פיספוס הזרעה בגלל ביוץ בסופ"ש

נועה312

New member
תפסיקי להגיב

את לא מאיימת על אף אחת פה
זכורה לי התגובה המטומטמת שלך מאז שמישהי עם CMV פעיל לא צריכה לחכות דקה אלא ישר לחזור לטיפולים וש"אין סכנה לעובר".
מזל שלא הקשבתי לך גברת פרופסור וחיכיתי קרוב לחצי שנה מהרגע שנדבקתי בCMV לחזור לטיפולים כדי לא לסכן את העובר.

Musmus14

New member
חחח

ישנן עבודות רבות על סיכויי ההדבקה בcmv שכנראה פשוט לא התעניינת בהן.
ואת ממש לא תקראי לתגובות שלי מטומטמות וגם לא לרופא שלי.
ואגיב כמה שארצה..
קודם את תעזרי להמונים אנשים מכל הלב להביא ילדים לעולם ואח"כ תזלזלי ברופאים שהקדישו את החיים שלהם בעזרה לאחרים.
את לא מסכימה עם גישה של רופא? סבבה
אבל מה את יודעת?
האיש הזה שזלזלת בו כאילו יצא מהאשפתות עשה ניסים במשפחה האישית שלי עליהם לא ארחיב כי לא בי מדובר.
לא מתאים לך אל תחכי ואל תמליצי.
זאת רפואה והיא לא מדע מדויק!
יש הרבה גישות ולכולן יש זכות להישמע..
וכל דבר אפשר להגיד ולא להסכים בלי לזלזל!!
איזה גועל נפש בכזה מקום שאמור להיות פתוח ומכיל..

נועה312

New member
לסיכום בלה בלה בלה

תמשיכי בתגובות המטומטמות והמגעילות ואת עוד מעיזה לבקר אחרים ולזלזל בתגובות שלי, למה מי את בכלל?
ודרך אגב הרופא שלך גם פישל עם עוד חברה שלנו, שהגיעה אליו בשבוע 22 עם דימום והוא לא בדק לה את צוואר הרחם. בסוף היא ילדה ילד מדהים בשבוע 25 אחרי שהיא היתה מאושפזת עם הרגליים למעלה וצוואר מחוק משבוע 23.

Musmus14

New member
הרופא שלך הכניס מלא בנות

להריון מרובה עוברים ולא נקט משנה זהירות בבנות צעירות והחזיר על ההתחלה יותר מעובר אחד כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלו.
זה מקסים!
אבל..
מה זה משנה?
ההודעות שלי מגעילות.. חחח
לפחות עכשיו יש מסמך עמדה של משרד הבריאות שאוסר על זה..

נועה312

New member
הלוואי שהוא היה היחיד

הרופא הראשון הגרוע שלי שאני לא אזכיר את השם שלו החזיר לי 3 בהחזרה שנייה בגיל 32.
אני מכירה גם מישהי שלויט החזיר לה קבוצת כדורגל (5) בנהריה.
לצערי זה חטא שיותר מדי רופאים נופלים בו אבל לפחות כשהרופא שאני אצלו עכשיו הכניס חברים שלנו להריון שלישייה (בהחזרה ה22 שלה) הוא היה איתם, שלח אותם לרופא שעשה להם דילול, והתעניין בשלומם בתהליך ואחרי הם חזרו אליו לעוד ילד (ואז הוא כבר החזיר להם אחד).

LillyCat

New member
כנראה שהמשך הטיפול יהיה ברפואה הציבורית

האמת שאם הייתי יודעת מראש שרופא פרטי כל כך יסבך לי את הטיפול (להמיר כל מרשם וכל הפניה אצל רופאי הקופה) אז אולי באמת הייתי מתחלה בציבורי.

תודה בכל מקרה על ההתייחסות לגוף העניין.
בהחלט עזרת לי להבין קצת יותר את התהליך ולהרגיש פחות מאוכזבת מאיך שדברים קרו.

Musmus14

New member
בהצלחה לך

ומאחלת לך שדרכך תתקצר ותשכחי מזה במהירה..
&nbsp
מה שאני למדתי מהטיפולים זה בין היתר שלא כל הנוצץ זהב, גם בעולם הטיפולים. ובכלל, הרבה הצלחות הן פשוט יד המקרה. יכול להיות אפילו שהמקרה שלנו הוא כזה. גם כשהרופא מכיר את התגובה שלך לתרופות סה"כ, יכול להיות סבב שיקרה בו משהו לא צפוי. יכול להיות סבב שפתאום יעבוד.. קשה להתמודד עם זה.
&nbsp
אני לא שמעתי על מקום שעושה הזרעות ביום שבת. זאת אכן קצת בעיה. עם אוביטרל אפשר לכוון את הביוץ, אבל זה לא תמיד אידיאלי.
הרופא שלי בהזרעה האמורה הביע הסתייגות עם למשוך את הביוץ ליום ראשון כי אז הביצית תהיה בשלה מדי שזה גם לא טוב. ביצית לא בשלה זה לא טוב..
&nbsp
גם בתהליך הכל כך מחושב הזה צריך שהכל יסתדר עם הכל ולא תמיד הרופא אשם/יכול לעשות משהו אחרת. צריך גם מזל. ויום המזל שלך בטוח יגיע כמו לכל אחת פה

&nbsp

נועה312

New member
זה כנראה הרופא הספיציפי

אני הייתי מטופלת אצל שני רופאים פרטיים, אחד שהייעוץ הראשוני אצלו היה דרך הקופה ושאר הטיפול לא והשני שלא עובד עם הקופה שלי, ואף פעם לא הייתי צריכה להמיר מרשמים. אצל הרופא הראשון כל ההפניות לבדיקות דם ואולטרסאונד גם היו כלולות ואצל השני, רק בדיקות דם עשיתי בקופה והייתי צריכה לבקש מהרופאת משפחה שלי שתזין לי בדיקת דם כל יומיים למשך חודש. זה דווקא היה נחמד כי תמיד היתה לי בדיקת דם כשהייתי צריכה ויכולתי לבדוק שהתמיכה מספיקה וכו' כשרציתי.

נועה312

New member
גם אני הייתי מחליפה רופא

לא הייתי ממשיכה עם רופא שלא נתן מרשם ולא קבע עוד מעקב ולא שלח לעוד בדיקות דם.

למעלה