סקר הזרקות

טוליתי

New member
סקר הזרקות

בעקבות השרשור שפתחה יקירתנו hatalya, סקר על הזרקות:
1. האם מזריקה הכול לבד? כן/לא
2. אם ענית "לא", מי מפנק אותך בזריקות
?
3. המקום הכי הזוי שבו נאלצת להזריק?
4. איך את מנחמת את עצמך אחרי הזרקה כואבת?

שבת שלום

londi81

New member
אני אתחיל

מזריקה הכל לבד כולל בישבן
לפעמים לקחתי איתי זריקות לחברות כדי שיהיו עדות ללא
יצא לי להזריק גונאל באמצע. ההופעה של אירוסמית ממש תוך כדי אפילו לא הלכתי הצידה ..
.. פעם גם הזרקתי קוקטייל של 4 פרגוביריס פלוס צטרוטייד בקמפינג במדבר על החול לאור המדורה
גלידה גלידה וגלידה

mevugeret1975

New member
עונה

1. לא
2. בקופת חולים (חדר אחיות), שישי שבת בן זוגי עשה לי
3. במושב הקדמי של הרכב כשהילדים מאחורה. הם בכלל לא סמו לב כי היו עסוקים בריב על האייפד.
4. לא מנחמת, רק שיצליח.

haych

New member
לא היו לי זריקות מסעירות במיוחד

עד כה היו לי 3 סבבי הזרקות קצרות, אז תזמנתי את הלו"ז שלי בהתאם לזריקות ולכן יצא לי להזריק רק בבית.
אני מזריקה לבד, לרוב בעלי עומד לידי ונותן תמיכה רגשית ("איזו גיבורה" וכד'). לפעמים אני נותנת לו להכין את הזריקות שדורשות הכנה כדי שירגיש מעורב.
לא מנחמת את עצמי אחרי הזרקה כואבת... ממשיכה בחיי והכאב עובר.

justanotherme82

New member
איך השאלה הזו באה בדיוק עכשיו

אתמול בנהזוג חזר מנסיעה פתאומית שנפלה בדיוק על ההחזרה. מה שאומר שפעם ראשונה נאלצתי להזריק לעצמי שמן פרוגסטרון, ובגלל שהרופאה שלי משוגעת ומשתמשת בשמן פרוגסטרון כתמיכה (בנוסף לאנדומטרין) הייתי צריכה להזריק לעצמי כל בוקר במשך שבוע וחצי עד שהוא חזר. שיגעתי קצת את האחות בשאלות במייל, התאמנתי על מתיחות ובסוף עמדתי במשימה בגבורה ואפילו בלי יותר מידי סימנים כחולים. גאה בעצמי :)
ברגיל אני מזריקה לעצמי בבטן ובנהזוג מזריק בתחת.
בתקופה שהייתי צריכה להזריק 3 חומרים שונים כל ערב ניחמתי את עצמי בכדור לינדט אחרי. רע לשומנים, טוב לנפש

בא לי גם

בעקבות השרשור שפתחה יקירתנו hatalya, סקר על הזרקות:
1. האם מזריקה הכול לבד? כן/לא תת עורי זה קל... תוך שרירי - עד כאן . בשביל זה הולכת לאחות.
2. אם ענית "לא", מי מפנק אותך בזריקות? יש אחיות מהממות אצלנו . אחת במיוחד שמתפללת על הילדים העתידיים שלי בכל מפגש.
3. המקום הכי הזוי שבו נאלצת להזריק? באוטו...בשירותים בעבודה...תוך כדי אסיפת הורים...
4. איך את מנחמת את עצמך אחרי הזרקה כואבת? מזכירה לעצמי שבטא שלילית כואבת הרבה יותר!
שבת שלום

נועה312

New member
גם אני עונה

1. אני לא מסוגלת להזריק לבד. מאז שאני זוכרת את עצמי יש לי פחד ממחטים. הצלחתי להתגבר עליו ברמה שפעם הייתי דוחה בדיקות דם וחיסונים חודשים והיום אני אשרוד בדיקת דם יום אחרי יום אבל להחדיר לעצמי מחט אין מצב..
2. בעלי מזריק לי
3. ההזרקה הראשונה לivf הראשון יצאה ביום שאחותי התחתנה. בעלי הגיע עם הזריקה לחדר במלון שבו התארגנו אחרי שהיא וגיסי ושאר המלווים כבר יצאו לדרך והזריק לי
4. אחרי זריקה כואבת אני אומרת לו שהוא הכאיב לי חחח, גם זה משהו..

PAND76

New member
גם אני רוצה, גם אני רוצה!!!

