כועסת ממש
עזרה והתייעצות

andor36

New member
כועסת ממש
עזרה והתייעצות

כתבתי כאן מקודם שמחר מבצעת צילום רחם. התקשרו לקראת הצהרים וביטלו
( אחרי שכבר כמה חודשים מבטלים לי כי הרופא עבר תאונה ).. ניסיתי בתל אביב וגם שם הרופאה בחופשה . נשאר בירושלים ובחיפה .
שאלה: האם יש אפשרות לבצע במקום פרטי? איפה ? מה עלות הבדיקה עם מישהי יודעת ?
שאלה נוספת: האם לדעתכן חשוב לבצע את הצילום לפני שממשיכים בהזרעות או להמשיך כרגיל ?
תודה��

haych

New member
חשוב מאוד לבצע, אבל לא הייתי עוצרת את הטיפול

ממש מבאס.
אפשר לעשות את הצילום בפרטי עד כמה שידוע לי, אבל לא יודעת פרטים נוספים.
הצילום מאוד חשוב. אני עשיתי אותו לפני ההזרעות, ומצאו לי 2 חצוצרות חסומות. אם הייתי עושה הזרעות הייתי עושה אותן לחינם. בצילום פתחו לי חצוצרה אחת, אחרת ההזרעות היו מיותרות.
אבל, לא הייתי מפסידה חודש בגלל זה, הייתי מנסה עוד הזרעה ועושה את הצילום בחודש הבא.

a morph

New member
כמה הזרעות עשית? האם יש סיבה משוערת לאי פריון?

האם הזרע והפרופיל ההורמונלי תקינים? האם עברת ניתוחי בטן בעבר?

andor36

New member
עונה

עשיתי 2 הזרעות מתרומה. ולכן כל הזרעה מיותרת זה בזבוז כמות וכסף.
הרופא המליץ לעשות צילום בשל דלקת אפנדיציט שקצת הסתבכה ולבסוף הוסר.
אין כרגע בעיות פוריות מיוחדות, מקווה שגם לא יתגלו כאלו אחרי הבדיקה
סתם מרגיז.. ובעיקר שצריך לתזמן בדיקה כזאת ולחשב מראש וחודש הבא אני חוששת לפספס בשל נסיעה לחו״ל. פשוט רציתי כבר לסיים עם זה כדי שאוכל להמשיך בשקט עם ההזרעות.
אם מישהי מכירה אופציה אחרת אשמח לעזרה.
תודה

a morph

New member
הבנתי, בגלל הרקע של אפנדיציטיס לדעתי כדאי מאוד לעשות צילום

ניתוחי בטן מעלים את הסיכוי לכל מיני הידבקויות, חסימות בחצוצרות וכו', אז לטעמי כדאי מאוד לעשות את הצילום לפני שאת ממשיכה את ההזרעות, במיוחד בגלל המחיר הגבוה של המנות (מי כמוני יודעת...
).
תנסי לקבוע בבתי חולים אחרים, אפילו בעיר אחרת (בזמנו עשיתי בשערי צדק והצלחתי לקבל תור בתאריך שהתאים לי ובזמן יחסית קצר) או בפרטי.

שירלי 666

New member
אצלי איכשהו..

פישלו בפרוטוקול של ההזרעות... אמרו שיעשו אחרי ההזרעה הראשונה אבל המשיכו בלי זה... ואחרי השלישית כבר עברתי לIVF (במקום אחר) ששם אמרו שאם עד עכשיו לא עשיתי צילום רחם בשלב הזה זה כבר מיותר לעשות (לא יודעת למה) ...
בכל מקרה עכשיו אחרי החזרה ראשונה מIVF בשבוע 8... :)

a morph

New member
אמרו שזה מיותר כי IVF עוקף חצוצרות

אז גם אם הן חסומות, לכאורה זה לא משנה ו-IVF אמור לעבוד.
לכאורה, כי לפעמים יש מצבים של נוזל בחצוצרות שיכול להפריע להשתרשות גם ב-IVF, אז זה לא תמיד נכון...
לדעתי צילום רחם זה חלק בסיסי מבירור פוריות וכדאי לעשות אותו לפני שמקבלים החלטות ועושים דברים.
אה, והכי חשוב: בשעה טובה!

מפעם

New member
אני עשיתי פרטי לפני כמה שנים

עלה לי 2500 שח כי היה לי חשוב שזו תהיה רופאה ולא רופא.
זה רק ענין של כסף.. את יכולה לפנות לכל רופא פרטי ולבצע את הבדיקה מהיום למחר.
בהצלחה..

secretita

New member
מנחשת שזה מאוחדת

אותו מקרה היה לי בשבוע שעבר. ביטלו לי יום לפני ברחובות. בירושלים היו מאוד נחמדים ונעימים והכניסו אותי לתור כדי שלא אפספס את החודש. ואם זה באמת במאוחדת אז אני מאוד ממליצה על ירושלים. הרופא שעושה מאוד נחמד, מסביר ועדין, מנסה גם ללא התפיסה פעם ראשונה. והטכנאית, היא מלאכית!!!

למעלה