תפילות- אני אומנם לא בן אדם דתי, אך אשמח אם תצרפו לי תפילות

מיקה118

New member
תפילות- אני אומנם לא בן אדם דתי, אך אשמח אם תצרפו לי תפילות

שיעזרו לי לעבור את התקופה הזאת מבחינה רוחנית
מודה מראש ומעריכה אתכן מכל הלב

שולחת תפילה, תקווה, אור. מקווה מאד שאת, וגם כל השאר כאן בפורום, יזכו לילד/ה אהובים בקרוב. זה באמת תהליך כל-כך קשה וסוחט נפשית. יש לנו כל-כך הרבה אהבה מוכנה ומזומנה לתת לאותם ילדים שעוד לא נולדו...

מיקה118

New member
תודה רבה וגדולה, התכוונתי לתפלות שאני יכולה לקרוא להתפלל

hadari31

New member
הי חמודה, תקראי תהילים. הכי טוב והכי מרגיע אותי

זה לקרוא תהילים וגם לדבר עם אלוהים. לעשות ממש התבודדות ולדבר אתו. לבכות לו. לבקש ממנו. אני חופרת לו כל יום :) הוא מקשיב ומגשים. בהצלחה יקרה!!

PAND76

New member
תגגלי את תפילת חנה

ותגגלי תפילה לפוריות. קראי תהילים פרק ק' וק"נ וגם נשמת כל חי.

מפעם

New member
היתה פה פעם זלצרית שאירגנה קריאת תהילים מחולק לחברות הפורום

כל אחת מקבלת כמה מזמורי תהילים לקרוא כל יום ומתפללת על אחת החברות.
אני מוכנה לנסות לארגן סבב כזה אם תהיה הענות
תשלחו לי במסר את השם ושם האמא ונראה מה אפשר להפיק.
או שזלצר1 תקום לתחיה:)

תפילה שמצאתי בעזרת הרב גוגל

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן

אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן,
אֶחָד הָיָה אַבְרָהָם אָבִינוּ וְאִשְׁתוֹ שָׂרָה אִמֵּנוּ אֲשֶׁר זְכַרְתָּם לְטוֹבָה, וַתִּפְקְדֵם לְעֵת זִקְנוּתָם וְנָתַתָּ לָהֶם אֶת יִצְחָק, וְהִבְטַחְתָּם לְהַרְבּוֹת זַרְעוֹ כְּכוֹכְבֵי הַשָּׁמַיִם. כֵּן יֶהֱמוּ נָא מֵעֶיךָ וְרַחֲמֶיךָ עַל כָּל עַקְרוֹת עַמְּךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר עֵינֵיהֶם תּוֹלוֹת אֵלֶיךָ לְבַד, שֶׁתִּתֵּן לָהֶם זֶרַע שֶׁל קַיָּמָא לַעֲבוֹדָתְךָ וּלְיִרְאָתֶךָ. רַחֵם עֲלֵיהֶם לְמַעַנְךָ, וּפָקְדֵם לְטוֹבָה וּמַלֵּא מִשְׁאֲלוֹתָם בְּרַחֲמִים, וְתֵעָתֵר לָהֶם וְתִשְׁמַע תְּפִלָּתָם,
וְתִתֵּן לָהֶם הֵרָיוֹן חִישׁ קַל מְהֵרָה. וְיִזְכּוּ לְהוֹלִיד
זֶרַע שֶׁל קַיָּמָא וְיִשְׂמְחוּ אֲבִיהֶם וְאִמָּם בָּהֶם וְיִזְכּוּ לְגַדְּלָם לְתוֹרָה וּלְחֻפָּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים
לְאֹרֶךְ יָמִים וְשָׁנִים טוֹבוֹת. {ובפרט אני, פלוני/ת בן/ת פלוני/ת)

אני דתיה (יש שיאמרו חזות חרדית) ועדיין מאמינה בתפילה מהלב

את ממש לא חייבת לקחת כל תפילה שיש בסידור.
את יכולה ללחוש אחת של עצמך.
להדליק נר נשמה ולתת צדקה לזכותו של צדיק.. להבטיח שבלי נדר ברגע שיצליח לך הטיפול את תתני צדקה/ תעשי משהו לזכות... מה שבא לך בראש.

מה שעובד בשבילך בצורה רוחנית - תנסי.

נועה871

New member
תחשבי אולי לארגן אצלך בבית ערב הפרשת חלה

זה המון אנרגיות טובות עם רבנית טובה

ואת יכולה להכין בצק משתי קילו קמח ולהכין חלות לבד בבית
לפני שאת קולעת את הבצק את לוקחת חתיכה ועושה ברכת הפרשת חלה
אחכ עושה את החלות
מסוגל לישועות

יש מספר רב של תפילות לזרע בר קימא

הכי טוב שתחפשי לפי המילים הנל, ותבחרי את הנוסח התפילה אליה הכי מתחברת.
&nbsp
בנוסף.. לא יודעת כמה זה רלוונטמ, אהל את יכולה לשקול ללכת לתבול במקווה לפני הטיפול הבא.
&nbsp
בהצלחה יקירה

למעלה