1. האם מזריקה הכול לבד? בסבבים הראשונים, הבעלול עזר. פיתח שיטה של לספור עד עשר בגרמנית כדי להסיח את דעתי ולהצחיק אותי (שבע בגרמנית זה "זיבן". לא מצחיק???)

2. אם ענית "לא", מי מפנק אותך בזריקות ? בשלב מסוים, התחלתי להזריק לעצמי כדי לא להיות תלויה וזה ככה עד היום. בהתחשב בזה שיכולתי לא לעשות בדיקות דם עשר שנים רק מהפחד, אני די גאה בעצמי. הורידים שלי עדיין פארש, אבל לפחות הפחד העקרוני ממחטים, כבר איננו.

3. המקום הכי הזוי שבו נאלצת להזריק? באמצע אחד הסבבים, בעלי אושפז בבית חולים בגלל הרעלת תרופות, שנתנו לו לכאבי גב אחרי תאונת דרכים. הגיע אמבולנס לקחת אותו מהבית, ואני עוד הספקתי לחטוף את הערכה והזרקתי לעצמי ליד המיטה שלו במיון, בתקווה שאף אחד לא יראה ויחשוב שאני איזה ג'אנקי שגונבת מבית חולים דתי סמים.

4. איך את מנחמת את עצמך אחרי הזרקה כואבת? בפעמים הראשונות יצאנו לאכול גלידה. היום זו כבר שגרה של בוקר/ערב, כמו צחצוח שיניים וקרם פנים. אבל אחרי בדיקות דם שלא מוצאים לי בהן ורידים (מה שקורה לעתים די קרובות), אני מפנקת את עצמי בקפה קר.

אני מראש מגישה את גב כף היד... יותר כואב, אבל מוצאים ורידים

יותר בקלות
ואם לוחצים ממש ממש חזק אז גם לא נשאר סימן אחר כך,
בניגוד לפנים המרפק שם נשארים לי סימנים כחולים גם שלושה שבועות...
&nbsp

מיקום אקזוטי לא היה, אך מועד הזוי כן

1-2. לבטן אני, לשריר ביקשתי מהבעל.
3. אחת השאיבות יצאה בחול המועד סוכות. אז מועדי הזרקות הזריקות נקבעו לשעה ספציפית בערב החג. התלבטנו מה לעשות בסוף החלטנו שמגיעים לארוחת החג עם המשפחה המורחבת. הכל תוכנן בקפידה עם המארגנים, איך הקידוש יהיה לפני המועד שהולכת להזריק את ארסנל הזריקות. אך כמובן.. מישהו מאחר ומחכים לו. הגיע בדיוק כשקמתי ללכת להזריק. בינתיים שמעל 30 איש מחכים בסוכה וסביבה (כפי שאמרתי.. המשפחה המורחבת.. כולל הצד השני של המשפחה של המארגנת), אני הולכת להזריק. רק המשפחה הקרובה שלי והמארגנים ידעו לאן נעלמתי. ואני בלחץ לסיים כמה שיותר מהר כי כולם מחכים ותוהים איפה אני ומתעקשים שלא להתחיל בקידוש בלעדי.. כמובן שמהלחץ כשניסיתי להזריק אז אחד הדקא לא חדר את העור של הבטן ואז המזרק נפל לי ונגע במכנס (סכנה לזיהום). למזלי אני עודף זהירה בדברים כאלה והבאנו איתנו מהבית אחד ספייר. חוזרת לאזור הסוכה חיוורת וכואבת, וכששואלים ליד כולם לאן נעלמתי אז מחווירה עוד יותר..
&nbsp
לגבי מה עוזר.. בתקופות שונות נהגתי אחרת. לפעמים העדפתי לשכב כמה דקות אחרי ודווקא להתמקד בלהרגיע את הגוף, ולפעמים העדפתי הסחות דעת ולהתעסק עם משהו אחר.
&nbsp

שירותים ציבוריים באמצע מפגש עם חברות טובות

שלא ידעו כלום, ממש בהזרקות הראשונות, כעוד הרגשתי שעולה לי הדופק
מההזרקות. הזרקתי בעמידה, וחזרתי לחברות...
&nbsp
לקחתי את הזריקות עטופות ליד בקבוק קפוא...
&nbsp
&nbsp

kai83

New member
גם לי מתחשק לענות

1. בפעם הראשונה חברה הזריקה לי ומאז מזריקה הכל לבד.
2. שוב, מפנקת את עצמי.
3. המקום הכי הזוי שנאלצתי להזריק בו היה בית כנסת באזכרה של סבא שלי
כמובן שהלכתי לשירותים והתבודדתי עם המחטים

4. לא מנחמת. מתפללת שהיא תעשה את העבודה לפחות.

למעלה