הגוף שלי מתחרפן

ליל זמר

New member
הגוף שלי מתחרפן

אני אחרי פרוטוקול ארוך (דקפפטיל)-שאיבה-החזרה-שלילי צורב.
הגיעה וסת קצרה ומוזרה אחרי הפסקת התמיכות.
ואתמול, תוך שבועיים מהדימום ההוא הגיע שוב דימום! וגם הוא נראה לא משהו בכלל... מה קורה לגוף שלי?? ככה זה יהיה מעכשיו?

לפני הפרוטוקול האחרון המחזור ארך בין 26-28 ימים.
מה אפשר לעשות? מה לבדוק? סתם רעיון שעלה לי בראש, אין לי מושג אם אני אומרת שטויות או לא,יכול להיות שמשהו בהפרשת הפרוגסטרון בגוף נדפק (בשאיבה הראשונה שלי הייתי צריכה תמיכה קלה של פרוג' ואחרי השאיבות האחרונות, טונות של ההורמון...)?
אודה לכל הכוונה שהיא...

נועה312

New member
במקרים שאני לא בטוחה בהם אני הולכת לעשות בדיקת דם

הבדיקת דם תגיד אם התמונה מתאימה למחזור או לא ומה קורה להורמונים בגוף שלך עכשיו. אני תמיד מעדיפה לדעת מאשר להשתגע ממחשבות וכשמבינים בדיוק מה קורה אז יודעים אם צריך טיפול כלשהו או לא

ליל זמר

New member
תוכלי לכוון אותי איזה בדיקות לעשות?

אבקש מרופא המשפחה שלי...
תודה רבה!!

ליל זמר

New member
תודה, ועוד שאלה אחת ודי

את חושבת שיהיה רלוונטי לעשות את בדיקת הדם בראשון (כשאתמול בערב התחיל המחזור)? כי מחר אין פה בדיקות דם.

נועה312

New member
אין מה להפסיד

קרה לי פעם אחת בינתיים שהופיע לי דימום חלש שבועיים אחרי תחילת מחזור וכשעשיתי את הבדיקות התברר שבאותו חודש הביוץ שלי פשוט איחר בשבועיים והדימום החלש היה בגלל שהערכים היו כמו במחזור. כשסוף סוף הגיע הביוץ באותו חודש הפרוגסטרון שאחרי הביוץ היה תקין אז זה עזר לי לעזוב את זה וחודש אחרי הביוץ הגיע כרגיל ביום ה14 למחזור כאילו החודש שלפני לא היה.
אני בדרך כלל מבקשת מהרופאת משפחה שלי שתזין את הבדיקות האלה בהפנייה שנפתחת כל יומיים במשך תקופה של כמה שבועות כשאני בטיפולים כדי שתמיד תהיה הפניה שאני אוכל להשתמש בה כשצריך.

ליל זמר

New member
אז עשיתי היום בדיקת דם

ונראה לי שאני כבר שניה מביוץ

אסטרדיול 807
פרוגסטרון קטן מ2
LH 11.6

אז ככה זה יהיה מעכשיו? 5-6 ימים מתחילת הדימום יהיה ביוץ????
זה הגיוני שבעקבות טיפול אחד פתאום יש כזה שינוי? יכול להיות שגם הFSH קפץ פתאום (שהיה לא מזהיר גם ככה, 9.5)?
אוף, מבואסת ממש.
יש מה לעשות ע"מ להאריך בחזרה את השלב שלפני הביוץ (בלי הורמונים כמובן...)?

למעלה