היסטרוסוקפיה אבחנתית

PAND76

New member
היסטרוסוקפיה אבחנתית

היי יפות. אז היום בדק אותי ד"ר שלומי כהן-איילון (המלך! מומלץ בחום!), אחרי שבכיתי והתעקשתי מול מומחה הפוריות, שאני רוצה לדעת מה קורה בפנים שם. בכל זאת, 5 החזרות כושלות ואני לא נעשית צעירה. בניגוד למה שתמיד חשבתי (שיש לי בתורשה רחם שרירני עם פוליפים רק מסביבו שלא אמורים להפריע להריון להיקלט), מסתבר שבנוסף התנחל לו בריריתו'ש, עוד פוליפ נסתר שאיש לא היה מודע לקיומו. יש סברה שהוא הוא, הסיבה לאי היקלטות החבר'ה שלנו. אני צפויה להיסטרוסקופיה ניתוחית בקרוב כדי להעיף את הממזר המחורבן, מה שיעכב את הסבב הבא, אבל גם רופא הפוריות חושב שאין טעם לפתוח בו, עד יסולק המכשול.
בבקשה תחזיקו אצבעות שהקופה תאשר (כי בינתיים גם עם ההתחייבות בדיעבד לבדיקה יש סרט). אבל בינתיים -

אם יש כאן מישהי שנקלטה אחרי היסטרוסקופיה ניתוחית, או שמעה על מישהי שנקלטה לאחריה, אני אשמח לכל עידוד.

חיבוק וידיים מלאות לכולכן.

מישלית2

New member
בהצלחה רבה!

אני עברתי היסטרו ניתוחית אחרי הפלה (אצל גולדשמיט מומלץ הפורום) ומיד בהחזרה שלאחריה נקלטתי (הריון כימי אומנם, אבל בכל זאת
)

haych

New member
וואו, איזה יופי!

עד כמה שאפשר להגיד יופי על זה שמצאו בעיה...
אבל לפי התפיסה שלי, עדיף לדעת שיש בעיה ואז לטפל בה, מאשר שהסיבה לכשלונות תיהיה מסתורית.
מחזיקה לך אצבעות שהכל ילך בקלות (ההתחייבויות, הניתוחית), שתקלטי מהר ותוכלי להניח את הכל מאחוריך.

הרופאה שלי לא ראתה טעם בהיסטרו' אבחנתית, עכשיו ברור לי שאני הולכת להתעקש על זה.

אני! אחרי ניתוח של שלומי!

זה הסתיים בטרגדיה לא קשורה, אבל כן, בהחלט כן!

PAND76

New member
סוסבלון מותק, תמיד אפשר לסמוך עלייך!!!

תודה, תודה, תודה על התגובה הזו, בתוך כל מה שאת עוברת. לבושתי רציתי להתחתן עם הדוקטור התותח אחרי הפרוצדורה. מזל שהבעלול לא היה
אם כי לדעתי, יש מצב שגם הוא היה רוצה להתחתן אתו...

יש לכם טעם טוב :) שלומי רופא ואיש מקסים!

לגבי הלסמוך עלי- יש שיחלקו עלייך (נגיד אני :) )
נשיקות אחות ואומץ!

הוא רופא נהדר, מקסים ומקצועי

בצורה בלתי רגילה.כשהייתי אחרי היסטרו' ניתוחית סבלתי מכאבים חזקיפ מאוד ואחרי חודש של בדיקות הוא גילה שיש לי זיהום ברחם ודאג לאשפז אותי ולתת לי טיפול מתאים. יצא לי להבדק אצלו פעמיים נוספות, ובכל אותן הפעמים הרגשתי שבאמת יש רופא שקשיב לי, שבאמת בודק וניתן לסמוך עליו. את ביידים מצוינות והלוואי ותתבשרי בקרוב.

PAND76

New member
אמן, תודה מקסימה.

קצת פוחדת מהפרוצדורה ומתופעות הלוואי שלה. אבל יותר פוחדת שקופ"ח לא יאשרו. נקווה שבע"ה יהיה בסדר.

Kapachka

New member
פעמיים

לי יש היסטוריה של הידבקויות. פעמיים אחרי היסטרוסקופיה ניתוחית לפתיתת ההידבקויות נכנסתי להריון.
פעם אחת חודש אחרי, ופעם שניה לקח כמה חודשים.
&nbsp
אבל לא בטוחה אם זה רלוונטי כי הרקע אחר.
בכל מקרה שיעבור בקלות ואמן לחקלאי בסבב הבא!

oribori9

New member
בהצלחה!

