אמורה להזריק היום אורגלוטרן אחרון לפני אוביטרל מחר. לאחר שהזרקתי חלק מהנוזל פשוט יצא החוצה.. הזרקתי הכל אבל חלק פשוט יצא אחרי ההזרקה מהעור (סליחה על התיאור).. לא יודעת למה, לא עשיתי שום דבר שונה..
מה עושים?! בעצם בפועל הוזרק פחות אורגלוטרן ואני מפחדת לבייץ! (עוד משפט שלא חשבתי שאגיד). להזריק עוד אחד?
מטופלת בסורוקה, לכן אין לי את מי לשאול. מה לעשות??

מפעם

New member
לא יודעת כלום על אורגלוטרן ואין לי שום הסמכה רפואית

ולא נראה לי בעייתי להזריק עוד אחד ליתר בטחון אם יש לך במלאי
אולי יש פרטי התקשרות לתמיכה טכנית לאורגלוטרן בעלון, תבדקי..
מקווה שיסתדר לך לטובה. בהצלחה

טוליתי

New member
כמה כבר יצא החוצה?

את צפויה מחר לבצע בדיקות דם? אם לא, כדאי להוסיף.
נסי להגיע בבוקר ליחידה ולבקש.
לא סביר שיצאה כמות כזו שתשפיע על הביוץ.

Kapachka

New member
אם יצא טיפה או שתיים

לא הייתי מתרגשת מזה. ולא הייתי מזריקה עוד אחד.
יש אולי מוקד אחיות שאפשר להתקשר להתייעץ?

תודה לכן.. למה זה חייב להיות כל כך מלחיץ

ניסיתי לדבר עם מוקד האחיות, שהעבירו אותי להתייעצות עם רופא משפחה, שצחק עלי.
בסופו של דבר לא הזרקתי עוד אחד, ונראה לי שזו היתה טעות, אבל עכשיו מאוחר מדי.
לא מגיעה היום לבדיקות, אמורה להזריק הערב אוביטרל ודקא אז אני חוששת שזה עלול לעכב את התהליך. בשלב הזה כל מה שנשאר זה לקוות שבאמת לא אגיע לשאיבה ואגלה שהיה ביוץ עצמוני ושסבב שלם ירד לטמיון.
אוףףףף, איזה סטרס.

londi81

New member
אם זה ירגיע אותך

אני את הסבב האחרון עשיתי בכלל בלי צטרטוייד... זה לא היה מכוון אבל ככה יצא, ולא בייצתי...
בגדול הסיכוי שתבייצי מאוד מאוד קטן גם בלי נוכחות של צטרטוייד בכלל

תודה, זה באמת מרגיע, אבל בסוף מבייצים, לא?

כלומר, במחזור טבעי בשלב הזה כבר היה צריך להיות ביוץ, ומה שמחזיק את המערכת בהולד הוא האנטגוניסט. אם לא יהיה ריכוז מספיק שלו אז יתרחש ביוץ על בסיס ההורמונים הטבעיים- או שלא ככה זה עובד?

londi81

New member
לדעתי לא מדוייק ותלוי בסוג הפרוטוקול

אם מדובר בפרוטוקול ארוך עם דיכוי אז גם ככה אין שום חשיבות להורמונים טבעיים.
אם בקצר, אז הגונאל מדכא גם את ה lh למעשה מונע ביוץ (יש יותר סכנה שזקיקי גגדולים יהפכו לציסטות מאשר יבייצו). עם מנופור ופרגוביריס יש כבר lh ולכן מזריקיפ צטרטוייד אבל בכל מקרה לא מדובר בכמות שאמורה לגרום לביוץ במידה ושכחת להזריק יום אחד.
בהנחה שרמות הlh שלך היו נמוכות יחסית בבדיקה האחרונה (פחות מ 10-15) הסיכוי לביוץ טבעי בטווח של צ48 שעות פשוט לא קיים

נועה312

New member
תיקון

אני בייצתי 48 שעות אחרי שהlh היה 14. כשהlh עובר את ה10 כבר קיים חשש לביוץ כעבור יומיים. רמות נמוכות של lh הן 10 ומטה ולא 15 ומטה

מעניין מאוד מה שאת אומרת

וגם מרגיע.
אני בקצר עם פרגובריס, אבל לא יודעת מה היו רמות ה LH, סורוקה לא משתפים אותי בבדיקות הדם שלי.
האחות היתה מאוד חד משמעית כשהדריכה אותי לגבי האורגלוטרן והזהירה אותי שלא אאחר איתו אפילו בשעה כי אז עלול להתרחש ביוץ.
ומצד שני 48 שעות זה לא מספיק- ביוץ מחר בערב עדיין יהיה מוקדם מדי..
אבל אני מבינה ממך שככלל הסיכויים נמוכים, אתמקד בלקוות לטוב..תודה...

לא יודעת מה עבר לי בראש שלא הזרקתי פשוט עוד אחד.. ממש לא שווה את הלחץ ועוגמת הנפש.

קרה לי כמה פעמים, לא להתרגש!

לא זוכרת אם זה קרה דווקא עם. אורגלוטרן,
אבל היו מספר פעמים שאחרישהוצאתי את המחט והתכופפתי להביא לי פד אלכוהול יצא מעט נוזל.
ואיך אני אוהבת אנשי רפואה שחושבים שהחרדות שלנו מצחיקות
להרגע, הכל בסדר והרבה בהצלחה!!

למעלה