היסטרוסקופיה ניתוחית- פרו"פ גולדנברג או ד"ר גולדשמידט

ללי 888

New member
היסטרוסקופיה ניתוחית- פרו"פ גולדנברג או ד"ר גולדשמידט

אז...
אני צריכ הלקבוע היסטרוסקופיה ניתוחית. כבר קבעתי אחת אצל גולדברג (שחיכיתי לה חודשיים!) ו4 ימים לפני התברכנו בבטא יפה שביטלה את ההיסטרוסקופיה. הבטא ירדה לה ובמקומה עלה הצורך שוב לקבוע היסטרו. אבל..החוויה שלי מול גולדנברג היתה קצת לא נעימה. המזכירה שלו לא נגישה. גם הוא לא. ועד שבוע לפני הניתוח לא חזרו אליי עם פרטים לגבי הכנה לניתוח, בדיקות דם וכו'.. הרגיש קצת מפעל. גולדשמידט עשה לי את ההסיטרו האבחנתית והיה מאוד נעים, נגיש וברור. אבל, הבנתי שהוא עושה את הפרוצדורה במרפאה בה הוא מקבל מטופלות, בנארא ברמת גן. הלחיץ אותי הרעיון לעבור הרדמה במקום כזה ולא בבית חולים מסודר.. מה דעתכן? מישהי התנסה אצל אחד מהם? אשמח לשמוע ממכן.

PAND76

New member
אומרים פה מלא דברים טובים על גולדשמיט

גם לעניין אבחנתית וגם לעניין ניתוחית. אני קבעתי בתחילה אצלו, ובסופו של דבר עשיתי במדיקל, אצל ד"ר שלומי כהן איילון כי היה לו תור מוקדם יותר והעלות הייתה די דומה. מישהי כתבה פה שכששאלה, נמסר לה שבמרכז נארא אין דיפיברילטור. אבל לפי מה שהבנתי, אין כאן מישהי עם חוויות בעייתיות חלילה מהיסטרו' ניתוחית שם.

ללי 888

New member
במוחה של חרדתית קיצונית

למרות שאין שום סיבה, התרחיש הכי גרוע יקרה. לי. דווקא לי. ולמרות שאין בזה שום הגיון אני ממש רוצה להרגיש שאני במקום בטוח. רק שתביני, אני מהאנשים המוזרים האלו שנרגעים כשהם מגיעים לבית חולים. למה? כי אם יקרה לי משהו זה המקום הכי בטוח להיות בו. משוגעת. אני יודעת.

נועה312

New member
אישית

הייתי מבררת אם יש להם היום דפיברילטור (אולי זה השתנה) ואם לא אז הייתי הולכת לגולדנברג.
זה פשוט הזוי שבמרכז רפואי לא יהיה דפיברילטור כשבגן הילדים של הבן שלי יש..

PAND76

New member
חס וחלילה.

את לא משוגעת וזה הכי נורמלי. לא נראה לי שהייתי מרגישה שונה במקומך. אולי מדיקל וד"ר שלומי עדיפים לך? תבדקי ותחליטי.

ללי 888

New member
שמעתי פשוט המלצות על גולדשמידט וגולדנברג כ"הכי טובים".

ממש הפחידו אותי שיש להידבקויות נטייה לחזור ושבכלל יש מצב שזה קרה לי בגלל גרידה.. אז המליצו לי ללכת לטובים ביותר..אבל מי קובע? ואיך יודעים? והאמת? נמאס לי כבר לקבל החלטות. בא לי שמישהו פשוט יבוא ויגיד: "היי, זה מה שעושים עכשיו וזאת תהיה ההחלטה הנכונה" ואני אקשיב, אחייך, ואעשה. ושיעזבו אותי ואת הרחם שלי בשקט.
סליחה. יום עם תסכול.

PAND76

New member
פשוט תחליטי, מה יותר מפחיד לך.

לעשות במרכז רפואי עם גולדשמיט, או שתהיי רגועה יותר בבית חולים. וגולדשמיט תותח, זה נכון. אבל ד"ר כהן איילון גם כן והוא עושה גם במדיקל וגם בנארא. תעשי חיפוש פה בפורום ותראי בעצמך, כמה המלצות.

ללי 888

New member
תודה, אני באמת אברר פה. הדעות פה באמת יותר מרגיעות

לפעמים, דווקא כי אתן מדברות מנסיון.

ד"ר שלומי כהן מעולה!!!

עשיתי אצלו אבחנתית לפני שבועיים. היה קליל ורגוע.
אם הוא מבצע במדיקל - זה מעולה. לכי על זה.

