צילום רחם

• פותח הנושא MaaC
  • פורסם בתאריך

MaaC

New member
צילום רחם

גם ככה זה הדבר שהכי פחות בא לי עליו (בלשון המעטה).. ועכשיו גם להתעסק בכל הבירוקרטיה שמסביב..

באף בית חולים שהכללית מפנים אליו- אין תורים לתקופת ימי המחזור שאני צריכה לבצע את הבדיקה.

או שזה עוקף את היום ה15, או שזה בכלל תורים לחודש קדימה.. (וזה לא רלוונטי לקבוע מראש כשאין וסת מסודרת..).

התייאשתי מכל התהליך הזה :(

מה עושים?

PAND76

New member
לדעתי מחכים עוד חודש למועד המתאים

או לחלופין, מבקשים מהרופא להסדיר עם כדורים את הווסת, כדי שתוכלי לעשות הצילום. מקווה שליתר המלכות פה יהיו עוד רעיונות עבורך, יצירתיים משלי.

ניסית לחפש תור מתאים בבית חולים מרוחק יותר? לדעתי שווה לנסוע כדי לגמור עם זה.

MaaC

New member
תשובה

ניסיתי לברר בכל המקומות שאני יודעת שעובדים עם כללית, ואין תורים חודש קדימה...
היו מוקדניות שאמרו לי "בנות מתכננות את זה מדוייק לתאריך קדימה".. אבל לצערי אצלי הוסת לא סדירה בכלל, אז תכנון קדימה זו לא אופציה.

בינתיים הצלחתי להשיג תור בסורוקה, אבל... ליום ה15 של המחזור. עדיף שיהיה לי משהו ביד מאשר כלום, אז שריינתי את התאריך הזה.
סימסתי לרופא שלי והוא אמר שזה בסדר לעשות ביום ה15, למרות שאני קוראת בכל המקומות שזה מאוחר מידי.

לגבי הכדורים שהצעת לתזמון הוסת, הכוונה לדחות את הביוץ של החודש הזה?(הוסת התחילה אתמול).

haych

New member
תקשיבי לרופא

אני מאמינה שהוא מבין יותר מכל מיני דברים שקוראים ברשת.
למיטב הבנתי ההכוונה לבצע את הבדיקה בין סוף הוסת לביוץ היא כדי שלא יהיה מצב של הריון ולא כי זה לא אפשרי. אני ביצעתי את הבדיקה ביום ה-14, בדיוק ביום הביוץ. זה גרם לי לפספס חודש של נסיונות אבל לפחות נפטרתי מזה.
את יכולה לנסות להתקשר כל כמה ימים, אני מניחה שיש בנות שקובעות כדי לשריין תאריך ובסוף מגלות שזה נופל על הוסת ואז יש ביטולים.

נועה312

New member
אין בעיה עם היום ה15

הצילום רחם לא בודק את הרירית וזה לא משנה באיזו תקופה בחודש מבצעים אותו מבחינתה. הסיבה שמבקשים לעשות אותו בתחילת החודש לפני ביוץ היא החשש מהריון צעיר שייפגע בצורה בלתי הפיכה מהצילום. כל עוד אתם לא מנסים באותו חודש ואין חשש להריון אז אין בעיה לעשות את הצילום גם אחרי הביוץ.

PAND76

New member
כן, אבל כמו שחייץ' אמרה לך, אם הרופא אומר

ש 15 זה בסדר, עדיף כמובן לעשות מה שהוא אומר. תשתדלי לא להשתגע מזה. כולן רוצות לגמור עם זה, זה נכון. אבל ב"ה יש לך זמן לעשות בנחת בירורים.

למעלה