בבקשה כנסו מיואשת

בבקשה כנסו מיואשת

9 ימים לאחר החזרת שני עוברים טריים ..בדיקת הריון ביתית שלילית( בשעות הערב נעשתה לא בשתן של הבוקר) ..בבקשה תרגיעו אותי תספרו סיפורים כנים !!! למי שחוותה שלילי בבייתי ולאחר מכן בטא חיובית ..פליז אני קורסת משתגעת מיואשת!! האם נעשתה הבדיקה מוקדם מידי???

אינדי88

New member
אל תתיאשי

אני לא מאוד מבינה בתזמוני בדיקות ההריון אבל יכולה לומר שאצלי הבדיקות תמיד תמיד שליליות. גם כשכבר הייתי בהריון עם הבת שלי- גם אז המקל התעקש להיות שלילי.
אני ממש לא מאמינה בבדיקות הללו בטח ובטח לפני האיחור.

הלוואי הלוואי ותתבשרי בבשורות טובות

PAND76

New member
לא חוויתי חיובי עדיין, לצערי

אבל אני לא סומכת על הבדיקות הביתיות. בסבב האחרון שלי, יצאה לי בדיקה חיובית עם שתן של הבוקר. הבטא בדם הייתה שלילית. יש המון סיפורים כאלה, מה גם שלדעתי 9 ימים זה מוקדם מדי.

אל תתייאשי. את צעירה ויש עם מה לעבוד. מאחלת לך שהבדיקה טעתה כמובן, אבל גם אם חלילה לא - בוכים כמה שמרגישים שצריך וממשיכים הלאה.

���� נוראי

תודה מדהימות..
זה שנה חמישית לטיפולים ..(בת 30) אני נגמרת לאט לאט !!! מהטיפול ! מהשליליים !!כמה קשה !! כמה !!!

PAND76

New member
טוליתי צודקת. ונתנה עצה טובה.

אני מטופלת שנתיים, אבל מבוגרת ממך בכמעט 12 שנים. אני גם נגמרת לאט לאט. אבל מגרדת כוחות אללה יודע מאיפה. בטוחה שגם את יכולה. מחבקת אותך ובטוחה שעוד תביאי לנו בשורות טובות.

ענבלית16

New member
בדקת ממש מוקדם

לא סביר שתצא תשובה חיובית, יכולה להגיד לך שיוצאת תוצאה אמינה בבדיקת דם כבר 11 יום אחרי אם עוזר לך... כמה סבבים עברת? היו הזרעות לפני? יכולה לענות בפרטי אם את רוצה

טוליתי

New member
את מיואשת בגלל מקל ועיתוי שגוי של בדיקה

מקל מתקשה לזהות הריון צעיר.
ביום 9 בכלל לא אמורה להופיע בטא.
&nbsp
גשי ביום 12 לבדיקת דם לבטא, והעסיקי את עצמך כמה שיותר במשימות רבות, כך שהזמן יעבור מהר יותר. חבל לבזבז כסף ולהיכנס לתסכול בגלל מקלות.
בהצלחה

למעלה