זקוקה לדעתכן הכנה

• פותח הנושא yy85
  • פורסם בתאריך

yy85

New member
זקוקה לדעתכן הכנה

תודה היי בנות יקרות ואמיצות..
אני 5 ימים אחרי החזרת עוברים. אחד טוב ושניים ממש לא.
הבוקר נגמרו כל תקוותי- אין חום שחר, אין גודש אין כלום... איך מצליחים לקום מזה ופשוט ללכת לעבודה? נשבר לי הלב. אני כבר אחרי 4 נסיונות כושלים.
פעם אחרונה שהייתי בהריון חום השחר היה גבוה לאורך כל התקופה והיה גודש יחסית מההתחלה.
יש מישהי שללא חום וגודש התבשרה על הריון? אני מחפשת את התשובות הכנות כי רק אתן יודעות.
תודה לכן ובהצלחה החודש לכולן !!!

PAND76

New member
גם אם היו לך סימנים זה לא אומר כלום.

אל תשכחי, שאת מופגזת בהורמונים. לא כתבת אם הריונך הקודם היה טבעי או לאו, אבל ב IVF אי אפשר לדעת מה התוצאות של ההחזרה, עד שהגיע הזמן לעשות בדיקה. גם אם היו לך תופעות, לא הייתי מחזיקה מהן.

מישהי חכמה כתבה לי פה פעם, למצוא לי איזה קיר טיפוס טוב עד הבטא. אין מה לעשות חוץ מלהתפלל ולהשתדל להיות עסוקים. בגלל זה, דווקא טוב להכריח עצמך ללכת לעבודה. ואחר כך, לשופינג. זה קצת עוזר. מחבקת אותך ומאחלת לך חיובי.

yy85

New member
תודה למי שכתבה לי האמת היא

שואנישאני חובקת שני ילדים מהממים ששניהם הובאו בטיפולי ivf
אני מתנצלת.. לא נעים לי לקטר פה בפורום כי יש לי שני ילדים ואני אומרת עליהם תודה ואני יודעת שיש פה בנות שנלחמות בשיניים להבאת ילד ראשון.

לשאלתכן בגלל שפעמיים הייתי בהריון אני זוכרת היטב את הגודש ואת החום בבקרים מעל ל37.0 השאלה אם יש בנות שללא אלו השיגו הריון?
אני כבר מתחילה להרים ידיים ואומרת לעצמי שאולי צריך להודות על מה שיש (ואני מודה) ולוותר על החלום לילד שלישי ��

שוב תודה לכן... מכל הלב

למעלה