הערכת זמן גסה להחזרה? עזרה בחישוב/ האם אפשר לשחק בימים?

שירלי 666

New member
הערכת זמן גסה להחזרה? עזרה בחישוב/ האם אפשר לשחק בימים?

אני בחודש של הפסקה (אחרי גירוי יתר ושאיבה של 22 ביציות)
המחזור שלי (אחרי השאיבה) הגיע ב 3/4.
בחודש מאי יש מספר אירועים שאני צריכה בעבודה לבצע נסיעות (שאני צריכה לתאם מראש בימים הקרובים, ולאחר מכן לא אוכל לדחות אותם)
האם יש אפשרות להזיז את מועד ההחזרה ו"לשחק" איתו בהתאם לימים שיקבעו?
יודעת שכשיגיע המחזור הבא אקבל הנחיות ביום המחזור מלאות אבל על רגל אחת כבר אמרו לי שרק אצטרך לקחת כדורים 3 פעמים ביום(שכדורים להבדיל מהזריקות הרי אפשר לקחת בכל מקום..).
אשמח לכל עזרה ותובנה, תודה מראש

נועה312

New member
אני מניחה שהכדורים הם אסטרופם או פרוגינובה

במצב הזה מדובר בהחזרה על בסיס הורמונלי והכדורים אמורים למנוע ביוץ עצמוני אז יש יותר אפשרות לשחק בתאריכים ולהחזיר בזמן מתאים.

haych

New member
מחזקת את התשובה של נועה

בסבב ההורמונלי חששתי שההחזרה תיפול על סופ"ש. הרופאה הרגיעה אותי שמרגע שהרירית מגיעה לגודל המתאים אפשר לשחק עם יום ההחזרה.
אצלי לקח 8 ימים עד שהרירית הגיעה לעובי המתאים באמצעות האסטורפם (כלומר, המעקב זקיקים הראשוני שלי היה אחרי 8 ימים, והרירית כבר הייתה בסדר). אחר כך צריך לקחת פרוגסטרון (אנדומטרין או מקביליו) למשך X ימים כגיל העובר המוחזר. היום בו מתחילים לקחת פרוג' הוא יום ה"ביוץ", אני לא בטוחה אבל אני חושבת שברגע שמתחילים לקחת את הפרוג' כבר אי אפשר לשחק עם הימים. כלומר, כשהרירית שלך מגיעה לעובי המתאים, קחי בחשבון את מספר הימים של האנדומטרין בהתאם לגיל העובר ואז אם נגיד יוצא שההחזרה נופלת לך ביום שלישי וזה לא מתאים לך, תבקשי מהרופאה להתחיל את האנדומטרין יום אחרי כך שההחזרה תיפול על יום רביעי.

שירלי 666

New member
למה בעצם צריך מעקב זקיקים ? רירית ברור... אבל מה המשמעות

מה המשמעות של הזקיקים אם מבצעים החזרה ?

haych

New member
סתם קראתי לזה ככה כי ככה אני אומרת כשאני מתקשרת לקבוע תור

בודקים רק את הרירית (כן מציצים על הזקיקים כי יש מקרים בהם האסטרופם לא מונע את הביוץ הטבעי).

נועה312

New member
לבדוק את הרירית ולראות שאין זקיקים גדולים

ושהאסטרופם/פרוגינובה עובד. לפעמים עדיין יש ביוץ עצמוני.

למעלה