כמה ביקורים במרפאה אצתרך בסבב ivf

mevugeret1975

New member
כמה ביקורים במרפאה אצתרך בסבב ivf

אני גרה בבאר שבע. מתכוונת לעבור סבב ivf במרכז, בקליניקה של בר חוה (אצל יוסי חסון שעובד אצלו). באופן פרטי. כמה פעמים אצתרך לנסוע? כלומר ברור שמינימום זה 3 -כי יש פגישת יעוץ, שאיבה והחזרה. וחוץ מזה?
האם אפשר לעשות אולטרסאונדים בקופה שלי או שרופה דורש שאגיע רק אליו למעקב?
תודה רבה על תשובות

שירלי 666

New member
לא יודעת ספציפית לגבי בר חווה אבל...

בציבורי דווקא היה ממש מעט פגישות במסגרת הIVF.
ייעוץ , בדיקות דם + אולטרסאונד , שאיבה, (במקרה שלי גירוי יתר אז עצרנו אבל היה צריך להגיע 3 ימים אח"כ לחתום על הקפאה), להמתין סבב מחזור ואז שוב לקחתי כדורים ולאחר 10 ימים אולטרסאונד וזהו החזרה כבר.
אחרי ההחזרה הצפי הוא להמשיך תמיכה ו11 עד לבדיקת הדם...
ממש מעט ביקורים (ביחס להזרעה שעשיתי גם בציבורי ושם ממש כל יום/יומיים הייתי צריכה להיות אצלם בבדיקת דם ואולטרסאונד)...

נועה312

New member
תלוי ברופא

הרופא שלי רצה לעשות את המעקבים לשאיבה בעצמו אז ביחד עם המעקבים נסענו 7 פעמים שעתיים לכל כיוון בשאיבה שהביאה לנו את הבן שלנו

אצל בר חווה, הטכנאית אורנה, עובדת רק בערב

ולא מכירה מקרים שביקשו בסבב שהמטופלת תגיעה יותר מפעם אחת אליה. רוב מוחלט מהמעקבים בקופה.

נועה312

New member
המעקבים היו רק בערב

וגם הפגישות ייעוץ, הדופק וכו'
את הבדיקות דם עשיתי בבקרים בקופה

londi81

New member
לי בפרוטוקול ארוך

4 פעמים באסותא ת"א לב.דם ואולטרסאונד
2 אולטרסאונד במרפאה של בר חוה (בתחילת מחזור ולפני השאיבה)
3 ביקורים באסותא ראשון (הבאת זרע, שאיבה, החזרה)

mevugeret1975

New member
כל כך הרבה פעמים

וכל זה אפשר היה רק בבוקר? אם חלק בערב אז אין לי בעיה, אבל לפספס חצי חודש עבודה זה כבר לא נעים. אני רק מקווה שאוכל לעשות בדיקות דם ואולתרסאונד מעקב בקופת חולים...

londi81

New member
זה היה בפרוטוקול מאוד ארוך - 4 שבועות

אז בערך פעם בשבוע - אסותא בבקרים, א האולטרסאונד אצל בר חוה עשיתי בערב

לא יודעת לגבי יוסי.. אבל לגבי בר חוה..

פעם ראשונה ייעוץ- לפני סבב ראשון. לא לפני כל סבב.
פרט לכך, בכל סבב להגיע לאסותא ראשון לשאיבה והחזרה.
בנוסף- הטכנאית אצלנו בקופה למשל עצלנית מאוד. לא מודדת טוב, טוענת שאין זקיקים כשיש מעל 5 בגודל 15+ וכו. אז קורה לי אחת לסבב בערך שבר חוה מבקש שאגיע לטכנאית שלו. בפרט כשאין "הסכמה" בין תוצאות בדיקות דם ואולטרסאונד. אבל.. היו כאן בנות שרשמו שביקשו מהן להגיע, והן אמרו שלא יכולות כי גרות רחוק. ובר חוה המשיך כרגיל. הבעיה שזה יכול לפגוע בטיפול אם למשל מפספסים זקיקים ענקיים. אבל.. טכנאית ממוצעת לא אמורה לפספס! אז רק תוודאי שאת הולכת לטכנאית בקופה שהיא בסדר. לפעמים עדיף ליסוע לעיר שכנה אם בעיר שלך יש רק אחת גרועה.
&nbsp
&nbsp

mevugeret1975

New member
תודה על תשובה

אני תמיד עושה מעקב זקיקים אצל רופה נשים שלי הקופה. לא ידוע לי שיש לנו תכנאיות בקופה מיועדות לצורך מעקבים. אבל להגיע למרפאה של בר חוה בערב לאולטרסאונד אני אוכל.

את מקבלת הפנייה ל"מעקב זקיקים" וקובעת בקופה

לכל קופה יש לרוב כמה מקומות או לפחות אחד שניתן לעשות בו בכל עיר..

שחר רו1

New member
אני מטופלת של ד"ר חסון בציבורי

הגעתי אליו לפני השאיבה מספר פעמים בודדות עד שכל הבדיקות היו מוכנות ולקבלת הפרוטוקול. אח"כ כל התקשורת דרך הנייד. אולטרסאונד הייתי עושה ליד הבית ושולחת לו בוואטס אפ. הוא עונה תוך כמה דקות ונותן הנחיה.
רופא מקסים, שיהיה בהצלחה :)

איך זה עובד בפועל, להיות מטופלת שלו בציבורי?

פשוט קובעים אליו תור דרך האתר של הקופה? ואיפה השאיבות/החזרות?
באיזו קופה הוא עובד?

שחר רו1

New member
הוא עובד בפנקס במאוחדת

קובעים תור דרך אתר של הקופה. השאיבה וההחזרות באסותא רמת החייל. אני משלמת 100 ש"ח על כל החזרה לאסותא, כשמוציאים לי טופס 17.

mevugeret1975

New member
תודה על תשובתך

מההתרשמות שלך-איך הוא בנושא מבוגרות? הוא מעמיק? כלומר יש מקום ליצירתיות או שהוא עובד לפי פרוטוקולים סטנדרטים בלי להכנס יותר מדי לנתונים האישיים שלך? אני מתלבטת בינו לבין דר אלדר שעובד באותה מרפאה פרטית.

שחר רו1

New member
אני בת 43. לא יודעת להגיד לגבי יצירתיות

כי אין לי למי ולמה להשוות. זה טיפול ראשון, שאיבה ראשונה (וגם אחרונה). הוא בהחלט מתחשב בנתונים אישיים ובגיל. מאוד קשוב לרצונות שלי. לא פעם שיגעתי אותו ואפילו פעם אחת סימסתי לו בשבת, אחרי ההחזרה הראשונה ששמתי עוד אוטרוגוסטרן ונלחצתי וגם במצבים אחרים שנכנסתי להיסטריה (תמיד אפשר להאשים את ההורמונים). הוא מיד ענה לי והרגיע. הוא מסביר הכל והוא נטול אגו.

למעלה