לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2670426,704 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'עזרתכן בבקשה'
עזרתכן בבקשה
09/07/2018 | 18:33
24
אני 10 ימים אחרי החזרת בלטוציסט מוקפא והבטא יצאה 53...

לפני חודשיים היריון כימי (הוחזרו 2 בלטוציסטים טריים, בטא 75 ביום ה-11 ולא ה-10 כמו הפעם, ולאחר יומיים הייתה ירידה בבטא).

הרופא אומר שבדקתי מוקדם מידי, וההנחיה שלו עומדת על 12 יום...  החלטתי לבדוק לפני כי לא ברור לי ההגיון - הוחזר עובר יום 5, עברו 10 ימים כלומר אני ביום "איחור" לאחר המועד שבו היה אמור להיות המחזור. הוא גם תמיד אופטימי כזה (זיידמן) ואמר שיכול להיות תקין, כבר לא יודעת...

אני כבר לא יודעת איך להתמודד עם המחשבות, בקושי אוכלת ופשוט לא מצליחה לתפקד יותר.

מה דעתכן?

תודה
פוריות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאי אפשר לדעת כרגע ושעדיף לקוות לטוב'
אני חושבת שאי אפשר לדעת כרגע ושעדיף לקוות לטוב
09/07/2018 | 20:02
תמשיכי עם התמיכה, תבדקי עוד יומיים ונקווה שהפעם תראי הכפלה יפה
פוריות >>
לצפיה ב-'בלסטו מוקפא הוא בממוצע עצלן יותר'
בלסטו מוקפא הוא בממוצע עצלן יותר
09/07/2018 | 20:19
4
אם אני זוכרת נכון, מדברים במחקרים מדעיים על בטא נמוכה פי 2 בממוצע מאשר בהריון טבעי ביום האיחור בווסת.
שזה בערך מה שקיבלת.  
לדעתי יש בהחלט סיבה לאופטימיות!!!
מה היה הערך של הפרוגרסטרון?
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה על תגובתכן'
תודה על תגובתכן
09/07/2018 | 20:37
1
לא בדקתי ערכי פרוגסטרון, אך בדקתי שבוע לאחר הביוץ ועמד על 115 (עם תמיכה של 2 קרינון וזריקת פרוגסטרון ריטארד 250 פעמיים בשבוע) וזה גבוה להבנתי.

