הביוץ לא מגיע

שחר רו1

New member
הביוץ לא מגיע

היי,
קיבלתי מחזור ב- 29/5 אחרי שההחזרת מוקפא לא הצליחה. אני בהפסקה מטיפולים והורמונים החודש ושוקלת את צעדי להמשך. עשיתי אולטרסאונד זקיקים ביום 16 למחזור לראות מה מצבי וזה בדרך כלל העיתוי שהייתי מבייצת לפני שהתחלתי את הטיפולים. הזקיק היה בגודל 10 והרירית 5 ומשהו. אתמול, ביום 21 למחזור אותן תוצאות בדיוק. מז זה הדבר המוזר הזה? כתבו פה לפני שהגוף משתגע מההורמונים, שהביוץ מקדים או מאחר, אבל זה נראה כאילו אצלי המערכת נרדמה. מישהי מכירה תופעה כזאת?

נועה312

New member
אצלי

היינו צריכים לחכות חודשים לחזור לטיפולים בגלל שנדבקתי בCMV וכשסוף סוף התקרבנו למחזור שבו היינו אמורים להתחיל, היה לי דימום מוזר ביום ה14 למחזור והמחזור לא הגיע. אחרי שבוע נמאס לי לחכות לו והחלטתי לבדוק את זה וגיליתי פרוגסטרון 70 שאמר לי שרק בייצתי בסביבות הזמן שבו הייתי אמורה לקבל מחזור, באיחור של שבועיים. למה היה האיחור אין לי מושג, הייתי חולה באותו חודש והיתה לי עקירה כירורגית של שן בינה כלואה שפחדתי ממנה אבל אם הלחץ השפיע אז למה הוא לא השפיע בכל החודשים שבהם קיבלנו שליליים.. אבל הוא קרה וכשסוף סוף המחזור הגיע הביוץ הבא היה כרגיל ביום ה14 כאילו החודש שלפני לא היה.. אז לפעמים שינוי במחזור פשוט קורה בלי שנוכל להסביר את זה ופעם אחת לא בהכרח מעידה על בעיה.
נקווה שהביוץ יגיע מהר ואם אין בעיית זרע הייתי מנסה טבעי החודש.

שחר רו1

New member
תודה רבה, אולי הלחץ בעבודה ובחיים בתקופה הזאת באמת גורם לכך

רוצה לנסות טבעי, כמה חודשים, למרות הסיכויים הנמוכים בגלל הגיל. אעשה שוב מעקב זקיקים בשבוע הבא, מקווה שמשהו יתקדם עד אז

Kapachka

New member
אצלי בחודש שאחרי טיפול הביוץ בד"כ מתאחר בשבוע או שבועיים...

נועה871

New member
אצלי זה קבוע...רואים משו רק ביום ה30 כן כן

והרירית שלי ממש עבה
תמשיכי במעקבים יכול להיות הפעם ביוץ מאוחר
ואם גם לא יתנו לך פרומלוט נור לאיפוס
בקיצור זה שכיח אין לך מה לדאוג

למעלה