יום אחד זה יקרה

מתרגשת38

New member
יום אחד זה יקרה

האומנם?השבוע החזרנו שניי עוברים וכבר שבועים שאני מתרוצצת בין אבא שבטיפול שמאושפז לבין הרירית שכל כך עקשנית הגוף עייף כבד ונגמר הכוחות אם הטיפול לא מצליח זה אומר שנשארו לי שני עוברים והרי אני אמרתי ששאיבות אני לא עושה יותר .ואז צריך לקבל החלטות והחלטתי למרות שאמרתי שבלי שאיבות אני אמשיך להלחם עד שאצליח ?אני קוראת את מה שכתבתי ופתאום מבינה שהספדתי עוד לפני הבאט מדוע?הרי יש לי עוד שבוע בשבוע הזה עליי לחשוב רק חיובי שבת שלום לפורום היקר הזה

אחד הדברים שלמדתי בחיים בכלל ובטיפולים בפרט

זה שאני לא מצהירה הצהרות סופיות וגם אם כן, הן סופיות לאותו הרגע בדיוק.
אמרתי שהטיפול הקודם הוא האחרון, ובכל זאת התחלתי אחד חדש עכשיו.
כי זה נכון לי לעכשיו. ואני עדיין רוצה, אז אני מנסה שוב.
&nbsp
גם לפני ההיריון, עברתי 3 טיפולים, גרידה, טיפול נוסף שלא הצליח,
ודרך ארוכה, ואמרתי לעצמי שאני מחליטה בכל שלב על אותו השלב.
&nbsp
מאחלת לך בשורות טובות, החלמה מהירה לאבא,
ואם תרגישי שמתאים לך לעבור עוד שאיבה, תעברי,
לא מתאים לך - חפשי דרכים חלופיות.
איך הווייז אומר, חשבי מסלול מחדש...
&nbsp
בכל שלב אפשר לעצור, לנשום, ולהחליט את ההחלטות מחדש,
גם אם הן סותרות את אלו של רגע לפני. הכל בסדר.
העיקר לזכור את הבחירה, ההחלטה, ולהבין שאת עושה
הכי טוב שאת יכולה
ברגע נתון.
&nbsp
בהצלחה ובשורות טובות
&nbsp

PAND76

New member
רפואה שלמה לאבא, מאחלת לו שבקרוב יהיה גם סבא

ולך אני מאחלת כמובן בטא מהממת ובטן מהממת ובכל מקרה - שתישארי את מהממת כפי שאת. שבת שלום.

החלמה מהירה לאבא

אנחנו כל כך ממהרות להספיד מרוב שרגילות שלפעמים החיים יכולים להפתיע.
יכולה לספר לך שהבת שלי היא תוצר של 2 עוברים קפואים הכי גרועים שהיו לי. זו הייתה החזרה שעשינו רק כי הביטוח חייב אותנו וכל כך היינו בטוחים (כולל הרופא!) שזה לא יצליח שבנסיעה שלי לארץ קניתי מלאי זריקות לשאיבה חדשה.
&nbsp
התחלתי עבודה חדשה יום אחרי ההחזרה , התאמצתי, לא נחתי לרגע כי לא יכולתי והופ... גיליתי שאני בהריון. ההריון היה מטורף ועם המון סימני שאלה כבר מההתחלה אבל בסופו של דבר, תודה לאל חובקת את הבת שלי.
&nbsp
מאחלת לך שתהיה לך תוצאה מפתיעה לטובה ושבקרוב תבשרי בשורות טובות.
&nbsp
תנסי להיות כמה שיותר אופטימית ובין לבין לעשות דברים שעושים לך טוב ומרגיעים אותך. יודעת שזה לא קל אבל זה חשוב- גם למען השפיות שלך.

טוליתי

New member
קרה לך דבר כל כך נפוץ...

השבוע הראשון להמתנה עובר לרוב בסדר. מהשבוע השני מתחילות הספקות להתגנב להן למוח, והרבה יותר קשה להדחיק ולהמשיך הלאה. גם למצוא תוכנית מגירה לעת הצורך (והלוואי שהיא מיותרת) זוהי דרך נפלאה להתמודד.
כל הכבוד לך על התמיכה באביך. מאחלת לך הריון קל, ושאביך יחלים במהרה ויהנה להיות סבא שלילדייך.

למעלה