עזרה - לפני החזרת מוקפאים

oribori9

New member
עזרה - לפני החזרת מוקפאים

היי, החודש אנחנו אמורים להחזיר שני עוברים מוקפאים יום 3 - החזרה טבעית.
אלה התוצאות של המעקב זקיקים + בדיקות דם:
Estradiol 1310 pmol/l
Progesterone 1.6 nmol/l
שחלה ימנית: 13
שחלה שמאלית: 14,15
עובי רירית 5.3
האחות אמרה לי שכנראה לא תהיה החזרה החודש כי נראה שהזקיקים גדלים אבל הרירית לא גדלה מספיק.. אף פעם לא היתה לי בעיה עם הרירית זו הפעם הראשונה.. יש איזשהו סיכוי שהרירית תבצע קפיצה ותהיה החזרה החודש?? ומתי לדעתכן יהיה הביוץ??
גם חודש קודם נהרס לנו בגלל צ'יסטות:(
**רק לציין שהאחות אמרה את זה לפני הבדיקות דם.
תודה��

נועה312

New member
עונה

יש לך 3 זקיקים פוטנציאלים על בסיס טבעי וזה יפה. גם ההורמונים יפים. אם אין בעיית זרע ואתם עושים החזרה אני חושבת שעדיף להימנע החודש כדי לא להסתכן בהריון רב עוברים.. ואם אתם לא עושים החזרה, אולי ייקרה לכם נס החודש.
לגבי הרירית, באיזה גודל זקיק את בדרך כלל מבייצת? זה ייתן אינדיקציה לעוד כמה זמן נשאר לה לגדול. אני חושבת שכדאי לעשות שוב אולטרסאונד ובדיקת דם עוד יומיים ואני מקווה שתראו אז רירית שמנמנה יותר.
עוד דבר, אני ממליצה לבקש להוסיף LH לבדיקת דם הבאה, לדעתי הוא חשוב במיוחד בבסיס טבעי.

oribori9

New member
תודה

עכשיו האחות התקשרה היא אמרה להזריק אורגלוטרן לעיכוב ביוץ היום ומחר ולקחת 3 אסטרופם ביום ולבדוק שוב ביום רביעי.
האמת שאף פעם לא בדקתי באיזה גודל של זקיק אני מבייצת.. רק יכולה להגיד שבשאיבה הזקוקים הגיעו לגודל של בערך 20 אם זה עוזר.
אין לנו בעיית זרע אנחנו תחת הלא מוסברים.. מקווה שבסוף זה יסתדר וההחזרה תהיה החודש

נועה312

New member
מעולה

הם מקווים שהתוספת של האסטרופם תשמין לך את הרירית והאורגולטרן יידאג לזה שהLH יישאר נמוך עד שהרירית מוכנה. אני מקווה שתראו רירית יפה ביום רביעי.

למעלה