הטסת זרע מחו"ל

הטסת זרע מחו"ל

הי
נדמה לי שכבר שאלו בעבר דברים דומים, אבל אני לא מצליחה למצוא את המידע בחיפושים, אז אשמח לשמוע אם מישהי יודעת על הליך הטסת זרע מחו"ל. הכוונה לא הזמנה של זרע מחו"ל דרך בנק זרע בארץ - אני גרה בחו"ל, והזמנתי לכאן כמה מנות זרע. אחרי שלושה ניסיונות שלא הצליחו, הגעתי למסקנה שעדיף שאחזור לישראל לתקופה לעשות את הטיפולים שם, כי הם מאד לא רציניים פה. הייתי רוצה לקחת את הזרע מפה, ולא בטוחה איך זה מתנהל, בייחוד אם אני רוצה לעשות את זה בעלות יחסית שפויה (לטוס אתו בעצמי). האם מישהי יודעת:

* איפה בארץ אפשר לאחסן את הזרע? האם אפשר לפנות לכל בנק זרע? אם כן - יש המלצה על מקום שבו כדאי לאחסן זרע מוקפא?
* איך מתנהל העניין עם המיכלים? האם אני שוכרת כאן מיכל ושולחת חזרה?
* צריך כנראה גם אישורים כאן וגם אישורים מישראל כדי שאוכל להביא את הזרע - מישהי יודעת מה התהליך?

ראיתי שלאיכילוב יש שירות שבו הם עוזרים בזה, אבל הם לוקחים 3000 שח לא כולל העלות של המשלוח, זה רק לליווי. המחיר נראה לי די מוגזם, לכן אני רוצה לנסות להביא אותו בעצמי, אלא אם למישהי יש ניסיון עם מקום אחר שלוקח מחיר קצת יותר שפוי?

תודה!

טוליתי

New member
: "גולשות נכבדות, אנא עזרתכן
"

תודה רבה

londi81

New member
לי יש חברות שששינעו דרך אסף הרופא

למיטב ידיעתי זה צריך להיות מבנק שמאושר על ידי משרד הבריאות, אבל אני לא סגורה על זה ב100 אחוז.
מה שאני כן חושבת זה שאת חייבת בנק קולט בארץ ושלך אין כל מגע עם המיכל
עצמו, הבנק השולח שולח לבנק הקולט. ולמיטב. ידיעתי העלויות באיכילוב הן הזולות ביותר

תודה!

תודה רבה על המידע, אני מרגישה קצת אובדת עצות. אנסה לברר בבנקים בארץ מה האפשרויות מהצד שלהם. במקור הבנק ממנו זה הגיע מאושר על ידי משרד הבריאות, אבל זה עבר לקליניקה שאני מטופלת בה כאן, כאן זה נמצא עכשיו. אנסה לברר אם יש אפשרות שהקליניקה תשלח לאיכילוב או לאסף הרופא
ותודה לך טוליתי שדאגת שייראו את ההודעה :)

למעלה