ו.. הוא ממש חמוד, מקסים וחתיך

PAND76

New member
אכן חתיך וחמוד

וצחק נורא לפני האבחנתית, כשסיפרתי לו שיש כאן שמועות שמלאכים נישקו את ידיו.

אחרי הניתוחית שעשה לי הצטערתי שאני נשואה. וגם בעלי (נדלק עליו אפילו יותר ממני. מפחיד
).

עונה כמי שמזדהה עם המחשבה שכל מה שיכול להשתבש אכן ישתבש

מרוב שאני חרדתית, בהרדמות האחרונות בזמן שהייתי על השולחן, ביקשתי מהמרדים ומהרופא המנתח שישמרו עליי.

עברתי 6 הפלות בתוך 5.5 שנים, 3 מתוכן (שלישית, רביעית וחמישית) עם שאריות.
בעברי 5 גרידות ו-3 היסטרו ניתוחיות, האחרונה אצל גולדשמיט.
חצי שנה אחרי ההפלה השישית, דר' גולדשמיט איבחן הידבקויות ועברתי אצלו בנארא היסטרו ניתוחית להפרדתן.

מעבר למיומנות והמקצועיות של דר' גולדשמיט, הרגשתי שההרדמה היתה הכי מוצלחת מכל 12 ההרדמות שעברתי בשנים האחרונות בגין גרידות, היסטרו ניתוחיות ושאיבת ביציות.
בהרדמה בנארא התעוררתי ממש מהר, לא היתה לי בחילה, הייתי צלולה מיד (בשאר ההרדמות הרגשתי מסוממת למשך 12 שעות לפחות) ובאופן כללי הרגשתי שהמרדים היה ממש מקצועי.

אני חצי שנה אחרי ההפרדה וההידבקויות לא חזרו.
בלי קשר לרופא שתבחרי ולמקום שבו תעברי את הפרוצדורה, מאחלת לך שהחששות שלך הן מהפרוצדורה עצמה והן מהידבקויות חוזרות יתבדו.

ללי 888

New member
תודה על השיתוף!

אצל גולדשמידט החדר שבו הוא מקיים את האבחנתית הוא גם החדר של הניתוחית? היה מרדים נוכח? אני יודעת שהוא מקצועי ועל זה אין לי ספק (עשיתי את האבחנתית אצלו והוא היה נפלא) אני פשוט חוששת מההליך. אני גם אחרי 2 גרידות והחוויה של להירדם על מיטה בלי חלק תחתון כשיש כל מיני אנשי צוות סביבך היא אף פעם לא חוויה שאצליח להתרגל אליה.

אם אני לא טועה, חדרי הניתוח נמצאים בקומה 3

לדעתי גולדשמיט עושה ניתוחיות עד 18:00, כך שמי שמשתחררת לפני כן, מקבלת את מכתב השחרור בקומה 3.
אני השתחררתי בערך ב19:00, אז ירדתי למשרד בקומה 2, נכנסתי אליו ל-2 דקות וזהו.

לפני הניתוחית, המרדים הגיע לשיחה קצרה איתי בחדר שבו החלפתי בגדים.
הפתעתי אותו עם הבקשה/דרישה שלי לתת לי זופרן בזמן ההרדמה ולפתוח לי וריד בגב כף היד (הכי נוח לי, למרות שהרופאים טוענים שזה יותר כואב).
כאמור, הוא לגמרי זרם עם הרצונות שלי ומבחינתי הוא עשה עבודה מעולה.

שחר רו1

New member
אני עברתי ניתוכית אצל גולדשמיט בנארא

הוא עדין ומקצועי והאמת מוזר לגבי חוסר הנגישות, קבעתי את התור מהיום למחר והמזכירה שלו כל הזמן היתה בקשר טלפוני איתי. יש לך את הנייד שלה?

Kapachka

New member
ממליצה על גולדשמידט, אני בדרך לעשירי חינם אצלו

לי יש נטיה להידבקויות לצערי, ועברתי סה"כ אצל גולדשמידט 4 אבחנתיות ושתי ניתוחיות.
עשיתי אותן בנארא. הכל היה נראה לי שם מקצועי. היה לי שם את השיחה הכי מעמיקה שהיתה לי עם רופא מרדים עד היום (ועברתי המון הרדמות בחיי, רובן בבתי חולים). התנאים מצויינים. מודה - לא בדקתי אם יש להם דפיברילטור. אבל אם יהיו לי שוב הידבקויות, אין לי ספק למי אני הולכת. ידי זהב, יחס אנושי, סופר מקצועי, וזמין.

ללי 888

New member
אוקיי, אתן כבר ממש מרגיעות, כנראה שפשוט אתקשר לברר

מה הם עושים במצב חירום ואם יש דפיברילטור.

למעלה