שטויות שרק מטופלות עושות

hatalya

New member
שטויות שרק מטופלות עושות

אז אני ביריד בעיר מגורי.. המון אנשים מסביבי, לפתע אני רואה אישה מבוגרת, היא נראית לי מאוד מוכרת.
אני בטוחה במאה אחוז שאני מכירה אותה, אבל לא בטוחה מאיפה.. תיארתי לעצמי שהיא בטח דודה רחוקה יחסית שאני רואה רק באירועים.
אנחנו מתקרבות אחת לשנייה, אני אומרת לה ״שלום, מה שלומך? תמסרי דש..״ היא מחייכת אלי ובזה נגמר המפגש.
אני ממשיכה לשבור את הראש מי היא? ואז נופל לי האסימון - היא לא דודה שלי, היא הרוקחת בקופת חולים ממנה אני קונה את הזריקות!

PAND76

New member
יכול היה להיות יותר גרוע

עוד היית עלולה לקרוא לה "דודה" בקלות
. תודה שחלקת. העלה חיוך על פניי.

קרה לי אותו דבר, רק עם טכנאית מאסותא שפגשתי בחתונה

ומקפיצה כי בטוח לכולנו היו פדיחות כאלו

oribori9

New member
קרה גם לי

עם האחות שעשתה לי בדיקות דם ונפגשנו באילת בקניון..
&nbsp

חח בעלי היה בחד"כ עם הטכנאית אולטרסאונד

רק שהוא מאלה שלא מזהים פרצופים והיא אמרה לו שלום והוא לא הבין מי היא ואז כשהיינו בבדיקות שם- פתאום ירד לו האסימון

לי היו כמה חודשים של החזרת מוקפאים ואז שאיבה

ובכולם השתמשתי בגונל (בערך פעם בשבועיים באתי לקנות, כי המלאי כל הזמן נגמר.)
הרוקחת כבר הכירה אותי, וכשפגשתי אותה בקניון היא אמרה שהיא שומרת לי :)

haych

New member
האחות שלוקחת דמים מנהלת קבוצת פייסבוק קהילתית בעיר שלי

היא אירגנה מפגש שהגעתי אליו. היה די מביך...
רגע אחד אני צוחקת איתה ולמחרת אני נפגשת איתה במרפאה...
גם לא הכרתי שם אף אחת חוץ ממנה, אם אפשר לקרוא לזה היכרות...
בדיוק השבוע היא הוסיפה אותי בפייסבוק. היה לי הזוי מדי, אז לא אישרתי...
מה שכן, ה"היכרות" הזאת עזרה לי כשהייתה שביתה בכללית חוץ מבדיקות למטופלות פוריות, והייתי חייבת לדעת יום לפני אם יתנו לי לעשות בטא כי זה לא בדיוק לצורך טיפול ובמרפאה לא ידעו. אז פניתי אליה בפייסבוק והיא ידעה לענות לי.

PAND76

New member
בקופת החולים שלי, יש מנהלת אחת

שאחראית על אישור ה IVFים ועוד פקיד במחלקת נשים, שאני אוהבת תמיד לגשת אליו כי הוא הכי יעיל וחביב שיש (כולל במקרים שאני מצלצלת אליו ממרפאות שונות ומשונות, כי מסתבר שחסר פתאום משהו).

את הראשונה, פגשתי פעם בעיר ביום העצמאות כשירדתי לשם לראות זיקוקים עם שני אחיי, והתפדחתי טילים. את השני, פגשתי פעם בסופר בשכונה שלי ושמחתי להציג לו את בעלי שהיה עמי, שתמיד שומע ממני איך שהוא מקפיד לתת לי שירות א'-א'.

נראה לי שהוא התפדח מזה יותר ממני

למעלה