לעוד מישהי הסיבה לתחילת ivf אינה ידועה?

לעוד מישהי הסיבה לתחילת ivf אינה ידועה?

בוקר טוב.לא מצאו בעיה לא אצלי ולא אצל בעלי.
האם עוד מישהי עם בעיה ללא סיבה?
באיזה סבב אתן אם כך? האם מישהי נכנסה להריון בivf בסבב ראשון או שני?

a morph

New member
בטח

עשיתי 7 הזרעות (מתרומת זרע, הזרע תקין+) שלא הניבו כלום, ובלי שום סיבה נראית לעין: פרופיל הורמונלי פיקס, ביוץ סדיר, זקיקים יפים, רירית יפה, חלל רחם תקין, חצוצרות פתוחות וכו' וכו'.
עברתי ל-IVF, שאיבה אחת עם המון ביציות וגירוי יתר אחד גדול, 2 החזרות מוקפאים עם אפס תוצאות, אח"כ פיפל והחזרה נוספת עם הריון שלא התפתח, הפלה עם ציטוטק, ובוסת הבאה שוב הריון, הפעם מוצלח מאוד.

לא יודעת איזה סבב זה נחשב, עד כה הייתה כאמור שאיבה אחת ו-4 החזרות עד שהצלחנו להגיע להריון ולידה תקינים.

יש לי חברה כזו

לא מצאו שום בעיה אצל שניהם. אחרי תקופה של שנה שניסו טבעי הלכו לטיפולים, הזרעות לא צלחו. נקלטו בשאיבה הראשונה בהחזרה הראשונה.
אגב.. הם הניחו שזה אומר שאין טעם בגלולות ואמצעי מניעה אחרי הלידה (גם אחרי קבלת ווסת).. ונכנסו להריון שני בטעות...

haych

New member
אנחנו לא מוסברים

יש לי חצוצרה אחת חסומה, אבל בגלל שהשניה פתוחה אנחנו נחשבים כלא מוסברים כי על פניו כן אפשר להרות טבעי.
עשיתי שאיבה אחת ו-4 החזרות ולא נקלטתי. אחרי החגים אעשה שאיבה נוספת.
יש לי חברה שהם לא מוסברים והיא נקלטה בהחזרה הראשונה (כימי) וילדה לאחר ההחזרה השניה.

נועה312

New member
יש לי 3 חברות שקיבלו את התואר "לא מוסברים"

אצל הראשונה הילד הראשון הגיע אחרי 3 שאיבות ו5 החזרות, השני אחרי עוד 2 שאיבות ו3 החזרות, ועכשיו היא בהריון מתקדם טבעי שהגיע בהפתעה בגיל 37 (היא אמורה ללדת בגיל 38).
אצל השנייה, שהיתה פעם קבועה כאן בפורום, הם נקלטו לילד הראשון בהזרעה האחרונה לפני ivf אחרי הפלה וחוץ רחמי לפניו, ובילדה השנייה ההזרעות לא הצליחו והם בסוף נקלטו טבעי כשהם חיכו להתחיל ivf.
אצל השלישית הבעיה היחידה היתה גיל. היא היתה בת 38 כשהם התחילו ובסוף נכנסה להריון בגיל 39 בהחזרת טריים מהשאיבה השלישית.

Musmus14

New member
אנחנו לא מוסברים..

ילדתי את בננו הבכור בסוף אפריל :)
עשינו 4 הזרעות. בשניה הריתי וההריון נפל בשבוע 6. עברנו לivf והריתי הריון מוצלח מההחזרה הראשונה.
המעבר היה מלחיץ אבל משתלם.

דילוגית

New member
גם אנחנו לא מוסברים

בהזרעות הבטא תמיד הייתה שלילית, ובשבוע שעבר עשיתי שאיבה ראשונה כי נמאס לי להמשיך להיות בלימבו לגבי מה קורה.
עכשיו אנחנו לפחות יודעים שהיו הפריות.
אני יכולה לומר שממש חששתי מזה בהתחלה, אבל אחרי קריאה פה בפורום התרגלתי לרעיון. עכשיו כשאני אחרי ויש מלאי מוקפאים יפה, המחשבה על זה שאני לא צריכה להזריק גונאל כל יום בחודשים הקרובים ממש נחמדה לי.

מתרגשת38

New member
גם אנחנו

גם אנחנו לא מוסברים למרות שאני בטוחה שהיו מוצאים משהו אצלי

מורנה2017

New member
אנחנו היינו לא מוסברים

וכך נחשבנו במשך שנתיים וחצי
אחרי 5 טיפולי ivf גיליתי במקרה שיש לי אנדומטריוזיס - לפני כ4 חודשים עברתי ניתוח להוצאת 2 אנדומטריומות (ציסטות שוקולד בשחלות) וכריתת 2 חצוצרות.
בנוסף, במקרה עשיתי בדיקות דם לקרישיות ומצאו ערכים שמתאימים לאפלה מעבדתית.
&nbsp
בקיצור הרבה פעמים יש סיבות אך לצערנו אנו מגלות אותן באיחור רב...(כמובן לא תקף לגבי כולן).
&nbsp
בהצלחה :)

למעלה