עזרתכן בבקשה

מישלית2

New member
אחרי הפלה בשבוע מוקדם וכימי אחד

התחלתי קלקסן אמפירי מההחזרה ובמקביל עשיתי את הבדיקות לקרישיות. בשבוע 8 אכן קבלתי תוצאה שיש לי קרישיות יתר, ועכשיו אמורה להזריק כל משך ההריון וגם אחרי הלידה.

ענבלית16

New member
שוב תודה לכולכן

עניין ההתכווצויות היה גם בהריון תקין וגם בכימיים, כשהיה שלילי לא הרגשתי כלום... ביום ראשון שיחה עם הרופא ואעלה את עניין הקרישיות, התכווצויות ומה שציינתן. לגבי מיון זרע - כרגע יש עוד מוקפאים, אבל לגמרי יכולה להגיד שהבנתי את החשיבות למרות היריון תקין ללא מיון. אעדכן לאחר השיחה עם הרופא, יש לי מן חשש כזה בבטן שבזבזתי את העוברים שיכלו להיקלט אצלי, וזה שובר לי את הלב...

לגבי ההתכווצויות

גם אצלי כששלילי אין כלל התכווצויות ובכל הבטאות החיוביות כן היה..
וכן היה מקרה ללא פרוסלט שלמרות ההתכווצויות ההריון המשיך גם אכ ונגמר אחרי שכבר פסקו ההתכווצויות. כך שסביר שההתכווצויות לא ב 100% גורמות לכימי אלא עובר שהשתרש חזק יתכן וישרוד אותם. מהצד השני.. הריונות כל כך יקרים, עדיף לא לקחת סיכון לדעתי ולקחת פרוסלט סמוך להחזרה למשך ימים ספורים ולקחת קלקסן לשבועות הראשונים.. המון הצלחה !!
&nbsp
נ.ב- אצלנו בר חוה בתחילה התנגד לקלקסן (אחרי כימי, הפלה ו 2 מקרים שכנראה היה כימי במהלך הטיפולים לפני IVF). רק אחרי הכימי האחרון פתאום מיוזמתו אמר לקחת..

ענבלית16

New member
שאלה

שוב תודה על הפירוט והאכפתיות, לך יש בעצם בעיית קרישיות? יתכן שבגלל זה יזם את הקלקסן?

למעלה