הרגע הזה שהבנת שהפעם זה פשוט לא קורה

romi9991

New member
הרגע הזה שהבנת שהפעם זה פשוט לא קורה

הרגע הזה שאת מבינה שהטיפול לא הצליח ואת מנסה להבין מאיפה יהיה לי את הכוחות לעבור את כל זה שוב?!
ואז בעלי כותב לי בהודעה
"כשהיום יגיע, והוא יגיע. אני אחזיק לך את היד ואסתכל לך עמוק בעיניים ואנחנו ניהיה ממש מאושרים. והמחשבה הזו נותנת לי כוחות"

והדמעות שלי לא מפסיקות....

(אני הרבה זמן צופה מהצד בפורום וסוף סוף נרשמתי)

אני יודעת שבר חווה הוא בערך הגורו כאן ואני שוקלת לעבור ממרפאת פוריות של הקופה אליו, נוח זה כנראה לא יהיה בגלל הנסיעות והעבודה...
באיזה שלב של הטיפולים הבנתם שאתם עוברות לפרטי?

Musmus14

New member
אני גם מאזור חיפה

ונשארתי אצל הרופא קופה והצלחתי. ילדתי לא מזמן בן מתוק.
לא חייבים לחפש רחוק. לא נראה לי שבר חווה היה עושה בשבילי משהו שהרופא שלי לא עשה.

נועה312

New member
מהתחלה הלכנו לפרטי

אבל הרופא הפרטי הראשון שלנו שהיה הרבה יותר יקר מהרופא הנוכחי פשוט לא היה טוב. הרופא הפרטי שלנו היום הוא רופא פרטי רק כי אנחנו לא בקופה הנכונה מהבחינה הזו, אם היינו במכבי אז הוא היה רופא קופה בחינם.
תוכלי לפרט על מה עברתם עד היום ומה הבעיה שבגללה אתם בטיפולים?

PAND76

New member
בגיל 27, זה עוד מוקדם לפרטי לדעתי.

אני פניתי לפרטי בגיל 40. הייתי צריכה לדעתי ישר כשהתחילו בעיות, אבל לוקח זמן עד שמבינים מי נגד מי בעולם הזה. לא כתבת מה הרקע לקושי וכמה טיפולים עברת עד כה, אבל מוקדם מכדי ללכת על התותחים הכבדים לדעתי. יש ממוצע סטטיסטי של מתי זה אמור לעבוד. את לדעתי אפילו מתחתיו, כי יש לך את יתרון הגיל. אם הרופא בקופה לא בא לך טוב, את יכולה לחפש מישהו אחר בקופה ולנסות לבדוק עליו פה או בנט. גם להתייעץ פרטי אפשר ללכת. אבל כדי להירגע, לא כדי להתחיל לזרוק חצים בכל מיני מקומות. זה לדעתי מבלבל ומייאש יותר.

שאלת מאין הכח לעבור את זה. שוב. האמת, שאחרי כל אכזבה לא חושבים שיש מאין להביא כוח. רוצים רק לשבור כלים ולשכוח מהכל. אבל אחת הדרכים לאגור כוחות, זה מפורומים כאלה. טוב שהצטרפת. נשמע לי שהפרטנר שלך מדהים
. תטפחו את הזוגיות שלכם עד שזה יגיע, כי זה יגיע בע"ה. בהצלחה.

mevugeret1975

New member
נוח זה לא יהיה

ולא בגלל הנסיעות.
המשפט שלך ״נוח זה לא יהיה בגלל הנסיעות״ גרם לי לצחוק היסטרי. כי אני גם חשבתי כמוך, והסתבר שנסיעות הן בעיה הכי קטנה בסיפור.

