התייעצות

התייעצות

סבב רביעי הסתיים במפח נפש עצומה.
אני לא יודעת איך לאסוף את עצמי. מרגישה מרוסקת לרסיסים.
מנסה לחשוב מה הלאה.
אני אוהבת כ"כ את הרופא שלי ד"ר אלדר. הוא מקסים כבנאדם וכרופא, הוא נעים, יש לו ידי זהב באמת,
אבל כשלון רודף כשלון ומסבב לסבב המצב מחמיר.

אבל האם הייתן מחליפות רופא בשלב הזה?
מצד אחד הוא רופא טוב, בר חווה וכל השטויות שלו, וזה מאוד נוח לי להיות מטופלת שלו גם מהבחינה הטכנית של ההתנהלות. יהיה לי קשה לותר עליו.
מצד שני אולי צריך גישה אחרת? ולמי לפנות אם כן?

נועה312 בבקשה לא להגיב לשירשור הזה.

עונה מהנסיון שלי

הסבב לילד הראשון היה קצר יחסית.
הסבב לילד השני (מאמינה שבעיקר בגלל גיל) לקח לא מעט זמן.
בכל אותו הזמן הייתי אצל אותו הרופא (שממליצה עליו בחום!) - הסיבה שלא עזבתי היא כי מעבר לזה שאני מאוד מאוד מאמינה ובוטחת בו. הוא היה יצירתי, שינה פרוטוקולים ולא השלה אותי. היה מצד אחד אופטימי ומצד שני, מאוד כנה ואמיתי. בסופו של דבר, הגיע ההריון המיוחל! אני מאמינה שרופא שמשנה פרוטוקולים ומכיר את השיטות הטיפול החדשניות שווה להישאר אצלו. במידה ומדובר ברופא שנותן כל הזמן את אותו הטיפול והתוצאה (גם של כמות / איכות העוברים ) זהה, הייתי מנסה לעבור לרופא אחר.

תודה, באיזשהו מקום קיוויתי לתשובה כזו

כדי להרגיש טוב עם זה שאני לא ממהרת להחליף רופא.
כל סבב הוא שונה ונכשל כשלון חלוץ בצורה אחרת :))
סתם מסקרנות- מיהו הרופא עליו את ממליצה בחום?

londi81

New member
אני מצטערת ממש

אני חושבת שהשאלה היא -
א. אם יש סיבה נראית לעין - משהו לא עובד מספיק טוב? איכות עוברים?
ב. אם הרופא שלך מגוון בין הטיפולים גם ללא סיבה נראית לעין? (םרוטוקול ארוך/קצר, סוגי תרופות, שאיבה ללא החזרה והחזרה על בסיס טבעי, הורמון גדילה, סטרואידים - סתם זורקת את הרעיונות שניסו עליי
)
&nbsp

מגוון מאוד

מהבחינה הזאת באמת יש לו הרבה רעיונות. ניסינו פרוטוקול ארוך, טסטומקס, הורמון גדילה.. כל ההמצאות של בר חוה. וכן יש לו עוד רעיונות ודברים לשנות.
אבל יש בעיית זרע שהוא מתעלם ממנה לחלוטין, יש מורפולוגיה 0, ולויקוציטים בכמות גבוהה. במקום להתמודד עם זה מתקיפים בכל הכוח את הבציות המסכנות שלי שלא מגיבות טוב. מינונים מאוד גבוהים ואני תוהה אם זה מתאים לי.
מיון זרע פסלנו.

תשובה

ניסינו להפרות גם בICSI וגם רגיל. רגיל היתה תוצאה טובה יותר אז הפסקנו עם ה ICSI לגמרי בסבבים אחכ, והיו הפריות.

ענבלית16

New member
הבנתי תודה

אצלנו לא מתאפשר בכלל רגיל בגלל הכמות וגם מורפולוגיה 0, כנראה שאצלכם הכמות טובה

אני בגישה של משנה רופא משנה מזל

עשית כבר 4 שאיבות והחזרות? אם כן הגיע הזמן לעבור.
מכירה מישהו שהוא ואישתו היו אצל בר חוה עצמו, שעזר להם להביא את הבן הבחור. אבל אם ילד שני זה התעקב והתעקב סבב אחרי סבב, בסוף הלכו לברקוביץ אם לא טועה (מישהו מוכר שמקבל בבני ברק, לא בטוחה אם זה הוא) ובהחזרות עוברים של השאיבה הראשונה אצלנו, נכנסו להריון עם ילדה.
אין ספק שבר חווה רופא מדהים (וכאן אפילו לא מדובר בו אלא רופא אחר במרפאה), אך אפילו את הרופא הכי טוב בארץ אישית אני ממליצה להחליף אם אחרי כמה שאיבות אין הריון (אלא אם ידועה סיבה מדוע היו כשלונות כמו בעייה בביציות או גיל מאוחר או משהו אחר שהסטטיסטיקה עבורו היא מראש לא טובה).
&nbsp

PAND76

New member
אפשר לקבוע תור לייעוץ אצל מישהו אחר

בלי להחליט שום דבר בינתיים. רק כדי להרגיש שיש עוד אופציות. ולפי זה להחליט מי בא לך יותר טוב. לפעמים האינטואיציה הנשית חזקה מהכל. את צעירה מאוד. אני אישית, לא חושבת שהייתי ממהרת להחליף בגילך, מישהו שיש עמו חיבור וגם עובד בקליניקת בר חווה. אבל כן הייתי רוצה להרגיש שיש עוד למי לפנות, במידה שבאמת הגיע הזמן לנדוד הלאה.

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה.

רעיון טוב

זה רעיון טוב מאוד לקבוע פגישת יעוץ, תודה לך.
אבל אני לא צעירה מאוד. כל יום השיער שלי נעשה לבן יותר והבציות זקנות יותר, ואני לא רואה את הסוף.
&nbsp

למעלה