אמנם קצת מוקדם לשמוח אבל.. בטא חיובית והכפלה!

אמנם קצת מוקדם לשמוח אבל.. בטא חיובית והכפלה!

לפני כשנה התחלנו בירורים כדי לבחון ולהבין מדוע איננו מצליחים להרות באופן "נורמאלי", גילינו בעיית זרע קשה, בדיקת זרע נוספת שלא בישרה בשורות טובות ומשם ישירות לIVF.
השנה האחרונה הייתה בשבילי שנה מטלטלת, עמוסה רגשית, כואבת וארוכה כל כך. לא ראיתי שום דבר מלבד הטיפולים, לא הסכמתי להפסקות בינהם (רק כשלא הייתה ברירה) וכל עולמי במשך השנה הזו הייתה הכמיהה להיות בהריון בכל מחיר.
מטיפול לטיפול הציפייה והתקווות פחתו וענן שחור של ייאוש, כעס ותסכול הציף אותי. הרגשתי שאני מאבדת את עצמי, את בעלי, את שמחת החיים שהייתה לי, לא מסוגלת לראות דבר מלבד הכשלונות החוזרים.. בקושי תפקדתי בעבודה במהלך השנה, בקושי נפגשתי עם חברים, לא קניתי לעצמי בגדים חדשים. שמתי את החיים שלי ואת עצמי בהמתנה.
ביום בו הייתי עושה בדיקת בטא, עוד לפני קבלת התוצאות קבעתי תור לרופא שלי ויום למחרת כבר הייתי מתייצבת אצלו בכדי לקבל פרוטוקול טיפול חדש, מוציאה את ערמת הזריקות ויאללה מתחילים מחדש.
כאן בפורום הרגשתי שיש לי מקום לבטא את כל הרע שבתוכי, לשתף ולהבין שאני לא לבד, שיש עוד כמוני- שותפות לתחושות הקשות ולבור השחור בלב שמחכה להתמלא באהבה אחת גדולה. הפורום מאוד עזר לי כדי לראות אתכן, לראות את עצמי, לתת מקום לעצמי ולהבין שאני לא לבד...

לאחר שישה טיפולים קיבלתי השבוע שתי בשורות כל כך משמחות, בטא חיובית והכפלה יומיים לאחר מכן.
אני לא ממהרת לשמוח, קשה לי להאמין שזה הסוף, מפחדת מאהבה נכזבת אבל משתפת אתכן כדי לתת לכן כוח, ותקווה!!
משתפת אתכן כדי שתתנו מקום לעצמכן לבטא את מה שאתן מרגישות...
משתפת בכדי לומר לכן תודה!
משתפת גם כדי שתמשיכו להחזיק לי אצבעות ולקוות יחד איתי שזה הטיפול האחרון שלי לסבב הזה.

אוהבת כל אחת ואחת מכן!
תודה על מה שאתן בשבילי, תודה על הכוח, התקווה, התשובות לבלבול והעזרה שאתן נותנות לי בחודשים האחרונים.

נובמבר6

New member
וואו בשורה משמחת

תיאור מדוייק של מה שעובר עלי
רק עדיין בלי הבטא החיובית אצלי
מאחלת לך הריון קל ולידה קלה וילד בריא
תודה על הדברים

oribori9

New member
וואי כיף לשמוע

תודה ששיתפת ממש מעודד! הרבה הצלחה בהמשך!!

lulu133

New member
מזל טוב!! להריון תקין ועגול שיעבור בקלות ובשמחה!

אינדי88

New member
וווווווואוווו!!!!!

יש יש יש!!!!
איזו בשורה משמחת- שמחה מאוד בשבילך

שימשיך קל ומשעמם!!!!

הדר246

New member
ואאי מרגש!

שיהיה היריון קל, תקין ומשעמם!
בשורות טובות והכפלות מהממות ♥️
בידיים מלאות בקרוב לכולנו..

אמן!!!

תודה רבה לכולכן!!!
הלוואי שבקרוב כולן תתבשרנה בבשורות טובות ושנהיה אמהות מהממות כפי שכולנו כאן ראויות להיות.

מרגש ומעודד!

חשבתי עליך וחיכיתי להודעה.
אני כל כך שמחה לשמוע שקיבלת בטא מהממת!
מזדהה כל כך עם ה״לא רואה שום דבר בעיניים״.
גם אני מרגישה שכדי להתמודד רגשית עם המסע הזה חייבים לשים אותו כמטרה ולא להביט לצדדים.
זה קשה ומשבש את כל ההתנהלות שלי גם בזוגיות וגם בעבודה.
אבל חייבים להלחם ולמצוא כוחות גם כשאין.
וזה בהחלט בא על חשבון דברים אחרים.
מאחלת לך הריון ארוך משעמם מרגש ושיסתיים בידיים מלאות ועיניים דומעות.
אשמח לשמוע עדכונים
שולחת חיבוק וירטואלי גדול

תודה רבה על המילים החמות!