הוא באמת אלוף הייתי אצלו בנושא אחר.. שאלה - איזה בדיקה הוא עשה לך כדי לגלות את הפוליפ?

PAND76

New member
היסטרוסקופיה אבחנתית. זו עם הצינור והמים.

אחרי גם US וגינאלי וגם בדיקה ידנית. הוא ממש יסודי. מקווה רק שהקופה לא תעשה בעיות.

oribori9

New member
כשהייתי אצלו

הקופה כיסתה את התור אצלו (עלה 300₪) אבל עשיתי צינתור חצוצרה ולזה לא היה כיסוי..
האמת שגם לי יש תחושה שמשהו לא בסדר אצלי בפנים..
פשוט קבעת יעוץ ועשיתם את הבדיקה במקום?

PAND76

New member
זה התחיל מזה

שהייתה לי תחושה שמשהו לא טוב קורה בפנים. לא יודעת אפילו למה. לא היה לי מושג, שבין החזרות/יחסי מין כואבים לבין פוליפים, יש קשר. את יודעת כמה רופא הפוריות הראשון שלי נהג לרדת עלי? שקשה לי ב US ובפאפ?

בדמעות בכיתי לרופא הפוריות הפרטי שלי והוא נתן המלצה לעבור היסטרו' אחרי החזרה 5 כושלת. רופא הנשים בקופה, בגלל הגיל והטיפולים הכושלים, אישר. תור קרוב דרך ספקי קופה רשמיים, לא מצאתי. בתחילה קבעתי אצל גולדשמיט במטרה לעשות פרטי לגמרי ואחרי במקרה (או שלא במקרה), הביא אותי הגוגל לד"ר כהן-איילון. צלצלתי והפקידה מסרה שגם דרך קופות/ביטוחים פרטיים הוא מקבל. שלח לי ט' בקשה לאישור ניתוח ואני מקווה שיאשרו לי מימון בהשתתפות עצמית, בקופה. תור במקרה היה לו במדיקל להיום ומיהרתי מיד כשנתנו. התעריף הפרטי שלו, למקרה שלא מאשרים: 2,000 ש"ח (גולדשמיט לוקח 1,200 ויושב בר"ג).
אם היה לי מועד קרוב יותר ואם הייתה לי סבלנות (ואם הייתי בגילך
), הייתי ניגשת לגולדשמיט או פשוט עושה דרך הקופה. יש זמן אצלך ב"ה לבירורים וגם לתורים ארוכים. בהצלחה

oribori9

New member
הרבה הצלחה

מקווה שזה מה שעיכב אותך עד עכשיו ולאחר הסרת המכשול ההריון המיוחל יגיע!
את נותנת לי הרבה תקווה ומוטיבציה להמשך תמיד קוראת הודעות שאת כותבת.
מאחלת לך רק טוב

Maive1

New member
מחזיקה לך אצבעות!!

כל הכבוד שהתעקשת והלכת עם התחושה הפנימית שלך. משמח מאוד גם לשמוע על רופאים נהדרים ויסודיים.
אגב, אני יודעת שזה נושא שנוי במחלוקת ולא תמיד אפשר לדעת, אבל גם הרופא פוריות שלי, שאני מאוד מכבדת אותו, האמין שפוליפים מכשילים קליטה. אמן שהפוליפ החצוף הוא הוא הסיבה ולאחר הסרתו תיקלטי מיד ותקבלי פיצוי ענק כמו שמגיע לך.

PAND76

New member
תודה מייבי מהממת

זה קצת מעצבן ובאמת אי אפשר לדעת אם זה אכן זה במאה אחוז, אבל עם כל הפחד שיש לי מזה שיתעסקו בזה, אני יודעת גם שאין טעם להמשיך בלי. בידיים מלאות גם לך במהרה בע"ה.

מפעם

New member
הרופא שלי לא היה המוכן להתחיל ivf לפני הסרת פוליפ

אמנם לא נקלטתי מיד אחרי שהוסר כי היו עוד ענינים אבל לא הרבה אחרי
מאחלת לך שתסירי את כל המכשולים ותקלטי מיד להריון מלא ותקין וקל
הקופה חייבת להשתתף בהוצאות הניתוח. בהצלחה.

למעלה