romi9991

New member
קצת עלי

תודה לכן על המענה...
אחרי בערך שנה של נסיונות הלכנו למרפאת פוריות, עשינו את כל הבדיקות והכל יצא תקין.
נסינו קצת עם מעקבים והנחיות מהמרפאה, שלא הצליחו...
ואז פניתי אליהם ואמרתי להם שאני רוצה להתחיל טיפול, אז הטיפול הראשון היה אקוקלומין וזריקה אוביטרל ולראשונה אחרי שנה וחצי של נסיונות היו לנו 2 קווים...
וכמה שקיווינו שפס זה פס... בשבוע 6 אחרי שנצפה דופק... העליה של הבטא לא הייתה תקינה ולאט לא ירדה... ההפלה הייתה טבעית ללא התערבות חיצונית..
מאז כבר עברה חצי שנה.... המשכנו לנסות אקוקלומין ולא הצליח ואמרתי להם שאני רוצה להתחיל הזרעות כי אני יודעת שזה הדרך לIVF...
וגם אמרתי להם שאני רוצה לקבל תמיכה, כי להזיק זה לא יכול.
והחודש הטיפול היה עם גונאל אף ואוביטרל ולאחר יומים הזרעה ויום אחרי התחלתי לקחת תמיכה של פגסטרון של כדורי דופסטון.
וככל הנראה הטיפול לא הצליח :((((((
אני מרגישה שאני פשוט חוקרת וקוראת המון ודיי מנחה את האחיות ואת הרופאה מה אני רוצה... ונותנים לי... אז סך הכל אין לי תלונות כלפיהם
חוץ מזה שבאמצע הרופאה שלי עזבה וידעתי על זה רק שבוע אחרי, אבל זה הקטע במרפאת פוריות שכל פעם האחיות פשוט שואלות את הרופא שנמצא שם.
אבל לא יודעת... המחשבה לעבור לפרטי זה כי אולי שם הטיפול יהיה יותר נכון, דברים שאני לא יודעת או שהם לא שמו על זה את האצבע עדין...

דילוגית

New member
לדעתי בחירת הרופא היא החשובה

הי,
&nbsp
גם אני מה"לא מוסברים".
לגבי פרטי / קופה - אני חושבת שיש טווח מאוד רחב של סגנונות טיפול ואת צריכה למצוא משהו שיתאים לך.
&nbsp
אני התחלתי הזרעות בפרטי, וזה היה טרטור רציני מבחינתי. הרופא התעקש לעשות אולטראסאונד אצלו במרפאה, אבל בדיקות דם עשיתי בקופה. לצערי גם הביוץ שלי מאוחר, אז היו שבועיים בכל מחזור שבו הייתי מתייצבת בבוקר בקופה, ואז בצהריים או בערב נוסעת למרפאה הפרטית, וזה גזל לי המון זמן.
היתרון בפרטי היה שהרופא היה ממש עדין ומקסים, ולפני כן הייתה לי טראומה ממעקב זקיקים בקופה שבו הטכנאית ממש הכאיבה לי.
&nbsp
דווקא ב- IVF עברתי לרופא קופה שעובד עם מדיקל סנטר. המעקבים שם דרשו ביקור אחד הן עבור השאיבה והן עבור בדיקת הדם, והם גם היו בתדירות נמוכה יותר כי אין חשש שיהיו יותר מדי זקיקים (ממילא רוצים שיהיו הרבה).
&nbsp
שני הרופאים היו בגישה יחסית אקטיביסטית, שחבל להאריך את התהליך כי הוא מאוד מתיש נפשית, ולכן הראשון המליץ ישירות על הזרעות עם גונאל, ושניהם המליצו לנסות IVF אחרי 3 הזרעות כושלות. אני אישית מאוד מרוצה מההמלצה הזו, בפרט לאור העובדה שהתהליך הזה עדיין לא קרוב לסיום ואני שמחה שלא בזבזנו יותר זמן על דברים שלא עבדו.
&nbsp
בהצלחה בכל מקרה!

מפעם

New member
דבר ראשון, אל תספידי, לפחות עד הבטא

דבר שני, לא הייתי עוברת לפרטי בשביל הזרעות.
נראה שאת מעורבת מספיק בשביל למנוע פספוסים שנובעים מחוסר מקצועיות ול"נוחות" של מרפאת פוריות בקופה אין תחליף פרטי.
אם תצטרכי לעלות כיתה להפריה חוץ גופית, תוכלי לשקול בחירת רופא פרטי למרות שגם לזה יש פתרונות במסגרת הקופה.
אני למשל עשיתי טיפולים עם רופא הקופה בסבב ראשון והייתי מאוד מרוצה.
בהצלחה להריון מלא ותקין וקל כבר עכשיו מיד!

טוליתי

New member
אני מקווה שאת טועה

ובכל זאת, רוצה על כל מקרה לחבק אותך חזק,
חיבוק אחד כזה -
- על כל מה שהיה,
וגם כזה -
- על מה שעוד יהיה.
&nbsp
יש לך בן זוג מקסים. פרטנר אמיתי לדרך. אין לך עדיין מושג כמה הוא צודק.
מקדישה לך את השיר הבא:
https://www.youtube.com/watch?v=hz3bs-So3Sg
&nbsp

למעלה