אני באמת תוהה אם ה"לא לראות שום דבר בעיניים" מלבד הטיפולים זה מה שעוזר לי או גרם לי להרס... (אולי שניהם יחד?)
הרי להלחם כמו לביאה למען השגת המטרה ולמען ילדיי העתידיים ולא משנה באיזה מחיר זה תמיד מה שאעשה בלי להסס. נשמע טוב וכביכול ואם (והלוואי) והכל יילך חלק- השגתי את מטרתי וזה מה שחשוב. אבל אני יכולה לומר מנגד שבשנה הזו גם הרסתי לעצמי הרבה ושילמתי מחיר גדול בבריאות נפשית, בזוגיות, בעבודה, חברים שהתרחקתי מהם.. קשה לתפקד כך ומדובר בפרק זמן לא קצר, ללא הפסקות כלל.
אצטרך לעבוד קשה בכדי להשיב לעצמי את חיי בחזרה..
תקופה שלימדה אותי מהי עוצמה וכמה כוח ונחישות יש לנו כדי להגשים את החלום.
גיאלרוסה יקרה, כמובן שאעדכן!
אני ממשיכה לעקוב ומחכה לשמוע ממך בקרוב בשורות טובות!
חיבוק גדול מאוד בחזרה יקירתי

שאלה מעניינת העלת

קראתי פעמיים את מה שכתבת וגרמת לי לחשוב על הדברים.
אין ספק שיש מחיר לרוח הלחימה שלנו ולמאבק הארוך והמתיש.
ביום רביעי בלילה קיבלתי מייל פתאום מהרופא שמבקש שאלך למחרת בבוקר לבדיקות.
לא היו לי הפניות לבדיקות דם ולא תור לאולטרסאונד.
לקחתי את זה רגוע ובבוקר בדרך לקופת חולים התקשרתי לעבודה וסיפרתי שהרופא התקיל אותי בבדיקות ולכן אאחר, לא יודעת כמה זמן.
ברור לי שבניסוח הדברים בעצם סיפרתי לעוד אנשים שאני בטיפולים.
אבל בנקודת הזמן הזאת הידפתי להשקיע את האנרגיות שלי בביצוע המטלה שנחתה עלי ולא בהסתרה.
יש לנו כמות אנרגיה מסויימת ואני בהחלט מנסה בצורה מודעת להשקיע אותה איפה שחשוב עכשיו.
לפעמים זה בא על חשבון חברתי. לפעמים על חשבון עבודה ואולי קידום ולפעמים על חשבון עצמי.
המטרה ברורה והאמצעים כשרים.
ואני מסכימה כי הלחימה לילד ראשון עזה יותר, קשה יותר והרסנית הרבה יותר.
כל הצד החברתי היה לי הרבה יותר קשה.
אבל קשרים טובים יכולים לספוג גם קשיים כאלו.

אני מאחלת לך שתחזרי לקשרים שניתקו והפעם עם ידיים מלאות.
ואם הקשרים לא יצליחו לאחות מחדש, זה עצוב, אבל זו גם דרכו של עולם.
לא תמיד הקשרים החברתיים שלנו מחזיקים מעמד בכל מהמורות החיים.
מאחלת לך בעוד שנה קשרי חברות חדשים בקבוצות ״אימהות חופרות״

startupyourday

New member
מקסים ובשעה טובה

תודה ששיתפת בסיפור, משתתפת בהחזקת אצבעות להמשך קליל וכייפי.

PAND76

New member
תודה רבה על השיתוף ומזל טוב

שימשיך ויכפיל ויהיה מהמם ומשעמם ובידיים מלאות

a morph

New member
למזלנו, לעוברים לא אכפת אם אנחנו מאמינות או לא

אני לא האמנתי הרבה מאוד זמן... עד הסקירה הראשונה אני חושבת, כשאמרו לי את המין. וגם אז, אחרי שכבר האמנתי, התמלאתי בפחדים נוראיים שליוו אותי כמעט עד הלידה.
שיהיה בשעה טובה והריון משעמם להחריד!

ענבלית16

New member
מהממת!

כתבת כל כך יפה את מה שכולנו מרגישות! הרבה הרבה הצלחה! וחייך יחזרו במהרה למסלולם, מבטיחה :)

ענבלית יקרה! תודה!

תודה רבה אהובה, על כל מה שאת בשבילי בתקופה האחרונה!
את נותנת לי המון כוח והרבה תקווה.

למעלה