי הזקיקים והרירית, ונותן בסוף כל מעקב הנחיות להמשך. בעיניי זה שהוא רוצה לראות בעצמו מה קורה ולהתאים את הטיפול בהתאם זה סופר מקצועי אבל אם זה לא מתאים לך אז הוא לא מתאים לך. אני נהגתי ל3 מעקבים כאלה קרוב לשעתיים כל כיוון ויצאתי עם ילד ומבחינתי זה היה שווה כל דקה על הכביש.
לגבי אבחון מורפולוגי של הזרע זה עלה לנו בmfc אלף מאתיים שקל, לא מדובר במיון שעולה אלפים, ואנחנו עשינו את הבדיקה עוד לפני שהגענו אליו אז לא נתקלנו בדרישה הזו.

hadari31

New member
הייתי הולכת עוד פעם אחת, ולא שותקת

אלא הפעם אומרת את מה שיש לי ומבקשת
שלא ישתיק אותי!! א..... ב...... ג....... מפרטת כל מה
שבא לי ואם לא מסתדר - אומרת לו ביי. בפנים.
תתאמי תור לבר חוה או לכל רופא שהוא גם
מקצועי וגם תקשורתי.
לא אומרת שצריך רופא חבר שייתן חום וכל זה... מה שחשוב
זה להצליח במסע המתסכל הזה ולחבק ילדים בריאים.
אני לא הייתי מסוגלת לשתוק. זלזול של רופאים זו החולשה
שלי!!! ������ בהצלחה לך

אני לא מכירה אותו באופן אישי

גם רק כאן מהפורום. מאוד קשה לי לשמוע על היחס.. זה לא לעניין, קצת רגישות! אבל מה אני אגיד לך אם יעשה את העבודה אז אפשר עוד לבלוע את זה.. מחזיקה לך אצבעות אגב איפה הוא מקבל ומאיפה את מגיעה אליו? אני עכשיו הבאתי בת דודה שלי מקריית שמונה לרופא שלי שמטפל במדיקל בהרצליה, והיא לא המטופלת היחידה שלו שמגיעה מרחוק.. יש לו גם אילתית ועוד אחת מהצפון. הוא מסתפק בא.ס מהמרפאה בשילוב בדיקות דם כמובן...

למעלה