זה ממש מתחבר לי עם ערכי הבטא של ההיריון הכימי שהיה לפני חודשיים ולכן מרגישה פסימית... בכל מקרה יודעת שצריך להמתין לבדיקה הבאה כדי לדעת מה קורה ואנסה להישאר שפויה עד אז...
פוריות >>
לצפיה ב-'תאמיני בקטנטן שלך! מחזיקה לך אצבעות'
תאמיני בקטנטן שלך! מחזיקה לך אצבעות
09/07/2018 | 20:40
לצפיה ב-'תמיד אני מתפלאה על הידע שלך במחקרים '
תמיד אני מתפלאה על הידע שלך במחקרים
10/07/2018 | 10:02
1
ולגבי השאלה המקורית, אני כמובן לא רוצה לזרוע תקוות שווא, החשש מאוד מובן לי, אבל ההריון של בני התחיל מבטא 75 ביום 14 להחזרת מוקפא יום 3, כלומר לכאורה 17 יום אחרי הביוץ ו"ההפריה". אחרי יומיים עלה ל-200, שגם זה לא עלייה היסטרית, והשאר היסטוריה. אז סיכוי בהחלט יש.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
10/07/2018 | 10:30
לצפיה ב-'היריון כימי נוסף'
היריון כימי נוסף
11/07/2018 | 15:07
12
למקרה שמישהי תחרוש את האינטרנט כמוני בהבנה מה קרה עם בטא נמוכה, הבטא שלי ירדה. היריון כימי נוסף והלב שבור.
פוריות >>
לצפיה ב-' אני מצטערת'
אני מצטערת
11/07/2018 | 15:14
זה היה בלסטו מאותו סבב כמו הכימי הקודם? עשית בדיקות קרישיות? אולי כן כדאי לכם לנסות מיון זרע?
פוריות >>
לצפיה ב-''
11/07/2018 | 15:16
10
מצטערת. מחבקת אותך.
עברתי כמה היריונות כימיים ואני ממש מבינה מה עובר עלייך 
מה הרופא אומר?
אולי צריך להגביר תמיכה? אולי קלקסן?  בדקת קרישיות?
חיעבוק גדול
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה לכן ועונה'
תודה לכן ועונה
11/07/2018 | 15:35
5
זה עובר מוקפא משאיבה שהתבצעה לפני חודשיים וגם בהחזרה אחרי השאיבה היה כימי. יש לי תור לבר חווה עוד חודש וחלק מהבדיקות הן קרישיות להבנתי, ואעשה אותן בקרוב... האם יכול להיות שיש לי בעיה בקרישיות למרות שנכנסתי להיריון תקין מהפריה ונשאתי אותו כרגיל? התמיכה הייתה טובה בדקתי עגשיו ערכים פרוגסטרון מעל 100. לגבי מיון זרע - כרגע יש מוקפאים אבל שוקלת ברצינות לשאיבה הבא. דבר אחד שחשבתי עליו - היו לי התכווצויות במשך כמה ימים מההחזרה וגם יומיים לפני הבטא ואחריה - בהיריון התקין היו לי התכווצויות והשליליים לא הרגשתי כלום - אבל אולי בהתכווצויות בעייתיות? יש לי שיחה עם הרופא ביום ראשון... איך אשרוד את ההמשך אני לא יודעת, כל האופטימיות שלי פשוט ברצפה, אין שמחת חיים אין משמעות... 
פוריות >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/07/2018 | 15:44
3
לגבי התכווצויות אני מקווה שחדשה תגיע ותענה לך. בר-חווה נתן לה כדור מיוחד למנוע התכווצויות אחרי ההחזרה (פרסולט אולי?) וזה עזר לה ויש לה ניסיון עם זה.
מבחינת קרישיות, יש פקטורי קרישיות גנטיים שלא משתנים עם הגיל ויש גם קרישיות שעולה עם הגיל, ככה שיכול להיות שתהיה בעיה אחרי שבעבר היה הריון תקין כי בינתיים אנחנו מתבגרות/מזדקנות ואני אישית חושבת שכדאי לבדוק כדי לדעת אם את צריכה קלקסן היום.
לגבי השמחת חיים תנסי לבלות כמה שיותר עם המשפחה שכבר יש לך, סעו לחו"ל, עזבו קצת את המירוץ הזה ותנסו לעשות כיף ביחד. זה ייתן לך כוחות ובקרוב תגיעי לבר-חווה ואני מאמינה שבסוף תצליחו. הלוואי שהיה אפשר לאמר לך מתי, אני מקווה שממש בקרוב..
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה נועה'
תודה רבה נועה
11/07/2018 | 15:54
1
אעשה את בדיקות הקרישיות שבר חווה הפנה אליהן אבל זה בטח לא הכל... יש לי שיחה עם הרופא שלי ביום ראשון ואשאל אותו גם על עניין הקרישיות וגם על ההתכווצויות ומה דעתו ואשאל אם יש עוד בדיקות שצריך לעשות. זה פשוט יום עצוב כזה אבל זה יעבור, תוהה אם שוב לעשות הפסקה או לא
פוריות >>
לצפיה ב-'תשמעי מה הרופא אומר ומה הוא ממליץ כרגע'
תשמעי מה הרופא אומר ומה הוא ממליץ כרגע
11/07/2018 | 16:41
ואם לא יהיו לו יותר מדי רעיונות אולי כדאי לחכות לבר-חווה עוד חודש כי לבר-חווה בטוח יהיו.  אני מכירה את ההרגשה של הריון שמסתיים ככה ואני מקווה בשבילך שזו הפעם האחרונה שזה קורה ושהפיצוי של הריון תקין יגיע מהר
פוריות >>
לצפיה ב-'אכן פרוסלט. כל הכבוד שזכרת '
אכן פרוסלט. כל הכבוד שזכרת
12/07/2018 | 11:39
לצפיה ב-'חשוב !!! לגבי התכווצויות וכימים '
חשוב !!! לגבי התכווצויות וכימים
<< ההודעה הנוכחית
12/07/2018 | 11:36
לשקול קלקסן מההחזרה גם ללא פקטור קרישיות וכן למרות שלא קראתי שזה נפוץ- לשקול פרוזלט לכיווצים.
אצלי בטיפולים לפני ivf שתי בטאות נמוכות (חיובי אך פחות מ 20, מבלי שלקחתי אורביטרל/ פרנטל או נגזרת בטא באותם טיפולים).
ב ivf, מתוך 7 החזרות, 2 כימים והפלה בשבוע מוקדם והשאר שלילי. החל מהחזרה 8 פרוזלט וקלקסן אמפירי. החזרה 8 שלילי אך החזרה 9 ב"ה עשתה אותי לאמא מאושרת.

