יאוש

מתרגשת38

New member
יאוש

הגוף שלי התחרפן אחרי החוץ רחמי וחאחיריו כימי הוא לא חוזר לעצמו מחזורים קשים רירית סרבנית ואני לא מדברת על ההצפה הרגשית שהוא מעביר אותי מתחילה להבין שאולי פשוט צריך להניח להכל להשאר עם אחת שזה המון ולשמוח במה שיש נגמר לי הכוח להלחם לבדוק לחפש מה ניתן לעשות לדבר עם הרופא לרוץ לאסותא ובסוף לקבל שלילי

PAND76

New member
את צריכה הפסקה.

מילא השליליים, אבל אחרי חוץ רחמי ואחרי כימי, חייבים לאפס הכל מחדש. ויש לך עוד זמן. את יכולה הפסקה של 3 חודשים, להקדיש לעצמך ולבעלול ולבייבי. זה חשוב. כדי לחשב מסלול מחדש וכדי לצבור אנרגיות וגם להתעודד. ואז להחליט מה הלאה. לא ממקום של ייאוש, אלא ממקום של כח.

PAND76

New member
לא דיברתי על שנה. רק על חודשיים שלושה

זה ייתן גם לגוף זמן להירגע. חובה לטפל בו, לא?

לפעמים זה מה שעושה את ההבדל. בין לוותר לגמרי לבין לנוח ואז להסתער שוב.

נועה312

New member
אולי לעשות שאיבה ולא להחזיר כרגע?

זה ייתן לך שקט שיש לך מוקפאים שמחכים לך ואני מקווה שבזמן הזה הרירית שלך תחזור לעצמה

PAND76

New member
מה עם היסטרוסקופיה? סליחה על הבנאליות?

אפשר לעשות, כדי לראות אם יש חלילה בעיה המונעת היקלטות. אצלי מצאו פוליפ ברירית ויש בנות שאחרי שמסירים להן דברים כאלה, נקלטות.

נועה312

New member
כמה זמן עבר מהחוץ רחמי והכימי?

כמה זמן כבר הרירית שלך בעייתית?
עשיתם היסטרו אבחנתית כמו שפאנד מציעה?
ניסיתם החזרות על בסיס טבעי והורמונלי ואסטרופם וגינלי?

מתרגשת38

New member
היי

ניסיתי הכל מהכל עשיתי היסטרו....ניסיתי אסטרופם עשה ייתר גרוע האם פייפל יעזור ?ניתן לעשות בהחזרת מוקפאים?

הייתה לי תקופה שהרירית הייתה גרןעה ממש

אך בגלל שבשאיבה היא הייתה בסדר, הרופא רשם לי החזרת מוקפאים עם פרוטוקול של הזרקת גונלF לפני והזרקת מבייץ. איך היתה הרירית בסבב שאיבה?
&nbsp
לגבי פיפל- כן, אפשר לפני החזרת מוקפאים. יש שעגידו שצריך חודש לפני ויש שיגידו באותו חודש. לא יודעת לייעץ בעניין.

אם זוכרת נכון, אחרי שכבר היה זקיק מוביל

בגודל 15 בערך, הזרקתי אורגלוטרן כדי לעכב ביוץ והזרקתי גונל 150 במשך 4-5 ימים. הרירית הייתה מהממת, אבל ה e2 היה עם 5 ספרות.. ובגלל שכבר היה לי בעבר גירוי יתר אז לא חזרו על הפרוטוקול הזה שוב. (אבל כן עשינו החזרה, ממה שזוכרת הסתיים בכימי, אבל אולי מתבלבלת עם הטיפול לפניו וזה היה שלילי..).

נועה312

New member
הרופא הוא בר-חווה נכון?

הייתי ממליצה למתרגשת38 לקבוע אליו תור ואם צריך, לעבור אליו

למעלה