שאיבה/החזרה בסופש??

secretita

New member
שאיבה/החזרה בסופש??

הי בנות, מה קורה כששאיבה החזרה נופלים על שישי ושבת? מקדימים או מאחרים? (מנסה לסדר את הלוז בעבודה)

נועה312

New member
איפה את מטופלת?

יש מקומות כמו אסותא רמת החייל שעושים החזרות גם בשבת.
אני מטופלת באסותא ראשון ושם לא עובדים ביום שבת אבל עושים שאיבות והחזרות בשישי. 2 ההחזרות שלי שם עד היום היו ביום שישי.

אותי אישית הקדימו

אני שומרת שבת והקדימו לי את השאיבות לחמישי.
יצא שהביציות לא היו בשלות והבשילו בתנאי מעבדה.

בעיקרון שישי זה לא כזה מסובך (שבת נכנסת מאוחר אם את שומרת) והחזרות זה גם לא בשמיים.
אם את לא שומרת שבת - בתי החולים הפרטיים עובדים בשבת ועושים את הפרוצדורות... לגבי הציבוריים אני פחות יודעת.

haych

New member
משלימה לגבי הציבורי

שאלתי במחלקה על החזרה בימי שישי ואמרו לי ש"אם צריך אז עושים". אני לא יודעת לגבי שאיבה, כי זה מצריך צוות יותר גדול.
מבחינת שאיבות - השאיבה היחידה שלי יצאה בחמישי. אני מניחה שמתזמנים עם ציטרוטייד ואוביטרל כדי להמנע מסופ"ש.
מבחינת החזרות -
יש החזרה על בסיס הורמונלי, אז רק מחכים לגודל מתאים של הרירית וברגע שזה קורה אין בעיה לחכות את הסופ"ש ורק אז לבצע את ההחזרה.
יש החזרה על בסיס טבעי, שבעצם עוקבת אחרי הביוץ הטבעי של הגוף. כאן אין לנו כ"כ משחק. זה הסיכון של החזרה על בסיס טבעי... אני העדפתי בסיס טבעי על פני הורמונלי אבל פחדתי שיפול על סופ"שים, לכן קיבלתי אוביטרל לתזמון, מה שהפך את ההחזרה לחצי טבעית ואפשר להמנע מהסופ"שים.

עונה לגבי רמת החייל

שאיבה - בעבר היה אבל כבר אין חדר ניתוח ביום שבת יותר. אם יש מצב לדעתי מושכים יום קדימה.
החזרות - שבת יום רגיל לצורך העניין.
&nbsp
בהצלחה!

למעלה