לשאלתך- בהחלט יכול להיות פקטור קרישיות ועדיין שהיה הריון תקין בעבר. ראשית, יש פקטורי קרישיות נרכשים עם הזמן כך שיתכן שבזמנו לא היה.. שנית.. מכירה אפילו נשים עם פקטור 5 לידן (הפקטור קרישיות שהכי מקושר להפלות) שהיו להן מספר הריונות ללא הפלות או כימים.. זה רק עניין סטטיסטי. ובטיפולים השיכחות של הפלות עולה.
שימי לב שאם יש רקע של מספר כימים בטיפולים (יש רופאים שאומרים שהחל מ 2 יש רופאים שמחכים ל 3-4 כימים) אז כדאי לשקול לקחת קלקסן בכל מקרה בשבועות הראשונים. הראו מחקרית שגם ללא פקטור קרישיות קלקסן לנשים בטיפולי פוריות מקטין סיכוי להריונות כימים. בכל מקרה כדאי להשלים את הבדיקות כי אם יש פקטור 5 לידן למשל ההמלצה היא לקחת קלקסן לא רק בשבועות ראשונים אלא עד אחרי משכב לידה.

לגבי למה נתנו לי פרוזלט... בכל ההחזרות שהיו לי במסגרת ivf בכל הפעמים שהבטא הייתה חיובית, החל מיום 6-8 "לביוץ" היו לי התכווצויות חזקות בתחיחה ממש חזקות ואכ התחלש. כשהבטא הייתה שלילית זה לא קרה ולו פעם אחת. בר חוה טען שיתכן וההתכווצויות השרשה גורמות לעובר שהשתרש ליפול (קרי כימי), ולכן רשם לי פרוזלט שזו תרופה שלא מכירה שנותנים בטיפולי ivf אלא כטיפול בצירים מוקדמים בהריון.

לא יודעת אם הקלקסן סייע, או הפרוסלט סייע, או בכלל משהו אחר (טבלתי לפני הטיפול המוצלח לראשונה במקווה מאז החתונה), אבל תהיה הסיבה אשר תהיה.. העיקר שהצליח תודה לאל !

ממליצה לך בחום לשקול גם לקחת קלקבן ופרוסלט, גם אם לא יעזור לפחות תדעי שעשית את המקסימום כדי להימנע מכאב לב של כימי נוסף. המון הצלחה !!

נ.ב- אצלנו עוד משהו שעשה שינוי זה מיון זרע, ללא מיון זרע לא נקלטתי כמעט כלל פרט לכימי אחד (מתוך 5 החזרות). עם מיון היה לפני ההחזרה ה 9 והמוצלחת הפלה כימי ושלילי אחד.
פוריות >>
לצפיה ב-'איך פתרו אצלך את ההריונות הכימיים?'
איך פתרו אצלך את ההריונות הכימיים?
11/07/2018 | 15:37
3
אציין שהיו לי גם שליליים כשהעובדים היו דרגה בי...
פוריות >>
לצפיה ב-'עונה -'
עונה -
12/07/2018 | 11:40
2
בסבב הזה קיבלתי גם קלקסן וגם תמיכה גדולה של 2 קרינון וזריקת ריטארד וגם כדור אספירין וקיבלתי גם כדור פרסולט שמונע התכווצויות. זה שווה לברר מול הרופא.
אין לנו בעיית זרע אבל כימיים יכולים להיגרם גם מבעיית זרע. עשיתם מיון?
ובעיות קרישה זה דבר שמגיע לפעמים עם הגיל...  אז כנראה שאולי הקלקסן הפעם עזר לי ב"ה.
בעזרת השם שבהחזרה הבאה תיקלטי להריון תקין וארוך. אמן.

