בא לי לשמח אתכן במשהו שלא קשור לפורום

בא לי לשמח אתכן במשהו שלא קשור לפורום

לפני כמה שנים כתבתי את הקטע הזה במנגינה של "אני גרה מול המים":אני גרה בעיר
בעיר הגדולה
מעלי השמיים
ומולי גנים שלושה
הגנים מלאים
מלאים בילדים
כולם מתחילים
את שנת הלימודים
אני גרה בעיר
בעיר הגדולה
מסתכלת החוצה
כי גם אני רוצה.
אז עברנו דירה, וכבר אין לי גנים מול הבית אבל יש בית ספר שבו התנדבתי הרבה שנים ופארק שאחרי הצהריים נמצאים בו מלאאא ילדים וגם אני מדי פעם הולכת לשם למרות שאני בלי ילדים, לשבת קצת עם חברות או עם גיסתי וזה כיף.
אבל, לא על זה רציתי לספר. רציתי לספר שברוך ה' אחרי הרבה שנים שלא התחלתי כלום ב1.9 והתאריך הזה היה בשבילי סתם עוד יום בלוח, בשעה טובה אני מתחילה עבודה חדשה: סייעת או כמו שקוראים לזה היום תומכת למידה בבית ספר לחנ"מ בכפר סבא. עבודה שמאד רציתי וחיפשתי המון המון המון זמן ואני שמחה על זה מאד מאד ומתרגשת ממש כמו הילדים, המורים והגננות שיתחילו את השנה ביום ראשון.

PAND76

New member
איזה פוסט חמוד. תודה רבה!

שתהיה דרכך צלחה עם התלמידים החמודים ושתהיה דרכך קצרה ומהירה, לידיים מלאות בבונבונים משלך, בע"ה
.

והערת שוליים: אני שומעת על המון מטופלות פוריות שלמרות הקושי, הולכות לעבוד עם ילדים. זה לא רק ממלא אותן נפשית, מסתבר שפעמים רבות זה גם מסייע להן להיקלט ביתר קלות. שזה גם בונוס נחמד

לא רוצה להרוס לך את הבונוס אבל...

אני מאד מאד ותיקה כאן בפורום, ואחרי 18 שנות נישואין, 17 טיפולים, 2 הפלות ולידה שקטה אחת וחצי שעבר תאונת עבודה קשה מאד בשנה שעברה אין לי תוכניות לחזור לטפל. מה שכן אצלי זה "כל המלמד על בן חברו תורה מעלה עליו הכתוב כאילו ילדו"

למעלה