פוריות >>
לצפיה ב-'גם לך נתנו פרוסלט? במקרה גם אצל בר חוה?'
גם לך נתנו פרוסלט? במקרה גם אצל בר חוה?
12/07/2018 | 14:51
1
לצפיה ב-'אכן כן, אצל בר חוה '
אכן כן, אצל בר חוה
12/07/2018 | 20:38
לצפיה ב-'אחרי הפלה בשבוע מוקדם וכימי אחד '
אחרי הפלה בשבוע מוקדם וכימי אחד
12/07/2018 | 14:08
4
התחלתי קלקסן אמפירי מההחזרה ובמקביל עשיתי את הבדיקות לקרישיות. בשבוע 8 אכן קבלתי תוצאה שיש לי קרישיות יתר, ועכשיו אמורה להזריק כל משך ההריון וגם אחרי הלידה. 
פוריות >>
לצפיה ב-'שוב תודה לכולכן'
שוב תודה לכולכן
12/07/2018 | 17:14
3
 עניין ההתכווצויות היה גם בהריון תקין וגם בכימיים, כשהיה שלילי לא הרגשתי כלום... ביום ראשון שיחה עם הרופא ואעלה את עניין הקרישיות, התכווצויות ומה שציינתן. לגבי מיון זרע - כרגע יש עוד מוקפאים, אבל לגמרי יכולה להגיד שהבנתי את החשיבות למרות היריון תקין ללא מיון. אעדכן לאחר השיחה עם הרופא, יש לי מן חשש כזה בבטן שבזבזתי את העוברים שיכלו להיקלט אצלי, וזה שובר לי את הלב...

פוריות >>
לצפיה ב-'לגבי ההתכווצויות'
לגבי ההתכווצויות
12/07/2018 | 19:55
2
גם אצלי כששלילי אין כלל התכווצויות ובכל הבטאות החיוביות כן היה..
וכן היה מקרה ללא פרוסלט שלמרות ההתכווצויות ההריון המשיך גם אכ ונגמר אחרי שכבר פסקו ההתכווצויות. כך שסביר שההתכווצויות לא ב 100% גורמות לכימי אלא עובר שהשתרש חזק יתכן וישרוד אותם. מהצד השני.. הריונות כל כך יקרים, עדיף לא לקחת סיכון לדעתי ולקחת פרוסלט סמוך להחזרה למשך ימים ספורים ולקחת קלקסן לשבועות הראשונים.. המון הצלחה !!

נ.ב- אצלנו בר חוה בתחילה התנגד לקלקסן (אחרי כימי, הפלה ו 2 מקרים שכנראה היה כימי במהלך הטיפולים לפני IVF). רק אחרי הכימי האחרון פתאום מיוזמתו אמר לקחת..
פוריות >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
12/07/2018 | 20:51
1
שוב תודה על הפירוט והאכפתיות, לך יש בעצם בעיית קרישיות? יתכן שבגלל זה יזם את הקלקסן?
פוריות >>
לצפיה ב-'פקטור 5 וכו תקין. קלקסן *אמפירי* בשל הכימים והפלה'
פקטור 5 וכו תקין. קלקסן *אמפירי* בשל הכימים והפלה
13/07/2018 | 13:09

הודעות אחרונות

08:08 | 23.07.18 METOKA27
20:12 | 22.07.18 פחזניה3
18:36 | 22.07.18 acamolit
16:39 | 22.07.18 אינדי88
15:36 | 22.07.18 mevugeret1975
15:35 | 22.07.18 זקיק מוביל
18:39 | 20.07.18 לילך כליל
15:57 | 20.07.18 justanotherme82
07:03 | 20.07.18 חדשהפה2012
00:54 | 20.07.18 פרנואידית 29

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